Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Midem boğazım aşırı yanıyor sanki tıkalı kalmış orda bişeyZ bugünde midem bulanıyor
O boğazda bir iey tıkalı kalmış hissini ben de yaşıyorum zaman zaman canım. Geceleri bazen uykumdan uyandırıyor ama arkadaşların da dediği gibi bu saatten sonra normal bence böyle şikayetler

Son 10 gün sık dişini canım herşey çok güzel olacak doktor sezeryana yönlendirmedi seni. daha sonrasında pişman olma belki doğumun çok kolay olacak elinden geldiğince dinlen hepimiz çok zorlanıyoruz hep beraber sabredip alıcaz bebeklerimizi kucağımıza inşallah bu son 13 gün gözüme benimde çok uzun geliyor normal doğumda çok korkutuyor ama bu çocuklar çıkıcak bir şekilde inşallah herşey hepimiz için çok kolay olur

Kuşum evimde maf bir halde ya annem gelicek toparlayacağız ama yerimden kalkamıyorum sanırım beni bunlarda daha çok ağırlaştırıyor

Kuşum evimde maf bir halde ya annem gelicek toparlayacağız ama yerimden kalkamıyorum sanırım beni bunlarda daha çok ağırlaştırıyor
Doğru söylüyorsun bide ev işi var annemlerde gelelim dediler yakınlar bana allahtan ama ben istemedim zaten annem bacaklarından rahatsız çalışıyorlar kaynanamla. Ama eşimle sağolsun haftasonundan haftasonuna perde yıkamasıdır bebişin odasıdır falan hallettik kaynanamlarda halı ve koltuklarımı yıkattı gerisi yer silme süpürme işleri onlarıda yapıyoruz bakalım

Sürekli uzanmak istiyorum yürüyüş yapamıyorum ağrım tutuyor ee bu yat yat bebek nasıl aşağı inicek şimdi zorladım kendini biraz hareket yapıyım dedim 5 dk da perişan oldum

Zaten eve hemen misafir kabul etmicez en azından yarı kırk olalım öyle yavaştan kabul ederiz o zamana kadarda ev yine batacak tozlanacak o sıralarda halledilir annemde kalacak benle 1 hafta kaynanam kardeşimde gelir gider diye düşünüyorum bilmiyorum dogru mu düşünüyorum

Bende bunun stresi de var kaynanamlar gelicek doğumda 1 aya yakin burdalar benim evime yakın annemin boş bir evi var eşyalı orda kalicaklar ama dün babası eşime bizi artık sabah getir akşam gotur yaparsın dedi yani gündüz hep bende olucaklar. Eşimde gerildi ben ise mi gidip geliyim onların getir götürürüm mu yapıyım diyor Çok stresli günler beni bekliyor öyle hissediyorum. O yüzden bugun dogursam mesela kimse gelemez şuan son 1 hafta daha rahatım sonra burdalar. Onun stresiyle herhalde bir an önce doğurmak istiyorum

Sürekli uzanmak istiyorum yürüyüş yapamıyorum ağrım tutuyor ee bu yat yat bebek nasıl aşağı inicek şimdi zorladım kendini biraz hareket yapıyım dedim 5 dk da perişan oldum
Canım çok stres yapıyorsun yapma, bebeğin kanala girmeden doğum başlamaz değil ki, benim oğlan koca kafalıydı ve 41 haftada geldi 5-6 cm açıklıktan sonra bile kafası tam oturmamıştı, hastane odamda top vardı zıpla dedi hemşire zıpladım sonra oturdu, neredeyse doğum sırasında indi kanala yani daha önce hiç indi demediler nst de sancım çıkmadı ama çokta zor olmayan bir normal doğumla 3900 kilo aldım yavrumu kucağıma maşallah, doğum sabır demek sabret daha 40 ın dolmadı

Hiç kasma kendini arkadaşım kolayını verir Rabbim. Eşinde haklı biryerde biraz yorulacaksınız eğer öyle olursa. Hepimiz için hayırlısı

Banada zaten 2 eylül son dedi sonrası napicak bilmiyorum sanırım suni ile baslaticak yada sezeryan dicek herhalde soramadm onu. Ama senin doğumu duymak iyi geldi şuan ben sanki kanala inmeden doğum yapamicam gibi hissediyodum

Hiç kasma kendini arkadaşım kolayını verir Rabbim. Eşinde haklı biryerde biraz yorulacaksınız eğer öyle olursa. Hepimiz için hayırlısı
Öyle 1 ay sıkıntı sonra rahatım diyip kendimi uzmemeye çalışıyorum. Ama isterdim ki eşimle yanlız kaliyim 10 gün benimle olucak evde ama insanlar dolu olucak. Ben kendi anneme bile 2-3 gün kalsan yanımda yeter demişim şimdi bunların 1 ayı çıktı başıma bişe de söyleyemem mecburi sebebleri var. Bakalım hayırlısı

İllaki bir sorun çıkacak diye birşey yok kuzucum Küçük doğduğu için önlem amaçlı yapılan bir muayene bu şuanda
Çok şükür doktor güzel konuştu sadece damarları ince dedi o da ufak olduğu içinmiş 15 gün sonra ve bir ay sonra tekrar görecekmiş takip edelim dedi ona göre emin olalım dedi doktor muayene ederken bizim ki bastı çığlığı

Aynen benim de çanta hazır, benimkine ben de dedim artık bagaja koyalım dedim haftaya koyarız diyor

Bak gördün mü hiçbirşeyi yokmuş sadece önlem amaçlı takip edilmesi çok güzel birşey içini ferah tut annesi

İşte dün sancım çıkınca panikte yaptım şu evi toplayayım içim rahat olsun en azından. Çok geçmiş olsun anneciğine eşim işten geldiği gibi yapıyor sağ olsun ama yoruluyor bütün gün kıyamıyorum da ona 1-2 şey halledip bırak yarın deva ederiz diyorum öyle öyle kalıyor işte

Nacizane fikrim mecbur kalmadıkça sezaryene yanaşma derim

Şuan doktorum şehir dışında onunda stresi var bende bebiş gelsinde istemiyorum bir yandan doktorum olunca herşey daha kolay olur gibi geliyor. Seni çok iyi anlıyorum benimde kalkasım yok bugün bir iş yapıp 1 saat yatıyorum işte

Banada zaten 2 eylül son dedi sonrası napicak bilmiyorum sanırım suni ile baslaticak yada sezeryan dicek herhalde soramadm onu. Ama senin doğumu duymak iyi geldi şuan ben sanki kanala inmeden doğum yapamicam gibi hissediyodum
Yok kuzum ben artık nst de sancım çıksın bebek kanala girsin istiyordum heralde ben doğurmam diyordum ama 41 de nişan geldi hızlıca oldu herşey bir anda, Allah öyle mucizeviyaratmış ki 40 a kadar gelir belki de hiç stres yapma bu anlar o kadar hızlı geçiyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…