Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Ay benimkide çok relax bende multivitamin filan içmiyorum. Demir ilacıda işe yaramadı. Serum takıldım 3 tane. Demirim 57 den 158 e çıkmış çok mutlu oldum

Canım K vitamini ile birlikte kullanılması daha etkiliymiş ben Venatura D3K2 6 damla kullandım günde, değerim 2 katına çıktı 1 ayda çok çok düşüktü.

Canım K vitamini ile birlikte kullanılması daha etkiliymiş ben Venatura D3K2 6 damla kullandım günde, değerim 2 katına çıktı 1 ayda çok çok düşüktü.
6 mıı günde 1000 ıu dan fazlası önerilmiyor ama doktor 6 mı iç demişti. Bende 1 damla içiyorum acaba yetiyor mu merak ediyorum. Kaçtı değeriniz

6 mıı günde 1000 ıu dan fazlası önerilmiyor ama doktor 6 mı iç demişti. Bende 1 damla içiyorum acaba yetiyor mu merak ediyorum. Kaçtı değeriniz
Değer aralıkları hastaneden hastaneye değişiyor ama referens aralığı 30-100 ken değerim 20ydi. 7-53 referans aralığı iken 30 olmuştu 1.5 ay sonra. Farklı yerlerde bakıldı. Doktorum 6 damla iç demişti bana belki kişinin değerlerine göre veriyorlardır

Kemal Köroğluna gidiyorum normalde ama testleri üniversite hastanesinde yaptırıyodum bende bundan sonra tamamen kendisiye devam edicem sanırım
o saydıklarımda bi detaylıya gir istersen cünkü hepsi cok cok cok iyi yorumlar almıs yerler canım üniverstede kiperdi sanırım cok övyolar bide ışıl kasapğlu var oda aslında cok iyi bi doktordur ben ameliyatım için kendisiyle görüşmüştüm pembe mavide

Kızlar 23+4üz, 2-3 gündür ayak bileklerim şişmeye başladı. Günde 3-3.5 litre su içiyorum ama yaz ayları olduğu için mi bilmiyorum masa başı çalışıyorum ayaklarım mecburen hem aşağıda. Var mı bu şekilde ödemi olan öneriniz var mı

var ben :) benimde ayaklarım çok aşırı şişti yorulduğum bir iki gün özellikle. şuan bile tam inmiş sayılmaz ama akşamları işten dönünce kaya tuzlu, buzlu soğuk suyu kovaya doldurup uzunca bir süre bekletiyorum. sonra çıkarıp kalp hizasından yüksek bir yere uzatıp bir müddet de öyle bekliyorum. bugün minimum seviyeye inmiş. ben fayda gördüm. deneyebilirsiniz sizde.

Kızlar aft sorunuyla uğraşan var mı ya. Ağzımda iki tane çıktı ve büyüdüler. Dişim mi ağrıyor aftın ağrısı mı ayırt edemiyorum. Umarım dişimm değildir. Kenacort sürüyodum hamile değilken şimdi ilaçta süremiyorum :/

Detaylıyı radyoloji kısmında yaptılar onların yapacağını bilsem yine giderim sorun değil ama yarın kemal hocaya gidiyorum ona da bir sorayım bayram sonrasına kalacak sanırım

Ben de 23+1im.
Masamın altına bir kutu koydum, neredeyse hamileliğimin başından beri ayaklarımı uzatıyorum sık sık onun üzerine.
Bazen ayakkabılarımı bile çıkarıyorum valla odadakiler kusura bakmasın
Masanızın arkası kapalıysa düşünebilirsiniz siz de

Çok teşekkür ederim çok erken geldi bana bu şişlik bir anda oluverdi inşallah faydasını görürüm

Böyle giderse terlik giymeye başlayacağım gibi duruyor zaten iyi fikir, bayram dönüşü ben de hemen kutu temin edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…