Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227

Canım bende de ara ara vajinal ağrı oluyor doktoruma sordum uzan o zamanlar kendini yoruyorsun demekki dedi sadece. Isteysende otur dinlen dedi. Cidden is yerinde kosturdugumda oluyor.

Bazen o bana da oluyor sırt ağrısı değil ama altta ağrı vsjina kemikte direk benimki arkadaşım da hamile benim bende 1 buçuk ay önde bu dönemler onda da olmuş normal diye düşünüyorum büyümeden kaynaklı

İnşallah öyledir bu arada bende de o şişlikler var ama ben varis hastayım muhtemelen ödem olabilir sendeki.

Kızlar 7 senedir aynı evde kiracıyız ev 4+1 boş kalmasın diye tüm odaları doldurmustuk ne zorumuz varsa. Oğluma yer açmak için fırsat bu fırsat dedim hazır evdeyiz kardeşlerim de evde. L koltuklu bir odam vardı. Erkek kardeşim de kendine ayrı eve çıkacak o odayi sus esyasindan perde halisina TV ünitesine kadar komple ona verelim dedik. Hiç kullanmadık çünkü yaptık odayj sonra misafir odası varken orda niye oturalım dedik neyse dun kardeşlerim bende kaldım eşim falan söktüler 2 turda doblo ile eşyaları tasidilar bugün de çalışma odasını oraya taşıyacaklar yatak odamın yanını çocuk odası yapacagim.

Beni Allah var hiç yormazlar esim komple bulasik makinasina kadar çamaşır ev süpürme komple onda ütü yapamaz ütü yaparım sadece onu da kavgayla. Kardeşlerim azıcık yere eğilsem bir şey olsa ne oluyor der ama dün hepsi çok yoruldu bende oturarak dolabımı duzenleyeyim kıyafetleri dedim ama baya saatler sürdü kışlıkları kaldırmamistim onlarla ilgilendim falan. Sol kalcama bir ağrı girdi onemsemedim şuan topalluyorum aşırı aşırı acıyor

Ne yapsam gecer sol kalcam çekiyor resmen çok kötüyüm

Ben de 3. Ayda olmuştu kalça ağrısı sonradan geçti canım ama ne yaptım hatırlamıyorum

Benim de aynı şekilde vajinaya aşırı baskı var ve çişimi yaparken ağrı oluyor. Bir de tekmelerini altta hissedince çok korkuyorum, ayakları çıkacakmış gibi geliyor Umarım normal bir şeydir, haftaya doktor randevum var doktoruma danışacağım bu durumu

Kızlar tünaydın, dertlerimiz artmaya başlamış benim de 10 gündür falan ağzıma safra geliyodu hep. Dün gece artık uyutmadı sürekli midem ağzıma gelip durdu. Çok rahatsız edici bir gede geçirdim
Benim de midem alev alev yanıyor Doktorum Gaviscon içebileceğimi söyledi. Bir de tahin muz tarçın karıştırıp yiyorum o da hafifletiyor. Müdahale etmezsem iki gün sonra benim de aaaynen öyle oluyor Reflü show.

Yaa ben yeni eve tasinacagim temmuzda mecbur hicbisey alamadim bebege cunku tasinmakta yipranmasin dedim evimde 1+1 yeni evim 3+1 rahat rahat aliyim yapiyim dedim ama herkes zamlardan bahsediyor neyapsam ya
Oda yapmak epey zor trendyoldan alıyorsun kötü gelince iade etmek gerekiyor mesela bana yürümek yasak gidip gepemiyorum elim kolum bağlandı anlicagin önceden ne yaptıysam o valla

Bana da oluyor bebek ayaklarini kasiga dgru uzatiyormus ondan oluyormuş bazen gece uyandiriyor beni de o ağrı

Ben de dün acile gittim bebeği hiç hissetmedim 2 gün boyunca Bi de karnımın üst kısmında yoğun sancı hissettim baktılar bebiş iyi ama çok hareket etmiyordu. Yorgunluktandır dedi doktor sancıya da bir şey demedi. Gaz sancısı olabilir dedi.

Valla kızlar bende de son bi kaç gündür mide yanması başladı ciddi anlamda Cuma günü de şeker yüklemesi yaptıracağım kısmetse yaptıran oldu mu ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…