Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kasılma esnasında bırak göbek deliği kaybolmasını pipi gibi dışarı çıkıyor sorun büyük bebeği doguramamak değil bebek buyuk karnin kucuk sığmıyor karnına rahmin yırtılır doğması lazım artık diyor kendisi köy ebesinin kızı öyle 2 tane kadın olmuş korkuyor
Ay o neymiş ya öyle şey mi olur

Kasılma esnasında bırak göbek deliği kaybolmasını pipi gibi dışarı çıkıyor sorun büyük bebeği doguramamak değil bebek buyuk karnin kucuk sığmıyor karnına rahmin yırtılır doğması lazım artık diyor kendisi köy ebesinin kızı öyle 2 tane kadın olmuş korkuyor
Belki de yanlış anlattıgı dogru bildigi bişey vardır🤷

Kızlar ya ayak baş parmağımda tırnak batığı oluyordu düzelmiş gibiydi ama şimdi baya girmiş içine yine iltihap yapmış sanırım sulanmış tam bakamıyorumda göbegimden acıyorda baya annemlere geldim bu gece burda kalıcam eşim işe gidicel tek kalmayayım dedim napsamda düzelir anneme baktırcam artık pamuk bişi koysun

Kızlar ya ayak baş parmağımda tırnak batığı oluyordu düzelmiş gibiydi ama şimdi baya girmiş içine yine iltihap yapmış sanırım sulanmış tam bakamıyorumda göbegimden acıyorda baya annemlere geldim bu gece burda kalıcam eşim işe gidicel tek kalmayayım dedim napsamda düzelir anneme baktırcam artık pamuk bişi koysun
Kız senin basına gelen de valla pişmiş tavuga hesabı. Biri bişey mi okudu sana. Sen nas felak bol bol oku yaaa. Biri bişey verdiginde yiyceksen kureyş oku.

Belki de yanlış anlattıgı dogru bildigi bişey vardır🤷
Tıpta uterin rupturu deniyor rahim yırtılması diye geçiyor 2 tane kadın olmuş kv çocuk Muş o zaman kv nin annesi köy ebesiymis . Karnım kasilirken görüyor sürekli normal bi kasılma değil acayip uzuyor karnım o yüzden korktu o da farkındayım yani

Kız senin basına gelen de valla pişmiş tavuga hesabı. Biri bişey mi okudu sana. Sen nas felak bol bol oku yaaa. Biri bişey verdiginde yiyceksen kureyş oku.
G gamisel gerçekten ya birinin gözümü var nedir bu başına gelen kurşun falan mı döktürsen ben pek inanmam da böyle şeylere belki işe yarar

21.30 da Instagram açılıyormus 🥳🥳 ben eşimden gizli giriyordum vpn kullanmaktan korkuyor diye izin vermiyordu banada günde bı kaç kez indirip bakıp çıkıyordum ama evdeyken hiç bakamıyodum. 😂😂😂
Hanı kız ne acılması 🤣🤣🤣 aman acılsada aynı acılmasada aynı

G gamisel gerçekten ya birinin gözümü var nedir bu başına gelen kurşun falan mı döktürsen ben pek inanmam da böyle şeylere belki işe yarar
Döktürdüm kızlar çok nazar var dediler zaten birinin gözü değdiğinde. Baş ağrım oluyor ağırlık çöküyor en sonda işte bu yüz felci oldu feci bir baş ağrısı çektikten sonra. Kimse maşallah demiyor ki herkes iyi kötü olsun göz ediyor. Hayır bende olupta millette olmayan öyle ahım şahım da bişeyim yok çok şükür genede ama bilmiyorum nolcak halim böyle

Hep göz ettiler hamileliğin çok güzel geçiyor hiç bulantın yok kusmuyorsun yok güzelleştin yok hiç yayılmadın yok rahat geçiyor derken son 3 ayımda başıma gelmeyen kalmado diş ağrısı çektim 20lik diş ağrısı ayrıca çektim yüz felci geçiridm hala çekiyorum şimdide tırnak çıktı ağrıyor acıyor iltihapta yapmış bilmiyorum bi müsibettir gidiyor kurşunda döktürdüm hocayada okuttum muskada yazdılar nazar hasetlik diyolar başka bişey demiyolar ağzımdan duada eksik olmuyor Allah beterinden koruyor demekki

Soğanı yuvarlak kesip ocakta ısıtıp dayanabileceğin sıcaklıkta parmağına sar irinini akıtır derler

Hep göz ettiler hamileliğin çok güzel geçiyor hiç bulantın yok kusmuyorsun yok güzelleştin yok hiç yayılmadın yok rahat geçiyor derken son 3 ayımda başıma gelmeyen kalmado diş ağrısı çektim 20lik diş ağrısı ayrıca çektim yüz felci geçiridm hala çekiyorum şimdide tırnak çıktı ağrıyor acıyor iltihapta yapmış bilmiyorum bi müsibettir gidiyor kurşunda döktürdüm hocayada okuttum muskada yazdılar nazar hasetlik diyolar başka bişey demiyolar ağzımdan duada eksik olmuyor Allah beterinden koruyor demekki
En yakınında ara sen o nazar edeni çünkü hep öyle olur görüşme kimseyle bırak mahvoldun ya bu neymiş böyle

Seninde başıma bir sürü şey geliyor canım yaa kendine bol bol ayetel kürsü oku salavat çek

X