Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Seviliyorken bir anda annenden böyle tepki görmesi belki canını sıkmstr diyorum ya bu dönemde inan iki taraf da yıpranıyor bazıları kendini ifade edemiyor çok farklı yerlere gidiyor olay. Ben senin bir adım atman tarafındaym tabi içinden geliyorsa onu hala yanında istiyorsan çağırıp hiç sorgulamadan bı sarılman bile yetebilir belki. Bak biz gece kavga edicektik bı konudan ben 5 dk uzaklaştm yanından öyle geldim sinirliydim de aslında ama bı baktım komiklik yapıyor hiç bişey kalmadı aramızda . O yapmasaydi bende öyle uyumak zorunda kalicaktm ama bı taraf adım atan taraf olmali

Ben de sabaha karşı kasıklarıma dogru olan bi acıyla uyandım yataktan kalkıp yuruyemedim. Sanki saatlerdir idrarımı tutmusum gibi sızlıyodu karnım. Tuvalete gittim zorla ama öyle cok idrara da sıkısmamısım. Normaldi yani. Ama yumusadı yataga yatarkende kasık kısmım da agrı baskı gibi oldu. Heralde bebek o kısım da toplanıp sıkıştırdı. Biraz elimle dürtünce yer değiltirmeye basladı cünkü ben de rahat pozisyon alabildim. Biraz idrar tutmak gaz falan agrı yapıyor. Bide kabızlık için ilaç alıyorum hep tuvalete firemedigim günler hem karnım sisiyo hemde kasık agrısı oluyo. Ama tuvalete girebildigim zamanlar hem bebek sürekli hareket halinde oluyo agrımda azalıyo. İlacı fazla aldım bagırsak cok hareketlenmeye basladıysa bebekte coşuyo

Ben adım attım. Bana dediği tek şey şartlarımı kabul edersen devam ederiz oldu. O istediği zaman çıkar gider istediği yerde otururmuş . Bende evde tek kalmak istemiyorsam kardeşlerimi çağıracakmışım. Ailesine iyi davranacakmışım halbuki kötü değilim sadece gidip gelmiyorum çok. Kılık kıyafetime dikkat edecekmişim

İstedigi zaman cıkıp gitmek falan bana cok barısma isteklisi birine benzemedi. Asıl kavga sebeplerinizi kabul et barısalım a dönmüş olay. Bu zaten buyuzden koptu kayışlar. Evet herkes evi sevmeyebilir evde oturmak tabiri caizse kadının işi erkek dediğin dısarda takılır hani bazı köylerde iş bitince aksam erkeklerin kahveye cıkması gibi kadınlar evde kadınlarla takılır normali budur oraların. Bazı yerlerde de ya da bazı kişilerinde karakteri daha evcimendir dısarıyı cok sevmez. Ama böyle ben istedigim zaman istedigim yerde otururumla da evlilik yürümez. Zaten bu kadar diretmese tatlılıkla alttan alsa sen de bişey demezsin oda cogu gün dısarı cıkabilir ama sizinkinde biraz inada da binmiş ben senin yaşına baglıyorum. Ama eşinde de hiç kaybetme korkusu kalmamıs gibi davranıyor. Üstelik çok ailelere yansımış olay. Ozamanda rengi hep değişir işin. Siz öyle uzun yıllar evlide değilsiniz. Ama sizin ilişki dinamiğinizide bilmiyoruz okadar akıl verecek durumda değiliz. Bu grupta ne küfürler dayaklar duyduk mesela ama ilişki rutinine dönmüş mevzu. Bir ailede karı koca birbirine salak aptal dese konu neredeyse bosanmaya kadar uzayabilir. Digerinde küfürler havada uçuşsa bile 1 saat sonra aşkım cicime dönebilir. herkesin çizgisi eşiği farklı yerlerde. Ama herzaman işe yarayan bir şey var. Örneğin motoru bu kadar ısıttıysanız su kalmadıysa çalışmaya devam ettirirsen yanar. Bi durdurun herşeyi sakinleşin herkes bi uzaklaşsın ateşler sönsün sinirler yatışsın. Yani herkes içinden noluyo neden sustu bunlar falan desin. Ondan sonra daha mantıklı düsünüp kararlar alırsınız.

Senin zaafiyetini görmüş üstünde tahakküm kurmaya çalışıyor. Sen ne kadar sitem etsen de bitti desen de bitmediğini biliyor senin ne kadar sevdiğini de biliyor bunun güvencesiyle elim güçlü hizaya getireceğim onu diye düşünüyor.

Sen sakinligini koru kuzum suan o da gurur ve inat yapmis belliki. Sen cok pisman olsun istiyorsun haklisin biliyorum ama bu ofkeyle sinirle inatla olmaz geri cekil sessizce bekle olgun davran. Ailen de hakli kizlarini koruma ic gudusuyle hareket ediyorlar ama aileler isin icine girince olay ister istemez buyuyor. Sen bebegini dusun. Dogumda nasilsa herkes bir araya gelecek o yuzden simdi sakin ol bekle

Sen sakinligini koru kuzum suan o da gurur ve inat yapmis belliki. Sen cok pisman olsun istiyorsun haklisin biliyorum ama bu ofkeyle sinirle inatla olmaz geri cekil sessizce bekle olgun davran. Ailen de hakli kizlarini koruma ic gudusuyle hareket ediyorlar ama aileler isin icine girince olay ister istemez buyuyor. Sen bebegini dusun. Dogumda nasilsa herkes bir araya gelecek

Annemi öyle bir düşman bellemiş ki asla olmayız artık diyor. İki yıldır senden çekiyorum senin korkundan bi yere bile gidemiyorum diyor benden nefret ediyor

Ailesine herkese beni kötüleyerek anlatmış. Ailesine resmen sizden nefret ediyor her zaman sizi kınıyor gibisinden konuşmuş ailemi kötülemiş

Bana diyorki sabah kararını ver ona göre kabul ediyorsan devam edelim. Etmiyorsan eşyalarını topla git.

Ben gerçekten şok oldum O laflarına. Hiç olmadık şeyler söylüyor. Kendi kafasında bin tane şey kurmuş. Ailesine bile kötü olduğumu söylüyor
e n büyük tepki sessizliğini korumak olur bence. Kalkmış biyerleri. Anasının e eğitemediklerinii siz yola getiremezsiniz. Beyin yaşı büyümemiş. Bi erkek adam olan erkek herşeyi kafasında bitirdiyse topla eşyalarını git der ancak. Boşanalım manasında. Ama bu devirde kim kimi evden kovuyor. Herşeyi geç sen hamilesin. Hormonlar vs herşeyi soyleyip hissedebilirsin. Adam olan karısını kötülemez zaten. Erkeklik taslamasını biliyor kafa tarihi eser madem öyle ozaman namusum deyip susucaktı.

Ailesine herkese beni kötüleyerek anlatmış. Ailesine resmen sizden nefret ediyor her zaman sizi kınıyor gibisinden konuşmuş ailemi kötülemiş
Bu evlilik kurtulacaksa sen fedakarlık yapacaksın başka türlü kurtulacak gibi durmuyor. Sakin kafayla bir otur düşün ne kadar fedakarlık yapabileceğini ve bu fedakarlık karşılığında ne alacağını. Tabi şu da var bize anlattıkların ilişkinizin en karanlık kısımları iyiye dair hiç bilgimiz yok zaten senden başka kimse de tüm iç yüzüyle bilemez o yüzden dışardan verilen tavsiyeler genelde tek taraflı oluyor. Bizim tavsiyelerimiz de eksik bilgiye dayalı bunları da göz önünde bulundurarak sakin kafayla kendini dinle düşün taşın senin ve çocuğun için en hayırlısını seçmeye çalış.

Susmamış demekki. Şart koşuyor resmen bana. Bana dikkafalısın seninle olmuyor iki yıldır burnumdan getirdin diyor. Kardeşlerim cafeye gitmiş oturmuş beni aramışlar ben ona bile gidemedim sırf senin yüzünden. Herkes her yere gidiyor ama ben gidemiyorum. Niye ben pezevenk miyim şimdiye kadar ne yanlış yaptım sana niye bana güvenmiyorsun diyor

Bana diyor ki babanın evi daha iyiyse oraya git o zaman beni beğenmiyorsun zaten. İkide birde aileleri gündeme getiriyor annemden bahsediyor. Annesine kaynanalık ediyormuşum. Benim annem ne hakla annesini arar ağzından geleni sayarmış. Halbuki annem sahip çık oğluna dedi. O da gidip oğluna Allah bilir neler anlatmış

Canımmm amin inşallah bebeğin sana şifa olsun tez zamanda tam şifa ile iyileş inşallah

Çok yüzgöz olunmuş ya. Ama benim sana tavsiyem dik dur. İlerde şikayet etme hakkın olmayacak böyle giderse bişe desen ben sana demedim mi barışacaksak şartlarım bunlardı diyecek. Restine rest çek

Bana diyorki sabah kararını ver ona göre kabul ediyorsan devam edelim. Etmiyorsan eşyalarını topla git.
Hicbir yere gitmiyorum burası benim evim de. Baska hicbir tartismaya girme sessiz kal sasirsin. O suan senden cunku bagirip cagirmani yalvarmani vs bekliyor. Sakin kal sasirsin

Klasik eşyalarını toplayıp annenin evine dön bunlara boyun eğeceksin diyor resmen yoksa gitmeyeceğini biliyor çünkü üzerinde anarşi kurmaya çalışıyor ben ne dersem o olur hikayesi ben erkeğim hikayesi ama biraz da sende çok bunaltmışsın sanki gerçekten kaçıyor senden ve kaçan kovalanır bunu da çok iyi biliyor annene siniri geçer bir süre sonra amaaa sen eşyalarını toplayıp annenin evine dön kesinlikle dön yani onun yaptığını sen ona yap kaç ondan eninde sonunda o bebek doğacak ve gelecekler ayağına o zaman hersey duzelecek bak gör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…