Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Seninde başıma bir sürü şey geliyor canım yaa kendine bol bol ayetel kürsü oku salavat çek
En yakınında ara sen o nazar edeni çünkü hep öyle olur görüşme kimseyle bırak mahvoldun ya bu neymiş böyle
Kız senin basına gelen de valla pişmiş tavuga hesabı. Biri bişey mi okudu sana. Sen nas felak bol bol oku yaaa. Biri bişey verdiginde yiyceksen kureyş oku.
Geçen bahsettim var bikaç tane göz eden arkadaşım görüşmemeye çabalıyorum hele bitanesi zorla çat kapıya dayanıyor halimi sürekli görmek istiyor soruşturuyor yok şöyle böyle art niyet var yani nasıl kurtulucam bilmiyorum

Kimseye planlarını anlatma güzel şeylerden bahsetme. Allah allah ne yüzsüzmüş daha önce de bahsetmiştin alma kız eve tam çıkıyodum de müsait değilim de ortak arkadaşlara da tembihle hakkında detaylı şeyler söylemesinler ona geçiştirsinler.

Laftan anlamıyor ki görüşmek istemiyorum üzülüyorum toparlayayım görüşürüz diyorum tamam canım nasıl dersen diyor yarım saat sonra kapıma dayanıyor
Bu felç olayından öncede hep bana gelmeye çalışıyordu fıldır fıldır gözleri hep bişeyler yapıp yedirmeye çalıştı hamileyim gözüm kalır diye ucundan tatmak zorunda kaldım geçende geldi yine kapıya tatlı almış valla Allah günah yazmasın çöpe attım

İyi yapmıssın bence ya. Yemek zorunda kalırsan da Kureyş oku. Zaten az kaldı doguma. Daha büyğk felaketlerden korusun allah

Kız 96 kiloyum grupta en çok kilo alan beni galiba hepiniz minnacıksınız ben zor veririm biraz 20 kilo aldım
Canııım saçmalama hemen gidiyor onlar, ben ilk hamileliğimde 28 kilo aldım. Emzirme çocuk bakımı derken bi 10 kilo fazlam kalmıştı 6 ay içinde. Hiç merak etme hemen gidecek o kilolar zaten birazı bebek birazı ödem geri kalanda veriliyor lütfen bunun için sıkma canını

İyi yapmıssın bence ya. Yemek zorunda kalırsan da Kureyş oku. Zaten az kaldı doguma. Daha büyğk felaketlerden korusun allah
Nolur hepinizden teker teker dua istiyorum kızlar nolur hergece. Gözyaşları içinde Allahıma yalvarıyorum iyileşeyim bebişimi sağlığıma kavuşmuş şekilde kucagıma alayım diye nolursunuz benim için dua edin tez vakitte iyileşeyim kötü insanlar şerrinden korusun Rabbim hepimizi

Garip gerçekten yani günahını almayayım tanımıyorum ama senin içine kurt düşmüşse demek ki var bi şeyler. Görüşmek zorunda kalırsan da anlatma hiçbir şey geçiştir hep. Bir an önce hayatın yoluna girer iyileşirsin umarım❤ iyi düşün iyi olsun

Ay inşallah öyle olur çünkü 3 tane kıyafetim var içine girebildiğim. Ayakkabılarım bile olmuyo ya çok keyfim kaçıyo

Ay inşallah öyle olur çünkü 3 tane kıyafetim var içine girebildiğim. Ayakkabılarım bile olmuyo ya çok keyfim kaçıyo
Bı tane üstüm oluyor her dışarı çıktığımda yıkayıp yıkayıp onu giyiyorum +11 kilo son 3 hafta kaldı bakalım en fazla 15 le kapatırım

Zili çalarsa açma. Ararsa cvp verme. Müsait değilim de çok zorlarsa lafını sok.

Bı tane üstüm oluyor her dışarı çıktığımda yıkayıp yıkayıp onu giyiyorum +11 kilo son 3 hafta kaldı bakalım en fazla 15 le kapatırım
Ben 100 kilo olmadan bitirmeyi umuyorum ya 1 kilo almışım bu ay o da bebeğe gitti galiba 2 elbise bi de bi tane tulumum var gerçekten 3 parça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…