Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Eşim bey tarafından dün yine sinir edildim. Bebek tekme atarken elini getir dedim ama ben video izliyorum bebişim dedi. Ben tabi yine sinirden agladim kahkaha atip aciklama yapmaya calisiyor bir sürü. Dedim suc bende sen orda keyif yapiyosun bebek hareketinden sanane neden gosteriyorumki kendime kizdim suan dedim. Sonra vay efendim ben neden trip atiyorum oldu. Bebek dogunca gececek demi bu hallerin diyo. Dedim ben bir seye kizip trip atiyorsam hakliyimdir.

Yaa kuzu yaa 13. Haftada yalandan heyecanla bebek hareketi dinlemeye kosan influenser kocaları yuzunden zannediyoruz ki bebelerin her hareketi biz gibi babaları heyecanlandırcak. Ama yok oyle bi dunya.adamlarım gariplerim ne zaman elini atsa far tutulmuş tavsan gibi donuyo bebikler. Benim eşimde boyleydi. Arada bi cok ritmik ve sert hareketleri arka arkaya yaptıgında tutuyorum ozaman şaşırıyor arada elini koyuyor dinleme ye calısıyor. Ama normalde biz gbi değiller. Birde bizim hissettiğimiz siddette hissetmıyorlar zaten.

Hastanedeyim güzel dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar bugün doğuracak mışım. Hafif sancılarım var iyi ki gelmişim suyum baya azalmış muayene esnasında kalan su da geldi eğer sancılar düzenli gelmez ise yani şiddetlenmez ise suni sancı vereceklermiş . Hayırlısı olsun inşallah dua edin . Diğer doğum için bekleyen arkadaşım inşallah sende sağlık sıhhatle evladına kavuşursun

Sana kim bakıyo kuzu. Eşine söyle gec kaldım de o sana bileyşer hazırlasın digerleri dur biz hallederiz der

Kaynanam ve görümcem bakıyor şuan bu akşam görümcem dönüyor kendi şehrine kaynanam da köyüne dönüyor çarşamba günü bebek yok diye geri gidiyorlar asıl şuan insana ihtiyacım var ama maalesef daha ayaklanamadım bile. Eşim yardım ediyor zaten canım ama o da bu sefer çok yoruluyor bişey diyemiyorum tuvalete bile o götürüyor afedersin şeyimi bile siliyor eğilemediğim için

Kaynanam ve görümcem bakıyor şuan bu akşam görümcem dönüyor kendi şehrine kaynanam da köyüne dönüyor çarşamba günü bebek yok diye geri gidiyorlar asıl şuan insana ihtiyacım var ama maalesef daha ayaklanamadım bile. Eşim yardım ediyor zaten canım ama o da bu sefer çok yoruluyor bişey diyemiyorum tuvalete bile o götürüyor afedersin şeyimi bile siliyor eğilemediğim için

Simsimm kuşum bu konudaki hassasiyetin çok normal. İstiyoruz ki eşlerimiz de bizimle aynı heyecanda olsun. Ama Adenliya nın dediği gibi malesef bizim gibi heyecanlanmıyorlar o moda giremiyorlar. Ben baya sinir olmuştum. Eşimle bi ara bu konuyu açık açık konuştuk. Ben senin gibi yoğun hissedemiyorum şu an, evet bebeğimizi seviyorum heyecanlıyım ama senin kadar değilim demişti. Kucağıma bi alayım zamanı gelince olur demişti. Ben de mecbur bişey diyemedim çünkü gerçekten aynı hisleri yaşayamıyoruz malesef

Bizimki de ayni bu cümleleri kurdu ben bı kaç kez tepki verince hepsi aynı ya

Bizimki de ayni bu cümleleri kurdu ben bı kaç kez tepki verince hepsi aynı ya
Yavrum şimdi hepsi böyleyse normaldir yani Bi de şeyi farkettim, geçen evli bi arkadaşımız eşiyle misafirimiz oldu, kocası bebeklerden huylanıyormuş o yüzden pek çocuk sahibi olmak istemiyor şu sıralar o yüzden de hamileliğin zorluklarını falan konuşuyorlar, eşimi ona şunu derken duydum "tamam zorluğu var ama ultrasonda bebeğin hareketini bi görüyorsun o anda hepsi bitiyor". Ki benim eşim normalde duygularını asla belli eden dışa vuran bi insan değil. Böyle bişey diyeceğini hiç beklemezdim şimdi böyle olunca ben de onun üzerine gitmemeye karar verdim, çünkü bu sefer de, ben niye bişey hissedemiyorum, diye üzülmesinde korktum açıkçası

Geçen bunu anlatmaya çalışıyordum işte sana hizmet etmek zorundalar lütfen gurur yapma sabah uyandığın an uyandır herkesi yemeğini iste her şeyi ayağına getirsinler ne demek canları ne zaman isterse yapacaklar lohusasın hassassın birilerine laf anlatmak bile zulüm geliyor sana ama sonra pişman olacaksın yapın edin demediğin için. Sen iyi olacaksın ki sütün olacak bebeğin için psikolojik olarak hazır olacak ırgat gibi çalıştır evdekileri. Valla sinir oldum kalkıp benim bakasım geldi sana ilk doğumum aklıma geldi

Heyecan konusunda esim baya hevesli alisveris yapiyor surekli. Ama adelinyanin dedigi gibi bebek cok hareketliyken ne zaman tut desem bebek duruyor esim de uzuluyor ben hissedemiyorumki diye. Ama bana bebek dogunca bu hallerin biticek demi demesine üzüldüm. Ister istemez ben de her seye fazla tepki verir oldum sinirleniyorum hemen agliyorum vs alinganlik yapiyorum iste

Sağol canım zaten gidiyorlar baksana dönüyorlar yani memleketlerine artık eşimle tek başıma elimden geldiğince idare edicez

Evet ya bebek ne zaman asiri tekme atma tut desem esime bebis duruyor esim de uzuluyor ben tutunca duruyor hissedemiyorum diye. Dun bana bu hallerin bebek geldikten sonra bitecek demi demesine bozuldum baya. Sanki hamileyken idare ediyormus beni sonra etmeyecekmis gibi. Ben de cok gergin oluyorum hemen agliyorum her seye alinip sinirleniyorum vs

Kuzum benim ya Şöyle düşün ama neredeyse çoğumuzun eşi gerçekten bu dönemde çok saçmalar oldu. Belki stresten belki heyecandan saçma sapan şeyler yapıp söylemeye başladılar. O yüzden yapabiliyorsan eğer çok da ciddiye alıp kendini üzme. Bak ben 8 aydır efendi gibi duruyorum, normalde çoğu kadın hamileliğinde eşinden nefret eder ben daha çok üzerinde düşmeye falan başladım. Geçen benim adamla tartışırken bana diyo ki, bi doğur da sen de kurtul ben de kurtulayım. La dedim aylardır sorun çıkarmıyorum, karnım burnumda zaten, bırak da son ayımda biraz böyle davranayım, bi zahmet alttan almayı öğren dedim. Şimdi her isyan ettiğinde aynı şeyi söylüyorum, hatta çoğu lafını dinlemiyorum, ciddiye almıyorum bile. Kafam da rahatladı açıkçası. Sana da öneririm balım

Aklımız sende ve Kayitli93 da canım sağlıkla kavuşun bebeklerinize Allah yardımcınız olsun umarım hemencecik geçer zaman ve bebeğin kucağında olur

Nidicard içiyordun kuzum sen de degil mi , ben de çarşamba bırakacağim e bırakınca her an doğum baslayabilir mi diyosun

Benim de hicbir ağırlığım nazim kaprisim yoktur. Evimin islerini de eksiksiz yapiyorum hep. Ama bu hamilelik psikolojisi sanirim onceden takilmadigim hareketlere alınır oldum surat asıyorum trip atiyorum hic orali olmuyor ben daha da sinirleniyorum bu sefer agliyorum. Dun de esim ama ben video izliyorum diyince sert ses tonuyal istemsizce agladim kahkaha atmaya basladi gonlumu almaya calisti vs. Dedim suc sende degil bende. Ben istiyorumki ben ne desem ne trip atsam esim alttan alsin ama maalesef o da mumkun degil en iyisi biraz gormezden gelmek cok uzerine dusmemek. Onlar da hakli olarak bunaldi stres oldu kolay degil

Kızlar galiba suyum geliyor 5 buçukta ıslaklık ile uyandım şuan hala sızıntı şeklinde geliyor hastaneye gidiyorum hakkınızı helal edin
Ay noldu ikiniz birden habersiz bırakmayın bizi inşallah sağ salim kavuşursunuz bebeklerinize❤

Ay kuşum banada eşim doğunca biticek dimi ejderha gibisin demişti alınma lütfen üzme kendini doğunca kucağından indiremeyecekler eşimde hareket olmayınca beklemiyor 10 sn sonra çekiyor elini hemen kalbim kırılıyor ama bu ara aşırı hareketli benimki o yüzden geceleri üstten bastırıyor tutmaya uğraşıyor sürekli ağzından çıkıcak bu çocuğun derdi ne diyor yani günler öyle böyle geçiyor bebeğim bunlar için hiç canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…