Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Kızlar doğumdan sonra eve bebek görmeye gelenlere ne ikram edeceksiniz? Bebek çikolatası yaptıracağım inşallah ama çay kahve yanına ikram hazırlamak gerekirmi sizce? Doğumdan önce buzluğa kurabiye ve börek yapıp atarım biri gelince çayla ikram ederim diye düşünüyorum ama eşim hiç gerek yok o halde ikramla mı uğraşacağız diyor 🤷
Bence de canım ben de bişey yapmayanlardanım 😅 yani çayın yanına hazır baklava su böreği tarzı koyarım diye düşünüyorum ama gelenlerde bişey beklemez lohusayız sonuçta

Bence de canım ben de bişey yapmayanlardanım 😅 yani çayın yanına hazır baklava su böreği tarzı koyarım diye düşünüyorum ama gelenlerde bişey beklemez lohusayız sonuçta
Yakınlarda doğru düzgün bir pastane olsa en mantıklısı hazır almak aslında. Ama öyle bir imkanım yok maalesef. Gelenler birşey beklemez tabi ama amelelik benim ruhumda var, hizmet etmezsem içim rahat etmez 😄

Anneler merhaba. Daha önce 20 haftalık bir kayıp yaşadım. Şuan tekrar hamileyim 24. Haftaya girdim. Ufak bi stres yaşadım. Bugün hiç hareket etmedi. Korkuyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı

Anneler merhaba. Daha önce 20 haftalık bir kayıp yaşadım. Şuan tekrar hamileyim 24. Haftaya girdim. Ufak bi stres yaşadım. Bugün hiç hareket etmedi. Korkuyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı
Ben sürekli hareket hissetmiyorum canım. Bazen gün içinde hiç sesi çıkmıyor gece yatınca başlıyor tekmelemeye. Hergun aynı değil yani.Hiç canını sıkma boşuna.

Kızlar doğumdan sonra eve bebek görmeye gelenlere ne ikram edeceksiniz? Bebek çikolatası yaptıracağım inşallah ama çay kahve yanına ikram hazırlamak gerekirmi sizce? Doğumdan önce buzluğa kurabiye ve börek yapıp atarım biri gelince çayla ikram ederim diye düşünüyorum ama eşim hiç gerek yok o halde ikramla mı uğraşacağız diyor 🤷
Ben doğumdan sonra kimseyi kabul etmeyeceğim eve annem ve kayınvalidem hariç. Gelen çok kısa hastaneye gelir, orda da vir ikramlık filan yapmayacağım hastane ortamında. Sukulent dağıtacağım sadece hediyelik olarak. Bebeğim 2 aylık filan olana kadar eve kimseyi almayı düşünmüyorum

Ishalim ben hep kuzum demie ilaci ve magnezyum yapiyor beni cok mu sancin var ishal nekadar yapiyorsun?
ishal için salgın var onun mikrobu dediler. Yarım saatte bir gidiyordum wc ye. Kasılmaları önlemek için serum taktılar falan. Baya bekledim hastanede tam 5 saat. Çok yoruldum ya. Çok şükür kötü bir şey yok 🙏🏻

Ben doğumdan sonra kimseyi kabul etmeyeceğim eve annem ve kayınvalidem hariç. Gelen çok kısa hastaneye gelir, orda da vir ikramlık filan yapmayacağım hastane ortamında. Sukulent dağıtacağım sadece hediyelik olarak. Bebeğim 2 aylık filan olana kadar eve kimseyi almayı düşünmüyorum
Bende doğum yapar yapmaz milletin kapısına dayanmayı doğru bulmuyorum. Arkadaşım doğum yaptı, kapıdan yemek götürdüm verdim. Kaç ay sonra hediyesini alıp görmeye gittim. Ama gelmek isteyene de gelmeyin diyemem sanırım. Napcam bilmiyorum.

Umarım öyledir. Dua edin nolur. Yakın zamanda bi kayıp yaşayınca cidden artık psikolojim bozuldu.
Bende aynı şekilde daha önce 22. Haftada yaşadım o yüzden şimdilerde uzanıp karnımı okşayıp seslenip bekliyorum. Okşadığımı hissediyor sanırım bi süre sonra oynuyor. Ama o bekleyiş bile çok stresli bir şey anlıyorum duygularınızı. Hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım 🙏☺️

Bende doğum yapar yapmaz milletin kapısına dayanmayı doğru bulmuyorum. Arkadaşım doğum yaptı, kapıdan yemek götürdüm verdim. Kaç ay sonra hediyesini alıp görmeye gittim. Ama gelmek isteyene de gelmeyin diyemem sanırım. Napcam bilmiyorum.
Bence net olmak lazım ya, bizim eşimle ortak kararımız, ben kimseyle muhatap olmayı düşünmüyorum zaten arayanı açmam mesajlara dönerim, eşim de gelmek isteyene nazikçe daha sonra bekleriz der :) alınan alınsın valla sizden bebeğinizden önemli değil asla

X