Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben hala hastane çantamı ve bebeğin eşyalarını yıkayıp ütüleyemedim hava da çok sıcak göze alamıyorum ya

M MadameCurie nasılsınız canım? Son durumunuz ne
Taburcu oluyorum sürekli doğurcam diye feyk atıp duruyorum psikolojim bozuldu valla. Açılma olmadı nstlerim de güzel çıktı doktor gidebilirsin dedi ama yine giderayak o 3000 lira olan ultrasonu kilitlediler. Her gelmemde 3000 lira mı vercem ben bunlara anlamadım

Kan beynime sıçradı şu yaşadıklarını okurken.
Evlilik dediğimiz şey karşılıklı olarak birbirinin hayatına uyum sağlayıp ortak bir hayat kurmak değil miydi? Ne ara "Ya benim hayatımı kabul edersin ya da boşanırız" seviyesine gelindi ya hayırdır??? Bacım sen barışsan da bu eşin olacak kişi anasının babasının takma aklıyla yaşamaya devam edecek, ileride başka bir problem yaşadığınızda da ki yaşayacaksınız, "e sen kabul etmiştin şimdi niye itiraz ediyorsun" diye kendini haklı seni haksız gösterecek.

Bi de "karılık etmek" nedir pardon?? Çok biliyor herhalde "karı" olmayı da sana öğretiyor. Terbiyesiz herif. Hele sana el kaldırması vurması konusunda konuşmuyorum bile ağzımın ayarı bozulacak yoksa. Gözünü seveyim geri adım atma. Seni manipüle etmeye çalışıyor. Evlilikte öyle tek taraflı olarak birinin istediğini diğeri yaparsa ezildiğinle kalırsın güzelim. Allah yardımcın olsun gönlündeki ağrıyı alsın inşallah

Ay gözün aydın çok şükür 3000 lira da tatsızmış bu arada. Şey yapsan nasıl olur; acil bir durum olursa böyle devlete gitsen, nasılsa senin onayını almadan yatış yapamazlar. Yatış gerekirse veya doğum başlarsa imza ile çıkıp kendi hastanene gidersin olmaz mı?

3000 liraya nasıl ultrason bu bebeğin neyine nasıl bakıyorlar her seferinde 3000 aşırı fazla

3000 liraya nasıl ultrason bu bebeğin neyine nasıl bakıyorlar her seferinde 3000 aşırı fazla
Doppler ultrasona giriyorum kordondan kan akışına bakıyorlar. Daha yeni baktırdık dedim son yattığında bakılmadı ama dedi. çocukların hareketleri de güzeldi nstde ne gerek vardı anlamadım insan böyle olunca hastaneden soğuyor 300 lira da olsa 3000 lira da olsa.

Biz de öyle yapacağız devlete gitcez ama cumartesi tekrar kontrole çağırdı yine bi silkelemeden bırakmazlar

Aynen öyle canım. annesiyle babası iyi doldurmuş onu ama ne yaparlarsa kendi oğullarına yaparlar

Anneannem dün onunla konuşmuş demiş git evine. O da demiş gidicem zaten öyle büyük bişet değil. Bugün anneanneme dedim eve gelmemiş sizde ona yüz vermeyin sizden yüz buluyor bana resti çekiyor. Bana dedi ben onunla da babasıyla da konuşurum. Sen haksız değilsin haksız olan o özür dileyecek ayağına gelecek kişi o.

Canım emzirme sütyeni olarak hangi markayı tercih ettin? Ben de bakıyorum bu ara :)
valla kuzum şaşırcaksın ama diğer aldığım markaları beğenmedim rahat edemedim, iade ettim falan. en son annem çarşıdan buldu hiç duymadığım bi marka luxdrm gibi bi şeydi ama inanılmaz rahat , hangi şehirdesin bilmiyorum ama buralardaysan tarif edebilirim :SD

Ankara'dayım ben canım. Sen İstanbul'dasın galiba. İnternete markayı yazınca online satışı da çıktı öyle alabilirim. Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…