Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Grubun doğuracakmış gibi yapıp doğuramayan gebesinden güncelleme: ciğer geliştirici yaptılar bir doz yeterli olur demiş doktor. En son beşte yemek yemiştim karnım deli gibi aç nasıl olsa serum takarlar sancı durur ben odada takılırım diye çantama Adana dürüm alıp gelmiştim ameliyata alınırsam diye yedirmiyorlar sancıdan daha çok bu yakıyor canımı bir Adanalı olarak 🤣🤣
Yok yok yeme belli olmaz idare et sonra 1.5 yersin öyle teselli et kendini😂😂

Aynen canım valla doğum izninde yatan 4 ay maaşta oraya gidecek sonra gene ücretsiz izin alacam öyle zenginlikten falan değil yani bu yardımcı olayları tamamen maksat akıl sağlığım korunsun😂
Doğumdan sonra da devam edecek mi yardımcı

Ya grupta biri demişti ya kocası aç doğuma gitmesin diye zorla tost yedirmiş karısına 6 saat ameliyata girmek için beklemek zorunda kalmışlar diye keşke arabada yiyip acile öyle girseydim ben bekleyeceğime onlar bekleseydi 🤣
bende hiç dayanamam açlığa ya geceye falan denk gelmez umarım😀

bende hiç dayanamam açlığa ya geceye falan denk gelmez umarım😀
İlkini ne güzel sabah dokuzda kahvaltı yapamadan çıkarmıştım ama bunda da inşallah gece olur evdeki bebenin uyku saatinde işi hallederim demiştim açlığı hiç hesaba katmamışım eksik dua etmeyelim lütfen 🤣

Doğumdan sonra da devam edecek mi yardımcı
Tabi canım doğum sonrası için tuttum zaten ama baktım yardıma gelen yok şimdiden başladı ve şunu anladım bir çocuğa 2 kişi çok ideal birimiz mesela oynuyor birimiz topluyor birimiz yediriyor diğerimiz yemek yapıyor derken evde dağılmıyor herşey çokzel😂 ama 2. Gelince öyle olamayacak tabii

Tabi canım doğum sonrası için tuttum zaten ama baktım yardıma gelen yok şimdiden başladı ve şunu anladım bir çocuğa 2 kişi çok ideal birimiz mesela oynuyor birimiz topluyor birimiz yediriyor diğerimiz yemek yapıyor derken evde dağılmıyor herşey çokzel😂 ama 2. Gelince öyle olamayacak tabii
Bir uygulama üzerinden mi buldun acaba? Malum ikizler geliyo ben de istiyorum da🥲

Bir uygulama üzerinden mi buldun acaba? Malum ikizler geliyo ben de istiyorum da🥲
Yok canım ya ben küçük bir Anadolu ilindeyim sağa sola haber vererek daha önce referansı olan birini buldum, benim de oğlan 16 aylık şuan o kadar bebek ve ilgiye muhtaçki ikisine birden yetişemeyeceğime karar verdim, ikizlerde de çok lazım olur biri eminim hele ki benim gibi desteğin yoksa imkanın varsa mutlaka ayarla ben önemini başlayınca anladım çünkü oğlanla gebelikte bile çok zorlandığım böyle mutsuzlaşmaya başladığım bir döneme girmiştim yetemiyordum

Bebiş hareket etmiyo diye acile geldik. Kalp atışları çok hızlıymış serum verip tekrar nst çekecekler.
Canım geçen bi nst mde benim de bebeğin nabzı yüksek çıktı sonraki gün çekilende düzeldi , biraz ağrım olmuştu bi gece önce stres yaptım galiba dedim ama anlamadıkta yani sonra düzeldi sende korkma bişey yoktur inşallah

@mademoisella @Burrcu @pengus F filiiz kızlar nasılsınız, bebişleriniz ve iyisinizdir inşallah
Ben uzun zamandır giremedim buralara. Benim kızımda artık solunumu bıraktı. Kendi nefes alabiliyor. Emme reflekside gelişti ama prenses biraz yoruluyormuş. Şuan biraz biberonla alıştırıyorlar. Nasipse yarın 2. Düzeye geçicek sonra inşallah evimize gelicek bizimle. 1 ay çok uzun bi süreç yaşadım. İnsan gerçekten kimin ne olduğunu bu günlerinde öğreniyor. Patates kızım cuma günü 1785 gramdı bakalım sabah tekrar gidicez inşallah kilo almıştır. İnşallah kavuşmamıza az kaldı.

Ben uzun zamandır giremedim buralara. Benim kızımda artık solunumu bıraktı. Kendi nefes alabiliyor. Emme reflekside gelişti ama prenses biraz yoruluyormuş. Şuan biraz biberonla alıştırıyorlar. Nasipse yarın 2. Düzeye geçicek sonra inşallah evimize gelicek bizimle. 1 ay çok uzun bi süreç yaşadım. İnsan gerçekten kimin ne olduğunu bu günlerinde öğreniyor. Patates kızım cuma günü 1785 gramdı bakalım sabah tekrar gidicez inşallah kilo almıştır. İnşallah kavuşmamıza az kaldı.
Maşallah kuzuma 😍 umarım biran önce yuvasına döner 💞

X