Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canım ben 20 gün önce gittim uygulamaya göre 23 günüm kaldı doğuma
Ama bende ne zaman gidiyim bilmiyorum
Ben hüç gitmedim yapabildigim tek şey de jilet. Agdayı cok etkiler mi bikaç gün önce kullanmış olsam. Yoksa belli bi güne kadar beklemek mi lazım bide doğumlar genelde 38 civarı oluyor kendini takip et. 40 ta olmayabilir erkende gelebilir.

Kaçıncı haftadasın canım. Ben iki hafta jilet vurmadım. 37. Haftada gittim ağdaya. Şimdi 38+4 ün karnım hariç her yerimi ağdayla aldırdım
2 hafta uzunmuş yaa. Yarın 36+0 olucam. En gec 38+0 da da sezeryana giricem. Daha erken suyum gelmez sancım baslamazsa. 36+4 te olmuştu önceki doğumum. Bu da maşallah 29 da başladı sancılar

Birincisi full jilet yapıyosan ağda önermem çünkü kıl köklerin çok kalınlaşmıştır hamilelikten zaten hassas olduğu için çok canın yanar.

İkincisi gün olarak söyleyemem ama yarım santim kadar uzaması lazım daha kısa olursa ağda tutmayabilir

Evet bır güncellemede bızden gelsın ozman gene kılo almamısım kızım 50 cm olmuş 3300 şuan 36+3 çıktı haftası sezeryan ıstedım hayır dıe tutturdu doktorum nst sancım çıktı suyum veya kanamam olursa dırek hastaneye gıdıcekmısım spraıl takılcakmıs doğumdan sonra baglamayalım yasın daha genc dedı gectı kenera ama kızımın yüzü tos tonbişti ama tek sorun yıne köye çıkarıldım

Valla göbek beni cok engelliyor jileti bile zor yapıyorum .

Bide benim heryeri yok zaten evde ipl yapmıstım sadece alt taraflar falan var üst tarafta yok

Bunlar seni zorla köyde dogurtacaklar anlaşıldı

Bunlar seni zorla köyde dogurtacaklar anlaşıldı
Aynen valla bakalıö doktor bu hafta ıcınde veya haftaya doğum gerceklesır dedı bakalım bızım meraklı ne zaman gelecek kızımı gördüm ya yeter yüzünü tamamen gördüm gozlerı burnu agzı çok tatlıydı 10 gün sonra tekrar gel dedı

Ağdaya gelecek kadar uzaması lazım bi yarım santim yeter mi acaba bilemedim uzama sürenş bilirsin ona göre hesaplaman lazım

Ben 2 günde bir jilet yapıyorum ne zaman doğumun başlayacağı da belli değil tırsıyorum hafiften uygunsuz yakalanırım diye artık eğilip kalkıp oldugu kadar temizliyorum
Ben temizlerken istemsizce karnımı içime çekmeye çalışıyorum. Eğilip kalktıktan sonra kasılıp kalıyor karnım 15 20 dk falan. Sizin de mi öyle oluyor?

Ben 2 günde bir jilet yapıyorum ne zaman doğumun başlayacağı da belli değil tırsıyorum hafiften uygunsuz yakalanırım diye artık eğilip kalkıp oldugu kadar temizliyorum
Ay işte ben. 2 günde de cok uzamıyo jilete bile bişey gelmiyo uzatıyorum biraz ama göremıyorum yani ulaşamıyorum bakmakta istemiyorum yuregim kaldırmaz

Ben temizlerken istemsizce karnımı içime çekmeye çalışıyorum. Eğilip kalktıktan sonra kasılıp kalıyor karnım 15 20 dk falan. Sizin de mi öyle oluyor?
Benim mütemadiyen sert kasılmalı oluyor ayaga kalktıgımda rahat oturmadıgımda hep sert. Duşa girmek bile cok zor. Bazen havluyla gidiyorum eşim giydiriyo

Öyle valla ben ağdaya da gitsem azman kıllarım 10 günde uzamaya başladığı için gitmiyorum artık jiletten devam olduğu kadar yarım yamalak
Ben asıl sonrasını dert ediyorum sezeryan da 2 gun ellemeyen kalmıyor zaten kan boşaltımı falan sonda tak vs. E sonrasında baya bi süre zaten egileniyosun egilmeyi gec oturup kalkmak zaten zor beni eşim duşa sokuyodu hep. O giydirip soyuyodu hep. Ozamanlar biraz rahat edeyim diorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…