Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ahhhh ah benim midem suan tamm kalbimin altinda nefes alamiyorum hic. Karnim yayılı büyüdü dışa çok çıkmadı. Dün bende de gaz sancisi vardi berbat bir sey. Eşim durup durup çatlayacak gibi misin diye soruyor
Hahahahaha eşinin sorusuna ayrı koptum adam da bir yere kondurmaya çalışıyor herhalde olanı biteni

Hahaahahah ay şu günleri gülerek hatırlayacağımız günler gelmiş valla kuşum en kötü günümüz böyle olsun
Amiiin amin bebeğim inşallah
Ay ben bi de belediyenin keman kursuna kayıt oldum nasıl bir cesaretse onun tanışma toplantısı var nasıl gidicem onu düşünüyorum

Amin canım çok ama çok teşekkür ederiz
Allah bereketini arttırsın inşallah çok mutlu oldum inşallah bizim için de aynısı olur
Amiiin amin bebeğim inşallah
Ay ben bi de belediyenin keman kursuna kayıt oldum nasıl bir cesaretse onun tanışma toplantısı var nasıl gidicem onu düşünüyorum
Hahahaha kızım işe bile zorunluluktan geliyorum ne kursu bu
Ahahaha aynenn her gün yeni bir güncelleme geliyor adam da sasirdi artik ahahah
Sağlıkla doğuracağız inşallah güzelim du bakalım

Çok yüzgöz olunmuş ya. Ama benim sana tavsiyem dik dur. İlerde şikayet etme hakkın olmayacak böyle giderse bişe desen ben sana demedim mi barışacaksak şartlarım bunlardı diyecek. Restine rest çek
Hicbir yere gitmiyorum burası benim evim de. Baska hicbir tartismaya girme sessiz kal sasirsin. O suan senden cunku bagirip cagirmani yalvarmani vs bekliyor. Sakin kal sasirsin
Kızlar ben kararımı verdim. Aramayacağım ulaşmayacağım hiçbir şey olmamış gibi devam edeceğim. Beni ararsa ben evimdeyim hiçbir yere gitmiyorum onun olduğu kadar benimde hakkım var bu evde. Anahtarın sende ister gelirsin ister gelmezsin dışarda baban gilde kalırsın. Ha benle evli kalmak istemiyorsan gider dava açarsın boşanırız hak hukuk neyse herkes payına düşeni alır. Ben şart falan sunmuyorum şart martta kabul etmiyorum. Ben seni neysen öylr kabul ettim 3. Kişileri dahil etmeden sana eve gel dedim adım attım bu saatten sonra ne istiyorsan onu yap. İster evine gel ister git dava aç bu kadar

Evine gelip kocalık yapcaksa okey diceksin yavrum. Tamam diyip hergece dısarda olanla olmaz

Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Gerçekten haklısın. Dün gece benim o halimi psikolojik olarak olduğumu durumu kullandı ve bana bişeyleri kabul ettirmek için resti çekti. O benim ne kadar hırçın dişli olduğumu biliyordu gün gece o hassas noktamı kullandı. Mantıklı hareket edeceğim. Gelirse gelsin gelmezse yolu açık olsun. En fazla çocuk doğana kadar ben ağlarım. Doğduktan sonra da o ağlar. Gruptaki arkadaşlarda hassas olduğumu gördü hassas davranarak iyiye çevirmeye çalıştılar hepinize gerçekten teşekkür ederim inanın ki dünden beri sizin mesajlarınızı okuyarak kendime gelmeye çalışıyorum. Evden çıkmayacağım gelirse buyursun gelsin. Ne zamana kadar babasının evinde kalacak. Ben ona zaten dün o adımı attım beni aradığında. Hep ailemi annemi beni kötüledi. Ailesine saygısızlıkla suçladı. Hiç olmayan şeyleri söyledi. Demekki çok doldurmuşlar kafasında bin tane şey kurmuş. Kursun hiç umrumda değil beni 9 aylık hamile halimle bu kadar zan altında bırakıyorsa demekki hiç değerim yokmuş.

Ben kullanıyordum canım ama pazar gününden bu yana biraktirdi heran dogum olabilir diye

Uyandığımdan beri karnım sipsivri uzadı öne doğru sert halde duruyor bugün kontrolüm var inşallah doğurur dönerim

Kuzum ben seni oldugun gibi kabul ettim dersen o zaman neden bu kadar olay oldu ne gerek vardi bunlarin yasanmasina der hakli olarak ve senin bir daha sikayet etme hakkin kalmaz. Rahatsizlik duydugun konulari direkt acik acik soyle ben bunlari kabul edemem biraz kendine ceki duzen ver de

Bende kullandım canım 34 haftada bıraktık hem igne hem hapı .

Evine gelip kocalık yapcaksa okey diceksin yavrum. Tamam diyip hergece dısarda olanla olmaz
B bluedarkk

Evet nedir bu her gün dışarda olma sevdası anlamadım gitti. Evlenmiş çocuk bekliyor ama aklı sürekli arkadaşlarıyla nargile içmekte orda burda oturmakta seninde bunu kabul etmeni bekliyor. Madem evlilik bilincinde, sorumluluğunda değildi neden evlendi? Neden çocuk sorumluluğuna girdi? Yazık değil mi sana da karninda taşıdığın çocuğa da? Ben gençliğini yaşayamamış hala o kafelerde boş boş oturayım gibi saçma heveslerden vazgeçememiş bir ergen görüyorum senin kocanda. Ailesi de onu düzeltmek dizginlemek yerine saçma sapan tavırlar sergiliyor belli ki. Madem çocukları böyle bir çocuktu evlendirmeyeceklerdi bu yaşta. Ailesi böyle davrandıkça o da güç alıyor herhalde. Sen evinde oturuyorsun çocuğunun geleceği günü bekliyorsun o da sokakta olma hayallerinde hala. Bir de sana bunu kabul ettirmeye çalışıyor ilginç bir şekilde. Bu çocuğu birlikte planlamadınız mı sen tek mi karar verdin ve yaptın sanki?! Her şey bir yana çocuğu düşünen de yok asla.
Tamam orta yolu bulalım birbirimize alan açalım demiyor kabul edersen ben buyum diyip işin içinden çıkıyor. Kesinlikle kabul etmemelisin istediğini yaptırıp seni sindirme peşinde duygularını yenik düşüyorsun anlıyorum. Zaten suan da ekstra duygusalsın hamilelik ve yaşadıkların üst üste gelince. Şimdi kabul edersen ilerde daha da ileri gidecek belli. Sen çok fevri davrandın naçizane fikrim kocanın da böyle yapacağını bilmen gerekiyordu az da olsa tanıyorsan. Çünkü bazı insanlar sorun çözmeyi bilmez böyle sorun üzerine sorun ekler. Senin kocanda bunlardan.

Biz de eşimle özgürlüklerine düşkün insanlarız ikimizinde ayrı ayrı arkadaş grupları var. Eşimin bekarlığından beri devam eden rutin arkadaşlarıyla toplandıkları bir gün var ve o gün gider oturur sohbet ederler nerde kimle olduğunu bilirim. Ben de o güne mutlaka bir plan yaparım birbirimizi daralmayız bunaltmayız. hem birlikte hem ayrı hayatlarınız olmalı birbirinize bağımlı yaşamamalısınız ki bunalmayın sıkılmayın.

Şahanesin güzelim, hassaslığının farkındayım o yüzden çok sıktım kendimi yazmayayım belki darılırsın diye ama karşıdaki bu hassaslığını kullandığı için seni biraz kendine getirmek istedim, umarım bana darılmadın.

Sen iyi olacaksın bebeğin iyi olacak önünde de güzel günler var. Misler gibi evladını taşıyorsun senin kıymetini önce sen sonra da o bilecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…