Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Çok korkuyorum nolur beni cesaretlendirin normal doğum beni çok ürkütüyor. Annem şimdi Meryem otunu suya koycak açılmam var diye. Ebe prenses doğumdan bahsetti ama ondan da kötü bahsediyorlardı
Valla korku konusunda seneden kalır yanım yok benim ilk doğumum olcak kafamda kendi kendime hep bsyler kurguluyorum

Canım senin bebiş kaç hafta doğdu ne kadar ufak? Kaç günlük oldu sarılık var mı
33+1 de doğdu 2085 gram 43 cm doğdu küveze aldılar hemen solunum yapamıyordu şişlikleri inince 1800 gram kaldı 2 kilo olunca taburcu oldu eve geldik üç gün sonra doktor kontrolüne gittik hafif sarılık var ama önemli değil geçer dedi doktor öyle de oldu aynı hafta içinde bi daha gittik sık besle demişti doktor çocuğu öyle yaptım ve sarılığı geçti şuan 25 günlük olduk 2220 gram kendisi

Kızlar şimdi bişey soracağım benim sütüm acayip şekilde azaldı normalde bir sağmada 120-150 ml çıkıyordu iki meme olacak şekilde şuan ikisi toplam da 80 ml anca çıkıyor ve çocuğa yetiştirememeye başladım iki saatte bir 50 ml içiyor çünkü memelerim sızlama var ama süt yok anlamadım akmıyor ve benim çocuğum maalesef emmiyor sağıp veriyorum şimdi ben bestlak damladan alayım mı alsam ne kadar sürede fayda eder yani acilen sütümün artması lazım buzluk stoğunu bile bitirmiş durumdayım şuan mama da asla vermek istemiyorum çocuğa ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

Kızlar beni cesaretlendirin normal doğum olcak gibi gözüküyor çok korkuyorum

Benim iki tane hiç giymediğim var daha yeni olan bir sürü ayakkap ayyy ağlarım valla

Kızlar beni cesaretlendirin normal doğum olcak gibi gözüküyor çok korkuyorum
Korkacak birşey yok ki, vücudundan bebeğini çıkaracaksın ve bunu hissedeceksin mucizevi ve harika birşey bu çok heyecan verici. Hayatını sonsuza kadar değiştirecek kişiyle karşılacaksın, ezelden beri tüm annelerin hissettiklerini hissedeceksin çok güzel birşey sabırsızlanıyorum doğurmak için :-D

Çok korkuyorum nolur beni cesaretlendirin normal doğum beni çok ürkütüyor. Annem şimdi Meryem otunu suya koycak açılmam var diye. Ebe prenses doğumdan bahsetti ama ondan da kötü bahsediyorlardı
Korkma benim doğumum o kadar güzel geçti ki hiç pişman değilim doğurduğun an bütün acın ağrın bitiyo kendini rahatlat şimdiden kafa olarak hazır olman çok önemli

Ben ilk gün kullanmaya başladım bestlakı ve galiba faydasını görüyorum başka bi şey kullanmadım çünkü bol sıvı tüketiyorum

Korkma benim doğumum o kadar güzel geçti ki hiç pişman değilim doğurduğun an bütün acın ağrın bitiyo kendini rahatlat şimdiden kafa olarak hazır olman çok önemli
Ya beni arkadaşım korkuttu ıkınmak zormuş eğer iyi ıkınamazsak bebek sıkışıp nefessiz kalabilirmiş beceremem diye içimi öyle bir korku sardı ki epidural olunca sancıda pek hissedilmiyomuş napıcam ben of

Canım o kadar korkunç birşey olsa yüzyıllardır bu kadar kadın nasıl doğum yapsın, bunu düşün ve bunu ilk doğumu normal olan 3900 doğumu olan ve ıkınması yarım saatten fazla süren biri olarak yapıyorum, doğumunu sen bile erteliyor olabilirsin çünkü beynin sürekli sinyal gönderiyor vücuduna aslında hazır değilim diye, doğumda gevşeme rahatlama tekniklerine bir bak birde canım kendini olumlu yani doğumu değil doğum sonrası yavrunla o kavuşma anını hayal et , bir mucize vardı içinde o mucize artık kollarında, üzülerek söylüyorum bu kadar korkarak başlarsan kendini kasarsın ve daha çok ağrın olur çünkü kaslar gevşeyecekki doğum olacak, üstesinden geleceksin geleceğiz yüzyıllardır kadınlar doğuruyor çünkü çok güçlüler ve çok kutsal birşey doğum, sende yaparsın

Canım senin doğan bu ki sen çok güçlü bir kadınsın. Nasıl ki yüzlerce yıldır en zayıfından en güçlüsüne milyonlarca kadın doğuruyor sen de sağlıkla doğuracaksın inşallah hiiiiç korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…