Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bide protein kaçağı var mı diye bakıldı sanrm onla ilgili anormal bir değer görmedim kreatin veya protein değerlerinde.Birazdan aile hekimine gidicez tabi sonuçları değerlendirmek için.Kadin doğuma pazartesi randevum var

Babybjörn kanguru alan kızlaar mini mi yoksa normal mi aldınııız? Ben mini olanı almayı planlıyorum, 1 yaşına kadar kullanılanı yani. Diğeri pahalı ve 1 yaşından sonra kanguru kullanabilecek kadar güçlü hissetmiyorum sırtım problemli biraz

Benim de 203 çıktı geçenlerde ama takviye falan vermedi çok düşük olmadıktan sonra vermiyolar sanırım

Aa neymiş pekii? Günde en az 3.5 litre su içiyorum o yüzden çok şaşırdım böyle çıkmasına ya. Benim lökosit de biraz yüksek çıkmış referans aralığından.
sıkıntılı bir durum değil bol su iç dedi. Lökosit yüksek değildi bende 5 gün önce monorol kullanmıştım.
Doktorum hem perinatolog ve prof baya umursamaz davrandı

Kızlar merhaba benimde tahlil sonuçlarım kötü çıktı kolestrol 308 olmuş,bir önceki doğumum erken olmuştu kan pıhtılaşmasından beynime emboli atmıştı,dra söylememe rağmen pıhtılaşma testi istemedi dahiliye druna tahlilleri yazdırmaya gittim o bakalım dedi normal değer 0-500 arası olması gerekirken benimki 1000 çıktı oksapar kan sulandırıcı iğne verdi,ultrasona gidiyorum 1 dakika bile sürmüyor bakması özel hastahane birde drumu değiştireceğim sizlerinde aklında bulunsun d-dimer tetkikine baktırın mutlaka ben 34. haftada bilinç kaybı ve göz görmeme şikayetiyle acil ameliyata alındım sezeryana,kadın dogumcular gebelik zehirlenmesi beyin cerrahi pıhtı atması dedi aralarında tartışırlarken riske atmayalım alalım dediler her ikisi içinde en önemlisi sağlıklı ve az yiyip kilo almamak herkese sağlıklı doğumlar diliyorum

Selamlar, biz aşağıdaki modeli tercih ettik. Kullanan herkes çok memnun olduğunu söyledi.

Kızlar idrarda protein kacagi tespit edildi tansiyonum hep 13e 8 14e 9. Doktorum Alfamet başla dedi 3 gundur iciyorum ama tansiyon hala ayni. Günde 3e çıkardı. Tuzu hiç tüketmiyorum bıraktım. Umarım düzelir yoksa gebelik zehirlenmesi olabilir dedi Allah korusun. Sabah aksam magnezyum hap ve kan ilaci kullaniyorum şase. Sabahlari prenelac aliyorum takviye gunde3 kere de alfamet basladim çok ilac iciyorum diye de moralim bozuluyor.

Bu doktorların ilgilenmemesi beni benden alıyor o yüzden. temkinli ama strese sokmayan doktor istiyorum bende. O yüzden genetik pıhtılaşma vs istedikleri her şeyi yaptırdım. İstemeyen doktoruda tercih etmedim bi daha gitmedim. Kann sulandırıcı başlamayan doktorada büyük ihtimalle gitmezdim. 4 doktora gittim. En son perinatologa neden gitmiyorum diye düşündüm iyiki de perinatolog seçmişim diyorum. Tabi birazda kader doktorlarda anne karnında yüzde yüz ne olduğunu görüp açıklayamıyor bazı şeyleri. Yapacağımızı yaptık gerisi tevekkül. Hayırlısıyla sağlıklı doğumlar yaparız inşallah

Kızlar hepinize merhaba size bir sorum olacak malum seker yukleme sonucum 1. Saat 185 çıkmıştı
bugün doktor şeker ölçüm cihazı almamı söyledi sabah açlık öğlen tokluk ve gece 11 de ölç günde 3 kez dedi
Sizlerden bu cihazı kullananlar saat kaçta ölçüm yapıyorsunuz bir de normal referans degerleri nedir? Açlık tokluk gece olarak anlatırsanız çok sevinirim gerçekten

Bu yalancı sancı tam olarak nasıl oluyor benim vücudumda çeşitli yerlerimde ara ara ağrılar oluyor, bazıları bıçak saplanıyor adet sancısı gibi, karnım da sert oluyor bazen ama çok uzun sürmüyo sanki.Ama sanrm o saplanan ağrılar idrar yolu enfeksiyonu bugün değerim 30 çıktı çünkü tam da agrilarimin olduğu zamanda üstelik

Siz istannbuldamisiniz drunuz kimdi acaba perinetolog çok mantıklı imiş teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…