Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Maşallah maşallah :nazar: 🥰 senin geç döllenme mi kuzum aramızda birkaç hafta var sanıyordum ben 😀
Karışık kuzum normalde 37 haftalık olmam lazım geç döllenme dediler başta onu baz alıyorum ama be eğim ultrasonda 37 haftalık görünüyor 😂 ne yaşadığımızı bizde bilmiyoruz işte

Yaz canım ekliyim 🥰🤗
Göktürk Aslan olacak ismi teyzesi nasipse inşallah :)
1723027029586.png

merhaba kızlar 34+5 olduk bugün, birçok ihtiyacımız tamam gibi sizde durumlar nedir? en çok bebek arabası ve pusette zorlandım galiba, bir de emzirme sütyeni istediğim gibi bulana kadar akla karayı seçtim :KK70: Bir de oğluşumun ismine karar verdik kime söylüyorduk onu bir süredir girmeye girmeye unutmuşum :)
Linakiz Linakiz arkadaşımıza canım 😊 ben bebek reflü yatağı bakıyorum şuan için sadece 😊

Karışık kuzum normalde 37 haftalık olmam lazım geç döllenme dediler başta onu baz alıyorum ama be eğim ultrasonda 37 haftalık görünüyor 😂 ne yaşadığımızı bizde bilmiyoruz işte
Herşey yolundaysa gerisinin bi önemi yok canım bebişin de çok tatlı görünüyor maşallah 🥰:emir_bebek:

Yaa benim önceki kontrolde 2 elide yuzundeydi. Bugunde hiiiç gostermedi Sezeryan kısmına dayanmış orayı bastırmayayım dedi. 1 aydır gülcemalini goremedik paşanın
Biz şimdiye kadar hiç göremedik ya her seferinde iki eliyle yüzünü kapatıyo bi kulağını bi de tek gözünü gördük😄 ümidimi kestim artık doğunca görcez

Hayır asla daralmadım. Gözümü daha da açtın. Hamileyim diye De kendimi bir daha o psikolojiye sokmayacagım. Şimdiye kadar nasılsam öyle olacağım. Artık bebeğim var eşim bu saatten sonra olsa da olmasa da hep geri planda kalacak benim önceliklerim atanıp çalışmak ve çocuğum artkk.
Kuzum aynen öyle böyle ol hakikaten evlat herşeyden önce geliyor bak doğunca daha da iyi anlayacaksın ve bu gebelik sürecinde yaşananlar asla unutulmuyor

merhaba kızlar 34+5 olduk bugün, birçok ihtiyacımız tamam gibi sizde durumlar nedir? en çok bebek arabası ve pusette zorlandım galiba, bir de emzirme sütyeni istediğim gibi bulana kadar akla karayı seçtim :KK70: Bir de oğluşumun ismine karar verdik kime söylüyorduk onu bir süredir girmeye girmeye unutmuşum :)
Canım emzirme sütyeni olarak hangi markayı tercih ettin? Ben de bakıyorum bu ara :)

Bana diyorki sabah kararını ver ona göre kabul ediyorsan devam edelim. Etmiyorsan eşyalarını topla git.
Sana git diyebiliyorsa istemiyor artık çok terbiyesizmiş hiç üzülme birileri fena doldurmuş bence kocanı. Ben olsam duramazdım bana git diyebiliyorsa orada yuva mı olur kaçan bir baba mutsuz bir anne çocuğunda psikolojisi nasıl normal kalıcak. Seni sindirmeye çalışıyor aklı sıra ama aranızda gurur kibir inat var ama sevgi yok buda çok yıpratıcı. Karnındaki bebeğini hiç düşünmüyor onu düşünmeyen seni mi düşünür. Çok küçüksün girer bir işe bakarsın çocuğuna kendini daraltıp bunaltma kuşum her işte vardır bir hayır

Hahahahahah :KK70: Sana yemin ederim kendimi bile bir yerlerde unutabilirim beynimin beni böylesine terk etmesi çok üzücü 😂 Neyse haber ver yarın keman dersinden nasıl geçti ortam nasıl 😂
Ya senin tepkilerine bayılıyorum 😂 haber veririm mutlaka 🤭 bunca zamandır asosyal asosyal takılıyorum tek takıldığım kişi kocam, onun dışında doktorlar ebeler 😂 biraz sivilde insan yüzü göreyim ama dimi😂😂

Linakiz Linakiz kuzum ben ekim anneleri grubundayim ama burayi da yakindan takip ediyorum. Ekim grubundaki tablodan yanlislikla silinmisim ben de buraya eklenebilirim diye dusundum hazır yanlislik olmusken😄 bana doktorum uzun zaman önce dogum tarihini 30 eylül olarak güncelletti.
Ayşegül, yaş 31. 16.12.2023, kese 6+4, kalp 7+0, şehir Isparta, cinsiyet kız ismi Derinsu🧿 tahmini doğum 30 eylül. Tabloya eklersen sevinirim🌺🌺

Dün kontrole gittim ben de 36. Hafta 2750gram olmuşuz boyumuz 48cm ölçülerimiz haftamızla uyumlu önde gitmiyor iri olmayacak sanirim son anda bir sıçrama yapmazsa bizimki😁 normal düşündüğüm için birde fazla kilo aldığım için bebek iri olacak diye hep bir korkuyorum da 🙈 Yüzünü de asla göstermiyor 🙁 tamamen süpriz olacak bize de çok merak ediyorum 🥹

Linakiz Linakiz kuzum ben ekim anneleri grubundayim ama burayi da yakindan takip ediyorum. Ekim grubundaki tablodan yanlislikla silinmisim ben de buraya eklenebilirim diye dusundum hazır yanlislik olmusken😄 bana doktorum uzun zaman önce dogum tarihini 30 eylül olarak güncelletti.
Ayşegül, yaş 31. 16.12.2023, kese 6+4, kalp 7+0, şehir Isparta, cinsiyet kız ismi Derinsu🧿 tahmini doğum 30 eylül. Tabloya eklersen sevinirim🌺🌺
Ekledim canım 🙏💕 kucuksusam kucuksusam canım sen ne karar verdin isim ekleyelim listeye. 🙏

X