Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
İlk defa kv ile aynı şehirdeyiz diye seviniyorum annem gelip kalacak zaten kv gündüz bir iki saat gelir gider evine
Benim de öyle olacak umarım az öz olur gecen diyor ki artık her şey çok kolay zaten eskisi gibi değil bizim zamanımız gibi değil falan filan. Umru değil yani tüm zorluğu kendi çektiğini düşünüyor anladığım kadarıyla nasıl olsa halleder bunlar diye düşünüyor

Benim koca da tam tersi kendi annesi gelmesin diye uğraşıyor benim annem kalıyor yanımizda şuan doğum olursa diye çünkü 2 saat mesafedeyiz yetişemez hemen. Aman daha iyi diyor annen kalsın diyor.

Öyle düşünseler iyi yine aksine ben çektim sen de çek diye düşünenler var. Benimkine kendi kayınvalidesi zorbalık yapmış baya memenin ucu yok sütün yok diye diye emzirtmemiş hiç o da büyüğüm diye dinlemiş. Aynısını bana yapsa işte o zaman içimden çingeneyi çıkartırım

Ah ben de ayni şehirde ve semtteyim ama gelince 4 gün en az kalmayi planlıyor hatta bebegi birkaç kez banyo yaptirmadan gitmek istemiyor
Ben eşimi dantel gibi işledim valla ilk banyosunu ikimiz yaptırırız dedim biraz romantize ederek işte bi doktor hastane odasında kalabalık olmasının kötü yanlarını şöyle böyle diye anlatmış diye diye kendi fikrim değilmiş gibi girdim kafasına erkekler başka türlü anlamıyo çocuk gibiler

İşte oda haklısın haftaya gel diyim diyor 3 saat uzaklıkta yaşıyor zaten yardımcı olacak 3 ablam ve annem yanımda sancım başlasa doğurmadan yetişir kırmak istemiyorum asla ama sinirde oluyorum elimde olmadan

Canım sen de eşin annesiyle konusmadan önce bir arkadasinla eşini 3 günlük çağırmış ol .şimdi onlara gelmeyin diyemedik ayıp olur diye sen yabancı degilsin anne deyin kv ye.
Eşim direk 1 hafta sonra gelin diyecek doğumdan sonrayada çok kalman için diye bahane uyduracak ben bişey dersem yanlış anlaşılırım bide o yüzden sesimi çıkarmıyorum

kimseye kulak asma canım ya herkesin bi fikri var ama süt senden geliyor sonuçta. bak ne güzel artmış daha da artacak o. hafifçe masaj da yap bu arada bayağı etkili oluyor çözülmesinde. doktorum bana ebebekte satılan promaltların da çok etkili olduğunu söyledi. denemek istersin belki sen de. hayırlı güzel haberlere inşallah

Benim eşim hala yurt dışında ne kocam var yanımda ne kayınvalidem arada evime gidip çiçeklerimi suluyorum

Bazen kayınvalidelere haksızlık mı yapıyoruz diye düşünüyorum ama yok ya annem gelip kalacak doğumdan sonra eşime senin için sorun olur mu diye kaç kere sordum. Annem kendisi de sizi çok rahatsız etmem diyip duruyo. Ama erkek anneleri böyle değil her şeyi hak görüyolar oğullarının evini kendi evleri gibi görüp gelinleri yok sayıyolar.

Ya doğurduktan sonra burayı bırakmayalım nolur benim hiç arkadaşım yok burda gerçek hayatta bi şeyler danışırız birbirimize şu süreçte kendimi yalnız hissetmememin tek sebebi sizlersiniz❤
Aslında döner gurupta gördüm telegram dan sohbet edıyolarmıs

EŞin hangi ülkede ya senin durumun da çok zor. Sen neden gitmiyosun böyle ayrı gayrı nasıl olacak
Özbekistanda. Ben de gidecektim aslında plansızca hamile kaldım. O lokasyonda sağlık hizmetleri falan çok kötü eşimin bulunduğu ilçede çamaşır suyu bile yok.

Bir daha uzaklara salmak istemiyorum ama ülke şartlarında ona da hak veriyorum. Kira vermediğimiz halde iki mühendis olarak anca geçiniyorduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…