Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bugun kontrol vardi bebegim kg almıyor. Ultrasonda kafasini arkaya dönmüş olması gerek 2 haftadır ama yüzü yan hala dedi doktor. Plesenta yaşlanmis olabilir, bebege yeterince kan gitmiyor olabilir falan dedi. Salı günü ac gel 8 de bi bakalım yine ayniysa alalım bebegi dedi. Şimdi nst.deyim kalp atislarina da bi bakacak sıkıntı görmezse salı dedigi gibi olacak

Böyle durumlarda direk doğuma alınması taraftarıyım hiç bekleyemem herhalde

Bitanem kaç haftalıksın ve bebeğin kilosu ne? Umarım bir problem yoktur hemen stres yapma zaten günümüz çok yaklaştı

Gözün aydın kuzum, gelmiş geçmiş olsun, sağlıkla büyüt inşallah

Bizim evdekilerde dört gözle bekliyor annemler iş molalarında beni arıyor heyecanla bir haber var mı kızım diye sadece gaz var onun dışında bir değişikliğimiz yok vallahi bugünde doktor kontrolüm olacak bakalım nstde sancı hiç çıkmıyor ama sancı çıkmıyor diye doğum olmayacak gibi hazırlama kendini demişti doktorum Fatmaben evet kuzucum aynı gidiyoruz bakalım ilk fire veren kim olacak sağlıkla gelsin bıdıklar

Amin kuşum annem günde 2 kere arıyor sancım var mı diye yokluyor biryandan rahat geçiyor diye seviniyor bir yandanda yüreği ağzında ben arayınca korkuyor

Allah uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah inşallah en kısa sürede sen de iyileşirsin

kaç kilo ki bebek şu an neden bir hafta daha bekletiyorlar

Canım gözün aydın, önemli olan sağlıklı olmanız ikinizde iyi olması neden süreçte sezeryana dönüldü peki şikayetin var mıydı

Bende de var aynısı canım doktor genital varis olmuş olabilirsin dedi. Ama herhangi bir varis oluşumu gözlemlemedim bende anlamadım ama çok canımı yakıyor yürüyemiyorum. Bacağımın arasına iki yastık alıp yatınca geçiyor sadece bende sen doktora söyledin mi canım

Bebişin kilosu dışında genel sağlığı iyi miymiş peki. Yani güzel bi kilodaysa beklemenin anlamı var mı bilemedim inş bi sıkıntı yoktur

Bu doğum enerjisi tahmini ne zaman gelir ya bir sürü işim var enerjim sıfır
Ben 9 ay annemlerin evinde kaldım ve yediğim tabağı bile kaldırmadım. Şimdi evime taşındım tekrar ve evimi bir hafta olmadan bok bastı valla. Yani cumadan beri evdeyiz ama bugün kadın çağıracak kadar pis evim. Sürekli geriliyorum bugün doğum yapsam bu eve mi kızımı getiricem diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…