Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Geçen sene psikoloğumla bu konuları konuşuyordum, aklımdan çıkmayan şey kontrol edemeyeceğim şeylere odaklanmamak gerektiği. Yani yapabileceğim, kontrolümde olan şeylere odaklanmaya çalışıyorum, evimdeki ve bahçemdekilere elimden geleni yapmaya çalışıyorum geri kalan hiçbir şey elimde değil ve bunu kendimi hatırlatmaya çalışıyorum..

Ya çok çok güzel fikirler verdiniz Aldıklarınız da çok çok güzeller.. Sağlıkla giysin, kullansın bebiş inşallah
Çok çok Teşekkür ederim.
Ben böyle 6 tane aldım renkleri çok güzel yumuşacık.
Oyy çok güZeller.. diğer mesajlardakilerde öyle. Hepiniz ayrı ayrı çok güzel fikir verdiniz teşekkür ederim

Kızlar bebeği hala aşağıda hisseden var mı? Ne güzel yukardaydı şimdi yine aşağılarda hissediyorum. Aşağı inince korkuyorum hep yaa. Bi gün çok güzel hareket ediyorsa ertesi gün sessiz oluyor. Doktor hareketlerini takip et demişti böyle olunca ne zaman korkmam gerektiğini kestiremiyorum yaa

Benim oğlum da hep göbek deliğimin altında. Ayaklarıyla vajinama doğru tekme atıyor bazen o korkutuyor beni. Dün çok hareketliydi bugün sessiz mesela. Bu haftalarda böyle oluyor olabilir.

Merhaba kızlar benim gibi şeker yüklemesini yapamayan var mı? 75 Gr olanlardan içecek aldırdı doktorum. Aç karnına kanı verdim sonra içeceği içtim ama midemde tutamadım. 20 25 dk sonra bir anda gözüm karardı ter bastı bayılacak gibi oldum ben iyi değilim dedim kalkıp hastane lavabosuna gitmek için hamle yaptım ama kalkamadım bile olduğum yerde son damlasına kadar çıkarttım baya bi panik oldum etrafımda ki insanlarda çok pnik oldu doktorun odasına yakın bir yerde bekliyordum o da çıktı geldi acil müşadeye aldırıp kendime gelene kadar beklememi sonr yanına gelmemi istedi bi yarım saat sonra kendime geldim gittim tekrar denemeyelim artık her kontrolde şeker takibi yaparız artık dedi.

Nasıl sorucam bilmiyorum ama meme ucunda beyazlasmaya başladı ovunca cikiyo bide bi damla sut geldi gibi oldu erken doğum belirtisi mi sut gelmesi

Benimde yüksek çıktı canım yarın tekrar çağırdılar diyet filan bisekilde halledicez inşallah. Bende anlamıştım tatlı bisey yedikten sonra ayak tabanları aşırı yaniyordu

Proluton depot iğneden mi bahsediyorsunuz? Ben 5 kere oldum eğer onu diyorsaniz
Evet canım o, şehir dışında bugün başka bir doktora kontrolw gittim biraz ağrım vardı. Proluton iğne yaptırıyorum her hafta bir kez, yazar mısınız dedim bu iğne çok zararlı asla yazmam benden isteme dedi.

immzaben ne yaptın? Nasıl geçti doktor randevun?
Doktor soğuk algınlığı olduğunu söyledi, film çekemiyoruz gebelik sebebiyle dedi ve gebelerin kullanabileceği bir ilaç yazdı. Ama zorda kalmadıkça kullanma diye uyardı. Yani kendi kendime iyileşmeye çalışacağım sanırım.

İyileşirsin inşallah kısa sürede. Geçmiş olsun tekrar.

Arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla şekeri yüksek çıkan çok sayıda arkadaşımız var. Benim de 1 haftalık ölçüm ve diyetten sonra bugün dr randevum vardı. Diyetle devam edeceğim, insuline gerek yok dedi. Haftanın 2 günü 4 ölçüm yapacağım inş. Bazı öğünlerden sonra şekerim yüksek çıkmıştı, o öğün yediklerimi de keseceğim. Herkese sağlık dilerim

Ya evet bunu yaptığım için kötü hissediyordum ama ben de üzücü haber, video vs. görürsem hemen kaydırıyorum çünkü gebeliğin ilk haftalarında savaş bölgesinden bir çocuk hakkında çok üzücü bir video gördüm 2 gün ağladım. Dayanamıyorum ve bebeğim kötü hissetsin istemiyorum Bir yandan da birileri neler yaşıyor ama ben bakmaya bile çekiniyorum diye düşünüp üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…