Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Ben varım :)) dışarda okulda vs olacak diye ödüm kopuyor o yüzden asla idrar tutmuyorum en ufak histe tuvalete gidiyorum
Çok fena ya, ben de çok korkuyorum dışarıda olacak diye. O yüzden dışarı çıkarken günlük ped kullanıyorum. Hormonlardan pelvik taban kaslarımız gevşiyormuş. Düzenli kegel egzersizi yapacağım bakalım. Korkuyorum ilerleyen aylarda daha kötü olur diye.

Çıtçıtlı atlet çok kullanılıyor o zaman. Bize bunlar lazım. ❤

Çıtçıtlı atlet çok kullanılıyor o zaman. Bize bunlar lazım. ❤
Kullanılıyor valla ya her gün iki tane değişiyoruz biz. Yenidoğan çok lazım değil hemen küçülüyor kış bebelerimiz olacak kısa kol ve uzun kol bolca gider askılılar 6-9 ay gibi lazım olmaya başlayacak daha çok. Bir de penye mendiller çok gidiyor yenidoğanken çok kusuyorlar, sonra 2-3 ay gibi salya akıtmaya başlıyorlar o zaman da kullanılıyor. Ek gıdaya geçince de yemeklerde ağzını ellerini silmek için lazım oluyor. Bazen günde beş altı tane kirletip atıyoruz. Benim her kuruşuna değdi dediğim şey gümüş meme kapakları oldu bu arada alışverişlerim içinde. Sıfır çatlak ve yarayla atlattım ilk zamanları.

Gümüş kapaklar aklımda. Teşekkür ederim bilgiler için.

Kızlar ben çok kötüyüm Bi tuhaflık.hissettim iç camasirima baktım.ve ıslakti ama akıntı değil bildiğiniz su idrar kaçırdım desem az çok hissederdim elim ayağım titriyor sabah doktora gideceğim ne olur Dua edin enfeksiyondan delinmiş olmasın kesem mahvoldum üzüntüden ayrıca ayıptır söylemesi nerden geliyor DİE bir vajinayi kontrol ettim ama.sankin vajina içinde et parcasi var yani şiş gibi yada yeni bir et oluşmuş gibi dahada kötü oldum kafayı yiyeceğim

Canım neden hemen kötü düşünüyorsun gebelik te böyle akıntılar normal oluyor büyük ihtimalle yine de kontrol ettir tabi ama için rahat olsun bence yani bende de ıslaklık çok oluyor doktorum normal demişti içini ferah tut seninde öyle diyecek inşallah

İnşallah canım avuc içinden büyüktü ve bildigin su gibiydi korkudan. Kalbim çarpıyor.insallah öyledir

Sizi etkilemek istemedim kusura bakmayın neolur ama şuan sizden başka kimseye bunu yazamazdim bebeğim.buyudu 20.hafta bitcek beni bırakmasın
Canım korkma sakın fark etmeden cok arkadaşımız idrar kaçırıp su sanmışlığı var kesende bir sey yoktur Allahın izniyle akıntı olabilir enfeksiyon kaynaklı kötü düşünme doktuna gidince rahatlıcaksın ama eminim hersey yolundadır

İnşallah canım avuc içinden büyüktü ve bildigin su gibiydi korkudan. Kalbim çarpıyor.insallah öyledir
Canım içini ferah tut, eğer enfeksiyonun mantara çevirdiyse çok akıntın olmuştur tabiki doktor sana en doğru şeyleri söyler ama olumsuz düşünmeden git olur mu? Koku fln var mıydı akıntı da ? Bir de su öyle bir kere gelip hiç gelmemezlik yapmaz bence sızmaya devam eder , devam ediyor mu şuanda?

aşkom eğer emin olmak istersen amnisure diye bir test var. sanırım ped gibi bir şey giyiyorsun ve eğer ph değeri farklı çıkarsa renk değiştiriyor ve sana akan sıvı amniyotik sıvı mı yoksa akıntı mı onu söylüyor. emin olmak istiyorsan al.

Sizi etkilemek istemedim kusura bakmayın neolur ama şuan sizden başka kimseye bunu yazamazdim bebeğim.buyudu 20.hafta bitcek beni bırakmasın
Progestan fitil kullanıyor musunuz?
Kullanıyorsanız bazen beyaz beyaz, bazen ilacın kabuğu şeklinde, bazen de su olarak fazlası dışarı çıkıyor. Bu fitili kullandıktan bir saat sonra da olabiliyor, beş saat sonra da. Sağı solu belli olmuyor yani. Ve bir süre kullandıktan sonra hormon olduğu için biraz şişlik de yapabiliyor.
Doktorunuza görünün içiniz rahat etsin tabii.
Ama bence de kötü bir şey yoktur kötü düşünmemeye çalışın.

Son düzenleme:
Hissettiğimiz vajinanın kendi dokusu olabilir su büyük ihtimal idrardır bende de oluyor zaman zaman .. Panik yapmayın insaAllah önemli değildir bebeğin suyu olsa bulanık kanlı ya da agrinizda olurdu sanırsam...

kötü düşünme canım. enfeksiyonla alakalı olabilir belki.. bazen idrar kaçırınca ben de anlamıyorum, hissetmiyorum. kötü birşey yoktur bence. evham yapma hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…