Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
ebe hastanedeki doktorun çalıştığı ebe mi yoksa siz dışardan birini mi buldunuz? merak ettim :)

Canım benim lohusalığın hayırlı olsun. Allah yavruna ve sana uzun güzel ömürler versin. Bizlere hep dua et

Haklısın Semptomlar hafifleyince ilerlemeyince hastaneye gitmeye çok çekindim ya çok şükür ki akıntı da kesildi belime giren ağrı da kesildi, çok şükür bebeğin hareketleri de iyi. Tekrarlarsa mutlaka gidicem bu sefer en başında beklemeden. Küçüklükten beri böyle alıştırıldığım için hani çok kötü olmadan veya kötü olduğundan emin olmadan acile gitmek çok ayıpmış gibi geliyor bana o yüzden çok çekindim ama dediğin şeyde de çok haklısın. Bu dönemde ufak şeyleri bile dikkate alıp kontrol ettirmeniz lazım

Günaydın kızlar yeni uyandım ama kötü uyandım rüya görüyordum eşim beni uzun zamandır aldatiyormus tek bir şeyle bir sürü şey öğreniyorum falan çok etkilendim ya şuan eşim işte ona bu konuda güvenim tamdi ama şuan yazasim geliyor beni aldattın mi diye

Kuşum imkanın varsa terapiye devam et daha kolay geçirirsin bu süreci. Annelik hiç kolay değil bir de bebeğin küvözde kaldı zorluklar yaşadınız çoook normal böyle hissetmen. Duygularını bastırma evdekilerle de paylaş daha çok destek olsunlar. Benim uzaktan önerebileceğim şeyler de bu kadar

Ayy ben bu rüyaları o kadar çok gördüm ki inanamazsın hormonlar beynimizi yedi bence

Oyy çok geçmiş olsun canım rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah Yorgunluk, sevinç hepsini bir arada yaşıyorsun şimdi Ben tam olarak öyle yapıyorum hep yatıyorum tam olarak uyuyamasamda zaten tek korktuğum konu uyku normalde çok düşündüm ama rabbim sanki onuda ayarlıyor günlerdir gece uykum yok zaten alış diyor resmen

Sağol canım benim eşimle konuştum bu ay şimdi biraz sıkıştık anlatmıştım biliyorsunuz ayın 1inde maaş alacak o zaman gidersin dedi söyledim ben bu şekilde başa çıkamıcam gitmem lazım dedim o da tamam dedi bakalım bu süreç benim için biraz zor olacak ilaç da emzirmeden dolayı kullanamıyorum maalesef

Ayy ben bu rüyaları o kadar çok gördüm ki inanamazsın hormonlar beynimizi yedi bence
Yaaa Dün 1 snlik içimden telefonda ne yapıyor acaba şuan dedim gecesi bu rüyayı gördüm of çok kötüydü ama yaa Allah'ım kimseye göstermesin bide happymom da gece uykusuzluktan herşeyi okuduğum için böyle şeylerde denk geliyor sanırım etkilendim

Bende de durum aynı feci bi ağrı yatakta özellikle sağa sola dönerken kabus gibi doktorum normal diyor ama çok fena ve artarak devam ediyor

Kuşum çok sevindim sağ salim kavuşmuşsun yavruna zor ama güzel bir süreç başlamış maşallah size herşey gün geçtikçe kolaylaşacak inşallah ikinizde düzene alışacaksınız

tebrik ederim gözünüz aydın olsun, ilk zamanlar zorlu geçer alışma süreci acemilik vs.. bi kaç haftaya daha iyi adapte olursunuz ikinizde inşallah

Bebeğim şuan yenidoğanı olan kimle konuşsam bu şekilde maddi manevi birsürü şey üst üste geldi sende ve canını da sıkanlar var mağlum. Sen destek al bazen yakınlarımızın desteği yeterli olmuyor malesef. İnşallah sürece ayak uydurup herşeyin çabucak kolaylaitığı günlere geçeriz biran önce ama yalnız değilsin sakın kendini yalnız hissetme hepimiz zaman zaman dağılıyoruz

Kesin etkileniyoruz özellikle hamileliğimin başında rüyalarımda hep evi terk ediyoru bebekle kalıyodum aldatıyodu eve kadın getiriyodu saçma sapan rüyalar

Kızlar benimde bugun iznim başlıyor artık ama e devlette hala eski calısabilir aldıgım rapor görünüyor. Neden böyle ? Doktor calısamaz almana gerek yok dedi ama bugun baktım baslamamıs e devlette. Hala 32+ da aldıgım sekilde görünüyor

Kahvaltı yapmaya korkar oldum artık. İki lokma yiyorum bir anda faz sancısı başlıyo bütün karnıma elektrikler çarpıyo sanki yıldım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…