Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Hahahaha kızım işe bile zorunluluktan geliyorum ne kursu bu
Küçüklükten beri istiyordum ilanı görünce başvurdum ya evde aşırı sıkılıp bunalıyorum arkadaşlarım da çalışıyor bir türlü denk gelemiyoruz dedim bari yeni bir enstrüman öğreneyim eğlence olur zaten günleri karıştırmışım yarınmış toplantı

Canim benim de önceki gebeligimde kalbi durmustu 6. Haftada ben de corasprin kullandim 28. Haftada bıraktım doktor sıkıntı yok istersen birak demisti zaten.35 haftalık olduk hersey yolunda bırak gitsin acil bisey olur sezeryana alinirsin kanin sulanması iyi bisey degil artik bizim icin

Ay hamiş hafızamızla yaptığımız işlere hele

Beni de aile sağlık geçmişinden dolayı önlem amaçlı oksapar a başlatmıştı. 28-30 haftalarda bırakabilirsin artık dedi ben de bıraktım Allah'a şükür bir sorunumuz yok. Bi de bu haftalarda artık kanımızın o kadar akışkan olması iyi bişey değil. Vajinal de olsa sezaryen de olsa doğum esnasında kan kaybına yol açabilir. Doktorun bırak dediyse bırak canım endişelenme

oh be sonunda içimden geçenleri söyleyen bir mesaj okudum. Çok çırpınıyorsun karşı taraftan bir hareket göremiyorsun çok çırpınan her zaman kaybeder. Kocan nasıl olsa dediğime gelecek rahatlığında çok belli. Çok istiyorsa kendi eşyalarını alsın defolsun lafa bak eşyalarını topla gitmiş

Merhaba güzel anneler bugün fizik tedaviden sonra bebişimi görmeye gidicez randevumuz var dün gece biraz gazım vardı karnımdan gurul gurul sesler geldi su soda falan içtim ama terletti beni gece pek uyutmadı dedim doğuruyor muyum bugün görelim bakalım bıdıgımı keyifleri nasılmış

Kızlar doktor randevum var sevgilisini aylar sonra ilk kez görecek liseli kızlar gibi heyecanlıyım şuan ya

Bugün devlete gittim orada ekranı göstermiyorlar ama 35+2 yim 2700 olmuş kızım haftasıyla uyumlu çok şükür. Haftaya özeldeki doktoruma randevum var yüzünü o zaman göreceğim inşallah

Söyliycem ne olacaksa olsun artk

Hepimiz dün bir ay doğuruyor muyum heyecanı yaşamışız artık yokluyor sıpalar gelecekler. Hayırlısıyla git gel bakalım kzum güzel habeler getir

Valla bende hiç anlamıyorm. Bi öyle bi böyle. Bir hareketi öbürünü tutmuyor. Bunu bıraksam her gün gider

Hayır asla daralmadım. Gözümü daha da açtın. Hamileyim diye De kendimi bir daha o psikolojiye sokmayacagım. Şimdiye kadar nasılsam öyle olacağım. Artık bebeğim var eşim bu saatten sonra olsa da olmasa da hep geri planda kalacak benim önceliklerim atanıp çalışmak ve çocuğum artkk.

Bugün devlete gittim orada ekranı göstermiyorlar ama 35+2 yim 2700 olmuş kızım haftasıyla uyumlu çok şükür. Haftaya özeldeki doktoruma randevum var yüzünü o zaman göreceğim inşallah
Yaa baksana kocaman olmuş benimkide 35+5 50 cm 3 kg olmuş 1 hafta sonra tekrar gidicem

merhaba kızlar 34+5 olduk bugün, birçok ihtiyacımız tamam gibi sizde durumlar nedir? en çok bebek arabası ve pusette zorlandım galiba, bir de emzirme sütyeni istediğim gibi bulana kadar akla karayı seçtim Bir de oğluşumun ismine karar verdik kime söylüyorduk onu bir süredir girmeye girmeye unutmuşum :)

Yaz canım ekliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…