Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim kv kişisi tutturdu 3 4 gündür sezeryan iste doktordan seni sezeryan yapsınlar diye benim korktuğumu biliyor sezeryandan tamam art niyetle demiyor ama ben geriliyorum sezeryan diyince bile . 3 4 gündür özellikle akşamdan sonra baya kıvrandıracak ahhh dedirtecek kadar ağrılarım oluyor karnım uzuyor sipsivri oluyor şekli değişiyor karnımın sanki yarılacak bebek fırlayacak gibi oluyor içinden. Diyor ki karnın küçük bebek büyük sığmıyor rahmin falan yırtılır Allah korusun bekleme sen sezeryan iste sezeryan ol sezeryan sezeryan sürekli böyle tamam gerçekten kötü düşündüğünü sanmıyorum ama ben olmaz dedikce ısrarlıyor ne diyim ben bu kadına ya

Öyle tabi de hormonlardan böyle hissediyorum heralde
Kız hormon hormon. Ben de gobegimin üstü biraz catlamıs ilk gordum daha dogrusu bazen eşim sürüyo yatarken ulaşamıyorum die burda bişey olmus dedi. O kıyafet iz yapmıs sanıyo. Sonra ben aglamaya basladım çatlamışımmmm die. Yarım saat teselliye ugrasmıstı halbuki bacaklarımda falan catlama olmustu benim coook eskiden kilo hızlı alımından kaynaklı. Sıfır çatlak değildim zayıflayınca kayboluyorlar baya bi oranda

Kız neren kilolu, çok tatlı duruyorsun. kendine haksızlık etme. Hem ömür boyu hamile kalmayacağız sonuçta. Aldığımız fazlalıklar gidecek doğumdan sonra. Sadece doğum sırasında bi 5 kiloyu gözden çıkar zaten. Sivilce falan da onları hiiiiiç takma giedecek onları elleme yeter ki

29. 30. Haftalarda benimde öyle oluyordu göbek deliğim kayboluyodu kasılma sırasında. Dogum sancısı cıkmıstı işte. Üstelik sezeryanlıyım Bide senin açılmanda oldu baya cocuk sıgmıyo die sezeryanmı yapılır. 4-5 kilo doguranlar napsın. Bu arada grupta sürekli konusuluyo cocuk buyuyunce dogum zor olur falan muhabbeti. Semra özer var baya iyi bi doktor ona da sormuşlardı tam aksine buyuk bebek daha iyi kanalda ilerliyor dogması daha kolay oluyor demişti.

+20 kilo üst bacaklarım çok kilo aldı üst bacaklarım yanlardan kalçalarıma doğru alt karnım komple çatlak asla aynaya bakmıyorum yoksa bende ağlarım

Kız 96 kiloyum grupta en çok kilo alan beni galiba hepiniz minnacıksınız ben zor veririm biraz 20 kilo aldım

Kızlar bismillah 35. Haftamdayım karnım aşağo düşmüş kanala mı girmiş yoksa girmeye mi çalışıyor bugün sağ taradımda ağrı hissettim 2 defa yürütmedi nile sonra geçti bebeğim hareker ediyor doktorada söylemedim bieşy olmaz değil mi

Senin benim lafımla olacak iş değil de. Günü gelince doktor karar verecek normal sezeryan olup olmamasına de

21.30 da Instagram açılıyormus ben eşimden gizli giriyordum vpn kullanmaktan korkuyor diye izin vermiyordu banada günde bı kaç kez indirip bakıp çıkıyordum ama evdeyken hiç bakamıyodum.

Kasılma esnasında bırak göbek deliği kaybolmasını pipi gibi dışarı çıkıyor sorun büyük bebeği doguramamak değil bebek buyuk karnin kucuk sığmıyor karnına rahmin yırtılır doğması lazım artık diyor kendisi köy ebesinin kızı öyle 2 tane kadın olmuş korkuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…