Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim gün içinde sık sık oluyor canım saymıyorum bile düzenli değil ama o sebeple önemsemiyorum tam 35 oldum
Bende sertleşme aşırı derecede cogaldı karnım tok olsa bıle insanın karnı devamlı guruldarmı ya uykular zaten haram drvamlı karısıklanıyorum

Ben uzun zamandır giremedim buralara. Benim kızımda artık solunumu bıraktı. Kendi nefes alabiliyor. Emme reflekside gelişti ama prenses biraz yoruluyormuş. Şuan biraz biberonla alıştırıyorlar. Nasipse yarın 2. Düzeye geçicek sonra inşallah evimize gelicek bizimle. 1 ay çok uzun bi süreç yaşadım. İnsan gerçekten kimin ne olduğunu bu günlerinde öğreniyor. Patates kızım cuma günü 1785 gramdı bakalım sabah tekrar gidicez inşallah kilo almıştır. İnşallah kavuşmamıza az kaldı.
maşallah canım 🧿 sen 1800ü geçince verebiliriz diyorlar demiştin. bize 2 kgdan önce vermeyiz dediler. senin bebiş özelde mi yoksa devlette miydi?

14 saattir dakika şaşmadan beş dakikada bir kasılma yaşıyorum son iki saattir de kasılmaya ağrı eklendi. Sancım dursun diye ilaç vermiyorlar hiçbir şey yapmıyorlar hatta ne nst ne serum. Bunlar beni sabahtan önce ameliyat falan almaz diye bi güzel yedim dürümümü en baştan yeseydim şimdi bekleme süresi dolmuştu zaten. Şifa niyetine yarasın diyelim 🤣🤣

Kızlar boğazım çok kötü ya ağrıyor ve sanki öksürüğe de çevirecek nefes alırken yanıyor burnum boğazım, doğal bir çözümü olan var mı yoksa hemen doktora mı gitsem 3-4 gündür hafif hafif yokluyordu resmen arttı

Kızlar boğazım çok kötü ya ağrıyor ve sanki öksürüğe de çevirecek nefes alırken yanıyor burnum boğazım, doğal bir çözümü olan var mı yoksa hemen doktora mı gitsem 3-4 gündür hafif hafif yokluyordu resmen arttı
zencefil karabiber bal zerdeçal yaptım ben geçen sabah kaşıkladım kesti gibi ama gebeliğin son haftaları riske atma doktora git ya bebe doğsa ona bulaş riski olur ben sen ağrıyor dedin ertesi gün baktım bende de sanki olacak gibi hemen yapıp yedim

Ben uzun zamandır giremedim buralara. Benim kızımda artık solunumu bıraktı. Kendi nefes alabiliyor. Emme reflekside gelişti ama prenses biraz yoruluyormuş. Şuan biraz biberonla alıştırıyorlar. Nasipse yarın 2. Düzeye geçicek sonra inşallah evimize gelicek bizimle. 1 ay çok uzun bi süreç yaşadım. İnsan gerçekten kimin ne olduğunu bu günlerinde öğreniyor. Patates kızım cuma günü 1785 gramdı bakalım sabah tekrar gidicez inşallah kilo almıştır. İnşallah kavuşmamıza az kaldı.
Hadi inşallah canım, evine bebişinle dönersin inşallah bu sefer 🤲🤗

Kızlar ya benim meme uçlarım çok fena yara oldu çocuk emerken canımdan can gidiyor sanki öyle sızlıyor lansinoh krem çok düzenli sürdüm ama hiçbir faydası olmadı var mı önerisi olan şöyle çabuk iyileştiren bişey olsa keşke ya 😕

Devlette. Bizimde 2 kiloyu kesin bekliycez bide bakabilirsen seninle uyumu olursa vercez dediler. Şaka gibi çocuğumu esir aldılar sanki 😄😄
evet insan gerçekten öyle hissediyor. sizde de var mı bilmiyorum bizde bir de fotoğraf yasağı var. 1 tanecik fotoğraf çekmek için yüz kere izin istiyoruz 😬 gizli çekip yakalanırsak azarlanıyoruz falan. benim çocuğum benim benim diye sinirleniyorum (içimden)

Kızlar ya benim meme uçlarım çok fena yara oldu çocuk emerken canımdan can gidiyor sanki öyle sızlıyor lansinoh krem çok düzenli sürdüm ama hiçbir faydası olmadı var mı önerisi olan şöyle çabuk iyileştiren bişey olsa keşke ya 😕
canım bebek emerken mi yara oldu yoksa makinayla sağım yaparken mi? lansinoh bende işe yarıyor ama plastik göğüs kalkanlarından da kullanıyorum ekstra. o kremden daha çok işe yarıyor bende. göğüs ucum çamaşıra değmediği için nemli ve güvenli kalıyor. kullanmıyorsan bir dene istersen

Dayanmaya çalışıyorum ama özellikle bir gündür hıçkırık dışında hareket çok çok az hissediyorum.
Sabahları çok hareketli olurdu olmadı bıraz uzandım yıne pıt pıt hareket geldi.
Şimdi kahvaltı yapacagım yine olmazsa kesin acile mi gitmem lazım :KK43:
Çocuğuma birşey mi oldu acaba hiç yok değil ama az ve kuvvetsiz

X