2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Evet canım benimde 2 aylıkken öyleydi ilaca başladık ve hala doğuma kadar birgün bile ara vermeden ilac kullanıyorum doktor bu ilaç çok önemli kan ilacından demir ilacından daha önemli mutlaka içmelisin demişti hatta bu konuyu da yazmıştım buraya
Ama bana hiçbir şey söylemedi. Zaten bir şey olduysa da geçmiş olsun artık doğurcam nerdeyse çok keyfimi kaçırdı bu durum.

Daha önce doğum sancısı yaşayanlara bir sorum var. Ağrı illa belden veya kasıktan mı giriyor? Kasılmayla beraber karnımın üst tarafından yayılan keskin bir sancı giriyor düzensiz şimdilik. Gaz sancısı mı değil mi anlayamadım ben 😕

BB_Queen BB_Queen canım nasıl oldun her şey yolunda mı?
Mide bulantısı ara ara kendini gösteriyor canım malesef. Bir de üzerine çok afedersin kötü şekilde ishal başladı. Karnım ağrıyor bayağı ☹️
Acilden itibaren bana bakan doktor şekerle alakalı şey demiş, biz burda nasılsa şekerini kontrol ediyoruz, biraz insülin kullanmasın bi bakalım demiş. Ben de vurmuyorum o yüzden.
Nstler anladığım kadarıyla iyi çıkıyor çok şükür ki. 🙏🏼 Valla yolunda mı değil mi karar veremiyorum ☹️

Mide bulantısı ara ara kendini gösteriyor canım malesef. Bir de üzerine çok afedersin kötü şekilde ishal başladı. Karnım ağrıyor bayağı ☹️
Acilden itibaren bana bakan doktor şekerle alakalı şey demiş, biz burda nasılsa şekerini kontrol ediyoruz, biraz insülin kullanmasın bi bakalım demiş. Ben de vurmuyorum o yüzden.
Nstler anladığım kadarıyla iyi çıkıyor çok şükür ki. 🙏🏼 Valla yolunda mı değil mi karar veremiyorum ☹️
Yani bunun sebebi susuzluk mu enfeksiyon mu net bir şey demediler mi🙁 bebekle ilgisi yok anladığım kadarıyla

Kızlarrrrr hastane çantalarınıza bebeğiniz için neler koydunuz???
Ben iki adet hastane çıkış seti koydum birisi fotoğraf vs için ağız mendili 5 adet Bebek bezi 20 adet 1 adet ıslak mendil 3 takım normal yenidoğan al üst takım ne olur ne olmaz kirlenir vs diye pişik kremi şuan hatırladiklarim bunlar

Kızlar bugün ilk nst mize girdik sancım çıktı düzenli olarak zaten kasılmalarım vardı magnezyum yazdı bu kasılmalar için sizlerden de kullanan var mı aranızda magnezyum

Kızlar bugün ilk nst mize girdik sancım çıktı düzenli olarak zaten kasılmalarım vardı magnezyum yazdı bu kasılmalar için sizlerden de kullanan var mı aranızda magnezyum
Ben sadece bir dönem siyatik ağrım vardı onun için 4-5 kez kullandım sonra hiç kullanmadım bidaha

Ben migren için kullanıyordum 37. Hafta itibariyle kullanmayı bırak dedi doktorum kasılmaları anlamazsın dedi. Ben daha önce bırakmıştım zaten

Ben sadece bir dönem siyatik ağrım vardı onun için 4-5 kez kullandım sonra hiç kullanmadım bidaha

Ben migren için kullanıyordum 37. Hafta itibariyle kullanmayı bırak dedi doktorum kasılmaları anlamazsın dedi. Ben daha önce bırakmıştım zaten
Benim kasılma çok olunca işte verdi zaten 10 gün sonra tekrardan kontrol var o zaman söyler ne yapmm gerektiğini

Hala ismi netlestirmeyen var mı kızlar?? Ben duru dedim eşim de bi isim koysun istiyorum ama neyi bekliyorsa hala bişey demiyor bi kaç isim begeniyor onları konusuyoruz ama bence şu olsun demiyo 😂 ben leyla duru olsun dedim en son ama onun son sozunu de bekliyorumm

Hala ismi netlestirmeyen var mı kızlar?? Ben duru dedim eşim de bi isim koysun istiyorum ama neyi bekliyorsa hala bişey demiyor bi kaç isim begeniyor onları konusuyoruz ama bence şu olsun demiyo 😂 ben leyla duru olsun dedim en son ama onun son sozunu de bekliyorumm
Listede isimler var canım bak istersen bizim grubun bebiş isimleri çok hoşuma gidiyor benim 💕🙏 İpek Duru da hoş olurmuş 🙏

X