Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
maşallah maşallah bir an önce annesine babasına evine kavuşsun bebeklerimiz. birbirimizi müjdeleyelim inşallah

Benim esim de yeni lezzetlere kapali zeytin domates yogurt ayran peynir deniz urunleri recel vs tadini bilmez asla da tadina bakmiyor. Cocugun yaninda asla yemem etmem demeyeceksin cocuga kotu ornek olmayacaksin diyorum
Ay o ne kız adam kalsiyumu nerden alıyo. Benimki en azından sadece sebze sevmiyo yemese bile yiyomuş gibi yapması lazım çocuklar örnek alıp yemiyolar çok zorlanırsınız

Ay o ne kız adam kalsiyumu nerden alıyo. Benimki en azından sadece sebze sevmiyo yemese bile yiyomuş gibi yapması lazım çocuklar örnek alıp yemiyolar çok zorlanırsınız
Hic sorma her yerleri agriyor zaten, bir kere tadina bak belki seveceksin diyorum yok anam inat. Cocugun yaninda asla yemem sevmem dememesi lazim gercekten

Benimki mantı, makarna, pirinç pilavı yemez Pirinci dolmaların, sarmaların içinde yiyor ancak
Benimki yogurdun tadini bilmez yogurt corbasi sever, domatesin tadini bilmez ama domates soslu kizartma sever ilginc benim babam da pirinc beyaz un hamur isi tatli seker turu vs asla agzina surmez ama o saglikli beslenmek icin yapiyor

Kızlar bu yerde duvara yaslanıp oturunca bacak bacak üstüne atamıyosanız doğum yakın muhabbeti doğru mu acaba denedim şimdi asla atamıyorum iki bacağımı da

Kızlar merhaba ben de bugun itibariyle 36+0 oldum. Kontrolüm vardı nstde cekildi ilk defa cok sükür :) bir sorun yok dendi ama ölcümlerde 35+4ler felan var. Sizdede öyle oluyor mu ? Önemli mi ? Doktorum gelişimi iyi dedi ama ne bileyim bazen bir kaç gün önde oluyordu, şimdi böyle olunca. Gerilemiş mi acaba ya da ölcümden mi kaynaklandı

Bende de bazıları haftamı bazıları ileriyi bazıları geriyi gösteriyor her seferinde takılma kuşum o rakamlara doktor önemli bişey olsa söylerdi zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…