2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar epidural sezaryenle doğum planlayan var mı? Veya bu şekilde doğum yapan? Ben eğer 4cm açıklığa ulaşamazsam bu şekilde düşünüyorum

Kızlar epidural sezaryenle doğum planlayan var mı? Veya bu şekilde doğum yapan? Ben eğer 4cm açıklığa ulaşamazsam bu şekilde düşünüyorum
Ben spinal olmustum ikisinin farkı ne tam olarak bilmiyorum ama yan etki yapmadı bende. Sadece ayaklarım şişti. Bir süre sorma gecti yanlış hatırlamıyosam 2 gğne falan gibi

Merhaba arkdaslar adetime 9 gün var ama bir kaç gündür midem bulanıyor. Dünde hamilelik testi yaptım 2. Çizgi silik cıktı sizce var mıdır

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-15-19-07-35-101_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-08-15-19-07-35-101_com.miui.gallery.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 77
Merhaba arkdaslar adetime 9 gün var ama bir kaç gündür midem bulanıyor. Dünde hamilelik testi yaptım 2. Çizgi silik cıktı sizce var mıdır
Var gibi sanki canım takip edebilirsin gün aşırı test ile yada adet gecikmeni beklmen en iyisi olur birde galiba Mayıs anneleri grubuna yazman gerekiyor orada da test yapan takip eden vs çok kişi vardır 🤗

Hala ismi netlestirmeyen var mı kızlar?? Ben duru dedim eşim de bi isim koysun istiyorum ama neyi bekliyorsa hala bişey demiyor bi kaç isim begeniyor onları konusuyoruz ama bence şu olsun demiyo 😂 ben leyla duru olsun dedim en son ama onun son sozunu de bekliyorumm
Bizim de hiç belli değil canım😅 oğlumda da doğduktan sonra koymuştum o yüzden şaşırmıyorum halimize😂

Kızlar bugün muayeneme gittim bebeğim hareketli hiç sancı çıkmadı çatı muayenesinde canım yandı ama abartılacak kadar değil doktor doğuma dair bir ibare yok dedi çatım ne darmış nede çok uygunmuş bir tık modum düştü. Birde bebeğimin karın çevresi haftama göre ileride karbonhidrat ve tatlı yememem gerekiyormuş. Bu tür doğan bebekler de solunum sıkıntısı yada uzun sarılık olabiliyormuş buda canımı sıktı 😔 birde üzerine doktorum haftaya tatile gidiyor haftaya doğurma dedi. karın çevresi büyük olan bebekler var mı? 😔

Kızlar bugün muayeneme gittim bebeğim hareketli hiç sancı çıkmadı çatı muayenesinde canım yandı ama abartılacak kadar değil doktor doğuma dair bir ibare yok dedi çatım ne darmış nede çok uygunmuş bir tık modum düştü. Birde bebeğimin karın çevresi haftama göre ileride karbonhidrat ve tatlı yememem gerekiyormuş. Bu tür doğan bebekler de solunum sıkıntısı yada uzun sarılık olabiliyormuş buda canımı sıktı 😔 birde üzerine doktorum haftaya tatile gidiyor haftaya doğurma dedi. karın çevresi büyük olan bebekler var mı? 😔
Kilosu ne kadar olmuş canım

Kızlar karnımda sürekli kasilma oluyor bebek bir yere toplaniyormus gibi ama çoook sık olmaya basladi 3 4 gündür. Bir de vajinama makata dogru baski hissediyorum ara ara bebek pozisyonundan midir acaba

X