Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Ben bugün detaylı ultrasona girdim ama göbek yağlanması olduğu için net gozukmedi . Renkli de net gozukmedi. 2 hafta sonra tekrar bakacak. Boyle bir durumda olan var mı? Göbek yağlanması yüzünden hic renkli ultrasonla göremeyecekmiyim. Baktiklarinda bir sıkıntı yokmuş. Ama aklımızda soru isareti kalmasin tekrar gel dedi doktor

Evet daha çok Küçüğüz 🥺 bide doğum paketi aldım başka doktora da gösteremiyorum. Bi iki gün yatirsa kendileri görse tedbirli olunsa bebek ve benim için daha iyi olacak ben anlamadım 🥺 progestan kullanıyorum 1 aydır. Ona bile devam edip etme demedi yarın gidince sorcam
Gene de gece Allah korusun en ufak bişey olursa git. Sabaha kadar gözlem yaparlar sabah da tekrar doktoruna görünürsün

Selam güzel anneler :) Bugün 24+4 olduk , detaylım çok güzeldi bebeğim şuan 647 gr olmuş, şeker yüklemesi yaptırmadan önce doktorum açlık ve tokluk kan şekerime baktık sonuçlar iyi geldiği için yaptırmana gerek yok dedi.
Çok şey konuşulmuş bayadır girmiyordum, geçmiş bayramınız kutlu olsun :KK200: herkes odaları yapmaya başlamış bile ben daha kıyafet ve korbel çöp kovası dışında bir şey almadım annem ben alacağım diyor zıbın dı şampuandı vs.
İstanbulda olanlar bebek mobilyaları için nereden baktınız acaba ? Bende Temmuz itibariyle başlarım diye düşünüyorum :)
Hosgeldinn bende sendenim annemler kuzenlerim akrabalarim arkadaslarimdan geliyor hediye bende odasinin dolabi yaptirdim degisik benimkibbiraz bugun ilkkez kanz in park yatagini aldim okadar temmuzda baslayacagiz

Merhaba çok teşekkür ediyorum, ben size yaptığım tasarımın direkt linkini ekleyeyim.

+++

Tebrikler! PAX tasarımınızı hayata geçirmeye bir adım daha yaklaştınız.

Tasarımınızı görüntülemek için bağlantıyı kullanın. Tasarım kodunuz web sitemizde veya mağazamızda kullanılabilir.

Tasarım kodu: QMGHQJ

IKEA Storage Planner B078

+++

Sanıyorum dolap 45 bin civarına geldi ancak içindeki düzenleyicileri, montajı ve nakliyesi hariçti. Şunu da o sırada öğrendim belki işinize yarayabilir. Kendinize yahut yakınlarınıza ait herhangi bir vergi numarası olan bir işletme varsa 40 bin lira ve üzerine %4, nakliye ücretsiz ve montaj için de % 20 indirim alabiliyorsunuz. Ikea kurumsal kart çıkartıyorlar. Bize bunu orada satış yapan görevli söyledi, şansımıza birlikte gittiğimiz arkadaşımızın da yıllar önce açtığı çok da aktif olmayan bir şirket ile bunlardan faydalanabildik.

Böylece şifonyer + dolap + düzenleyicileri + montajı ve nakliyesi 56.160 tlye geldi.

Yanı sıra kurumsal olarak satın alım yapınca en geç bir hafta içinde teslim edip, gelip kuruyorlar. Bayram olmasına rağmen 3 gün sonra odası kurulmuştu, bu kadar hızlı olacağını tahmin etmediğimiz için çıtasını boyasını zar zor yetiştirdik :)

Umarım bir fikir olmuştur🥰
Sagol kuzu lazim olur esimin firmasi var eger oylr durum olursa yapariz bizde

Kızlar 26+1 olduk bugün🧿 dünden beri yine gecmeyen bas agrim var gunde 4 parol iciyorum. Simdi de bir parol bir minoset ictim parol etki etmiyor artik doktorum da icebilirsin demisti neden boyle oldum ya cnv magnezyum da kullaniyorum halbuki
Canim havalardandir parol kendine hayri olmayan ilac benimde vardi normalde migren masallah 2 aydir iyiyim

Selam güzel anneler :) Bugün 24+4 olduk , detaylım çok güzeldi bebeğim şuan 647 gr olmuş, şeker yüklemesi yaptırmadan önce doktorum açlık ve tokluk kan şekerime baktık sonuçlar iyi geldiği için yaptırmana gerek yok dedi.
Çok şey konuşulmuş bayadır girmiyordum, geçmiş bayramınız kutlu olsun :KK200: herkes odaları yapmaya başlamış bile ben daha kıyafet ve korbel çöp kovası dışında bir şey almadım annem ben alacağım diyor zıbın dı şampuandı vs.
İstanbulda olanlar bebek mobilyaları için nereden baktınız acaba ? Bende Temmuz itibariyle başlarım diye düşünüyorum :)
Ayyyy benim de bebeğe ilk aldığım şey korbeldi ve insanlara söylerken utanıyordum 🤣 ama napıyım cinsiyet falan belli değil, çok erken hiç bişey alamıyorsun, bilgin fikrin yok. En basit ve tek çeşit olan şeyden başlamıştım indirime girince 🤣

Bende seni merak ediyordum bayafir yazmadin oo geç kaldın sen agirlasmadan işlerinizi yap bence şu ikea sifonyeri alicaktim ama onlarda çok kağıt gibi oluyor çilek mobilyanın romantic serisinden sifonyer aldın 7950 ye 2 temmuzda gelecek hem kurulumda kendileri yapıyor
Cilegin bende anne koltugunu aldim odama biz cocugq oda yapmiyoruz ozel bir farkli bir kiyafet dolabi yaptirdim hali anne koltugu bir iki tablo ve abajur okadar ilerleyen yillarda yapacagim ben

Bence ellerinde hangisi varsa onu övüyorlar 🙈 bana da bugün pierre cardin utopia yı çok övdü satan adam. Ama baktım gerçekten park beşiklerin aralarında anlamlı bir fark yok. Ben de gözümü kapattım ya Allah dedim aldım 🤣
Yoktu ellerinde bizde yok dedi ama vereceksen buna ver para dediler kiz tanidik olan olaydan habersiz gittim sordum direk kanz dedi

Demir ilaci beni ishal yapiyor inanilmaz aciyor beni diskimin rengi cok kotu simsiyah korkutuyor beni
Hadi ya herkeste etkisi farklı sanırım canım benimde tam tersi kilit oluyorum tamamen metabolizmayı yavaşlatıyor 68 kilo oldum iştah açıcı olması da ayrı bi dert siyahlık bende de var korkmana gerek yok doktorum önceden söylemişti bana normal yani

Yok canim yazmadım, kasılma ve sancı için nst girdim ama orda sancim yoktu biliyordum cikmiycagni orda çıkmayınca doktor günde 3 4 defa olması değil belirli aralıklarla gelmesi gerekir dedi ama dedim hocam adet sancısı çekiyorum karnım semsert oluyor bisey demedi nst ye girdigim ebe yalanci sanci bile olsa rahmi tetikliyor bebek bas asagiysa dogum bile baslatabiliyor sen yinede tedbirli ol gece bile kasilma olsa gel dedi 😟 doktor rahim ağzı uzunluğuna bakacak yarın vajinal. Karından bakın dedim bebek bas asagi pozisyonda bakılmıyor dedi. Bide idrarimda keton pozitif çıktı bisey demedi 😟
Çok geçmiş olsun, inan ben de bir anne adayı olarak tedirginliğini kalbimin derinliklerinde hissettim 🙏🏻 günlük dinamiklerin, rutinlerin nasıl bilmiyorum ama olabildiğince dinlen, dua edelim, allah hayırla sağlıkla zamanında bebişimizin doğmasını nasip etsin inşallah 😞❣️ yarın iyi haberlerini bekliyorum ❤️

Aaa saka gibi bende bugun aldim oradaki kiz tanidik cikti kesinlikle kanz withme al dedi bana oradaki baska calisanda bunu onerdi 5 yasa kadar bile kullanabilirsin dedi kg su cok agir olmazsa dedi en guzeli bunu tavsiye ederim dedi bizde aldik ebebekten
Ben de kanz with me 2 aldım kızlar. Ama yatağımla tam aynı hizada olmadı düşük kaldı biraz ona moralim bozuldu. Ben tam denk gelir diye hayal etmiştim.meğer park yataklar öyle olmuyormuş

X