Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar benm gbi normal dogumunu bekleyenler var mı? Merak ediyorum neler yasayacagız yaa.
Ben bekliyorum canım 39+3 olduk bugün misafir hala gelmek istemiyor anlaşılan yarın çatı muayenem olacak uyarı verecek doktorum belki akşamına başlar doğum

Ben bekliyorum canım 39+3 olduk bugün misafir hala gelmek istemiyor anlaşılan yarın çatı muayenem olacak uyarı verecek doktorum belki akşamına başlar doğum
Ben 38+0 ım bgn hiç fikrim yok valla öyle bekliyorum nstler de normal gdiiyor şimdilik….

Kızlar ayakkabıları küçük gelen var mı? Hamilelikte zaten olmuyodu şimdi yine sıkıyo enden boydan bütün ayakkabılarım acaba ödemi tam atamadım mı niye böyle oldu
Bence 1 ayı bulur kuzum normale dönmen. Kırkın cıkınca ancak ödemin vs gider diye tahmin ediyorum.

Kızlar benim bebemin bugun bazı kontrolleri yapılacakmış kulak testi tekrar akciger grafisi vs gibi kanları falan diger şeyleri de iyi cıkar inşallah eve gelecek kadar iyi olur bir yandan cok korkuyorum bişey olur hastalaşır da anlamam die. Tamamen iyileşsin istiyorum. Bir yandan da ayrı ayrı beni unutucak memeyi unutucak gibi geliyor.

Kontrolde geldik çatı muayenemizi olduk küçük hanım haftasıyla uyumlu artık. Çatımız da uyumlu rahim ağzımız yumuşamız ama açılmamız yokmuş. Suniyle başlatalım mı dedim yok dedi doktorumuz. Ufaklığın keyfini bekleyeceğiz

Kuzum hepimizde aynı endişe var her saat sarardı mı nefes alıyor mu kaka yaptı mı göbeği kurudu mu inşallah eve gelir bebeğin sağ salim sonrada alışır gidersiniz birbirinize

Kızlar benm gbi normal dogumunu bekleyenler var mı? Merak ediyorum neler yasayacagız yaa.
Güzel şeyler yaşayacaksınız kuzum
Her doğum parmak izi gibi kişiye has gelişir kendinizi hem beden hem psikolojik olarak hazırlayın ve bebeğinizle bol bol konuşun . Olumlu olumsuz doğum hikayelerini çok dinlemeyin. Benim 3. Doğumum oldu hepsi birbirinden çok farklı ilerledi o yüzden kendinizi rahat hissederek gidin doğuma ne yaşayacağınız kendinize özel

Tabii geçen sene bi dogum yaptım ancak bebegimi kucagıma alamadım 29 haftalıktı bu sene gebe okuluna gittim dogum sancısını vs biliyorum ama yine de dediğniz gibi her dogum kendine has ya acayip merak ediyor insan

40+1 oldu. Geçen hafta gittiğimde 3700 diyordu bence bugün 4 der sezeryana koyar öylr tahmin ediyorum. Sizce kabul ediyim mi yoksa sancı mı isteyeyim öyle söylerse
Çatıya baglı kuzum Doktor'un hangısını yaparlım derse onu yap canını fazla yakma

Ben de normali bekliyorum. Ama bekleyecek dermanım da kalmadı. Bütün hamilelik boyunca yürüyüş, yüzme, yoga, kardiyo , plates yapmama rağmen ağrılar beni çok yoruyor artık. Kasıklarımda, kalçamda sürekli bir ağrı var. Daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Doğurmak istiyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…