Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
5 saattir 4-5 dakikada bir gelen belden sancılarım var benim bebe malum hep fake attığı için inat ettim gitmedim banyo falan yaptım halen geçmedi ben bi acil servis dozumu alıp geleceğim. Bu kadar sancıya rağmen servikste kısalma yoksa da pes diyeceğim inşallah yoktur tabi de 🤦🏻‍♀️ bu sefer imza atıp çıkmayacağım yatışı kabul edeceğim çantamı alıp çıkacağım ne olur ne olmaz
Canım haber ver ama bence senin baya yaklaştı ya yoksa bu kadar zorlamaz, tam kaçsın şimdi zaten 2.5 kilo olmuşlardır inşallah

Ya boşverin dinlemeyin herkesi. Sen tedavisini güzel takip et ne veriyolar napıyolar detaylı döküm iste gerekirse maksat için rahat etsin. Hangi hastanede bi de?
istanbul, medilife'ta canım. doktor değil de hemşirelerin tutumu çok savunmacı. en ufak bir sitem ya da sorgulama hissettikleri an "senin çocuğunu zorla burada tutmuyoruz" moduna giriyorlar. halbuki ben sadece öğrenmeye çalışıyorum bebeğimin ne problemi var, süreçte bizi ne bekliyor, sıradaki adım ne vs. hiçbir şey açıklamak istemiyorlar

istanbul, medilife'ta canım. doktor değil de hemşirelerin tutumu çok savunmacı. en ufak bir sitem ya da sorgulama hissettikleri an "senin çocuğunu zorla burada tutmuyoruz" moduna giriyorlar. halbuki ben sadece öğrenmeye çalışıyorum bebeğimin ne problemi var, süreçte bizi ne bekliyor, sıradaki adım ne vs. hiçbir şey açıklamak istemiyorlar
Susmak zorunda değilsin ki bu senin en doğal hakkın gerekirse en yetkili kimse onunla konuş sorgulayacaksın tabi

🤣
Bu sefer doğurcaksın bence😄
serviks 36 mm aynen doğurdum aynen açılmada ilerleme de yok doktor nst görünce direkt yatırmaya karar verdi ama bilin bakalım ne oldu ben yine imza verdim çünkü doğum salonunda yatıracakmış donumu dahil dışarı verecekmişim telefon zaten asla. Dedim ben evdeki bebeden bir saat haber alamazsam sancıdan değil anksiyete krizinden ölürüm ben gidiyorum 😬 başka bir hastaneye geldim nst bağlandı sancı yine çıkarsa yatacağım peşinen sordum telefon serbestse bağlayın yoksa gitcem diye serbest dediler 😬

Canım haber ver ama bence senin baya yaklaştı ya yoksa bu kadar zorlamaz, tam kaçsın şimdi zaten 2.5 kilo olmuşlardır inşallah
Tuna nehri akmam diyor bu bebe de doğmam diyor safi kuru kasılma sancı 😬 35+4 ama ölçümlerde 37ye yakın çıkıyor 3e yaklaşmıştı kilosu geçmiş de olabilir bilmiyorum

Panik ol diye söylemiyorum canım ama bu Beylikdüzü olansa çıkan haberlerde bu hastane de vardı bebisin kilosuna ulaştığında dikkat edersin bu duruma 🙏 şuan zaten kalması gerektiği için kalıyor

50 dk yürüyüş yaptım geldim 1.30 saattir kasılmam var üst üste vajinama da sancı vuruyor ufaktan. Sanki vajinam açılıyor gibi hissediyorum. Hiç bu kadar uzun sürmemişti napsam ki acaba ?

Panik ol diye söylemiyorum canım ama bu Beylikdüzü olansa çıkan haberlerde bu hastane de vardı bebisin kilosuna ulaştığında dikkat edersin bu duruma 🙏 şuan zaten kalması gerektiği için kalıyor
ciddi misin 😳 evet beylikdüzü. gerçekten başka hastaneye sevk ettirmeye çalışsak mı ya şu an çok tedirgin oldum

Galiba benim de çok zamanım kalmadı kabızlık problemim olmadı hiç zaten ama günde 3 4 kere tuvalete çıkmaya başladım bu da bi belirtiymil sanırım

ciddi misin 😳 evet beylikdüzü. gerçekten başka hastaneye sevk ettirmeye çalışsak mı ya şu an çok tedirgin oldum
Sakin ol bence bi detaylı döküm isteyin önce hangi işlemler yapılıyo tedavisi nedir vs vermeye direnirlerse şüphelenirsin bende o yüzden sordum hangi hastane diye

Canım bebek kucukken cok elleme bence. Tasıycaksanız Stabil durumda oldugundan emin olun. Ama yenidogan doktorları hemsireleri hep cok iyi olur aslında benim denk geldiklerin hep oyle. Epikriz isteyebilirsin hastaneden.

Tuna nehri akmam diyor bu bebe de doğmam diyor safi kuru kasılma sancı 😬 35+4 ama ölçümlerde 37ye yakın çıkıyor 3e yaklaşmıştı kilosu geçmiş de olabilir bilmiyorum
Ya bu 2. Bebelerin hamileliği 3. Yaptırmayaya yemin etmiş gibi ilerliyor 😂 kuzum küveze bile girmez Allahın izniyle maşallah doğacaksa doğsun yeter da 😂

X