Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Uyuyamamak beni çok yordu gerçekten gireyim bir kızlarım napıyor dedim ki üstte zıplamalı konular açılmış yine sjjdjd arkadaşlar ben bu göbekle sağdan sola dönemiyorum siz nasıl yapıyorsunuz 😅😅😅
Of wcye kalktım, baktım bildirim var, mesajına çok güldüm 🤣 kız bakma biz de çok dönebiliyor değiliz de bir an önce dönebildiğimiz günlere kavuşalım diye mecbur yapıyoruz 🤣🤣

Valla ben de dönerken ya da üste çıkma aşamasında çok zorlanıyorum ama sonrasında kocam da sağolsun halloluyor 🤣 Buna rağmen kanala girmedi bebem. Ay bende bir kaşıntı var kızlar anlatamam yaa çıldıracağım kaşınmaktan gebelik kolestazı mı acaba ama kaşıdığım yerler hep sinek ısırığı gibi 😳

Valla ben de dönerken ya da üste çıkma aşamasında çok zorlanıyorum ama sonrasında kocam da sağolsun halloluyor 🤣 Buna rağmen kanala girmedi bebem. Ay bende bir kaşıntı var kızlar anlatamam yaa çıldıracağım kaşınmaktan gebelik kolestazı mı acaba ama kaşıdığım yerler hep sinek ısırığı gibi 😳
Bende kaşınıyorum şuan tatlı tatlı kaşıntı umarım çoğalmaz😢😢

Uyuyamamak beni çok yordu gerçekten gireyim bir kızlarım napıyor dedim ki üstte zıplamalı konular açılmış yine sjjdjd arkadaşlar ben bu göbekle sağdan sola dönemiyorum siz nasıl yapıyorsunuz 😅😅😅

Of wcye kalktım, baktım bildirim var, mesajına çok güldüm 🤣 kız bakma biz de çok dönebiliyor değiliz de bir an önce dönebildiğimiz günlere kavuşalım diye mecbur yapıyoruz 🤣🤣

Kız bizde yapamıyoruz zaten kendini yalnız hissetme🤣🤣
Dün gece tuvalete kalkarken yatakta dönememem eşimin sesime uyanması beni ittirmek suretiyle döndürmesi bakın dikkatinizi cekerim döndürmesi diyorum daha kalkamadım yataktan zar zor kalkmam tuvalete gidip gelmem yatarken ayy ay ay ıynuyy. Falan. Sonra üstte zıplamalı mesajlar 😂😂😂

Günaydın canım kızlaar🙂 Göğüs altı ve göbek deliği arasında kalan kısmım yanıyor gibi sanki oraya kaynar su dökülmüş de yanıyor gibi. Deriden bahsediyorum. Reflü yanması gibi değil ama. Böyle olan var mı

Sıcaktan terlemekten olabilir mi kuzum🫠 bi soğuk duş dene istersen bende şimdi aldım duşumu yine ter su içindeyim tabi o ayrı🤷🏻‍♀️ doğuma hazırım çantayıda koyduk bagaja babası işten gelsin istedigi zaman doğabilir😂😆

Beline kuvvet kuşum dhhdhdhd
Kız bizde yapamıyoruz zaten kendini yalnız hissetme🤣🤣
Gözlerde yaş 🥲🥲🥲
Dün gece tuvalete kalkarken yatakta dönememem eşimin sesime uyanması beni ittirmek suretiyle döndürmesi bakın dikkatinizi cekerim döndürmesi diyorum daha kalkamadım yataktan zar zor kalkmam tuvalete gidip gelmem yatarken ayy ay ay ıynuyy. Falan. Sonra üstte zıplamalı mesajlar 😂😂😂
Bak bu ben işte shjdhdjdhd 😂😂😂

Kızlar çocuk küvezde solunum aldığı için doktorumuz rop muayenesi şart dedi ona geldik çocuğumun gözünü uyuşturup yarım saat arayla 3 defa bakacaklarmış biraz ağlayacak dediler inşallah bi problem çıkmaz dua edin olur mu solunum alan çocuklarda gözlerinde problem olma ihtimali oluyormuş ve ufak doğduğu için eğer bişey çıkarsa üniversiteye yönlendirecekler ☹️

Kızlar çocuk küvezde solunum aldığı için doktorumuz rop muayenesi şart dedi ona geldik çocuğumun gözünü uyuşturup yarım saat arayla 3 defa bakacaklarmış biraz ağlayacak dediler inşallah bi problem çıkmaz dua edin olur mu solunum alan çocuklarda gözlerinde problem olma ihtimali oluyormuş ve ufak doğduğu için eğer bişey çıkarsa üniversiteye yönlendirecekler ☹️
İllaki bir sorun çıkacak diye birşey yok kuzucum Küçük doğduğu için önlem amaçlı yapılan bir muayene bu şuanda

Kuzum hamileliğin çok ilerledi şikayetlerini sebebi o olabilir doktora ne sorsam normal diyor bebekler büyüdü rahim büyüdü midemiz çok sıkıştı çok az kaldı ama Allah yardımcımız olsun.
Midem boğazım aşırı yanıyor sanki tıkalı kalmış orda bişeyZ bugünde midem bulanıyor

Kızlar 38 haftalık olduk. Dünden beri hamileliğimi gerçekten hissediyorum daha öncesi hiçbirşeymiş yatıyorum kalkamıyorum bebeğimin hareketleri canımı yakıyor sıcak basıyor kasıklarım hala boş bebek aşağıda değil bence ama kalkıp plates topunda bile hareket yapamıyorum doğum korkusuda başladı napıcaz böyle 😔 haftalardır böyle olan arkadaşlarım var Allah yardımcınız olsun gerçekten birbirimize çok dua edelim

Kızlar morelim çok bozuk ya ne yapsam karar veremiyorum bebek kanala inmemiş tabi daha vakti var inebilir de ama boşuna mı beklerim düşüncesi beni çok yoruyor. Siyatik ağrım doğumda tutarsa nasıl yaparim bilmiyorum. Sezeryan olmak istesem sonrası ayaklanma nasıl bı surec olucak hiç bilmiyorum kafam çok karıştı ya 😔

Kızlar 38 haftalık olduk. Dünden beri hamileliğimi gerçekten hissediyorum daha öncesi hiçbirşeymiş yatıyorum kalkamıyorum bebeğimin hareketleri canımı yakıyor sıcak basıyor kasıklarım hala boş bebek aşağıda değil bence ama kalkıp plates topunda bile hareket yapamıyorum doğum korkusuda başladı napıcaz böyle 😔 haftalardır böyle olan arkadaşlarım var Allah yardımcınız olsun gerçekten birbirimize çok dua edelim
Bende aynı şekilde çok gerginim kafamda bin tane düşünce dolaşıyor 😏

Ah anlarım arkadaşım iyice ağırlaştığımı hissediyorum benimki aşağıda dönük bekliyor baya göbeğim aşağıda artık bekliyorum🤷🏻‍♀️ bu sabah yatakta dönerken sol kasıgıma böyle küçük bi kramp gibi bişey girdi öldüm sandım ters hareket yaptım heralde🫠 duşumu aldım bekliyorum artık gelebilir canım oğlum

X