Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    164
Valla ben her şeyi aldım gibi odası hariç 🙈🙈 Haftasonu da arabasını ve pusetini alacağım. Güzel indirimler denk geldi erken başladım alışverişe çok bişey kalmadı ama kafam rahat 😅 En son odasını alır oraya süs püs bişeyler alırım bitti 😁 Araba da Cybex Eezy Twist 2 360 almaya karar verdim. Kıyafet olarak genelde LCW e bebek ve Chakra aldım. Chakra ve Carters çok kaliteli indirimleri oluyor takip edebilirsiniz. Sormak istediğiniz bir şeyler olursa sorabilirsiniz ben her şeyi çok araştırarak aldım bebek hemşiresi kuzenimden de destek aldım. Bol bol müslin battaniye aldım tek kat iki kat 4 kat çok kullanılıyormuş. Süt sağma makinası da şu Trye yeni gelenlerden aldım kablosuz, sütyenin içine takıp duranlardan isteyenlere link atarım 😘
şehirden biraz uzakta yaşadığımdan pek mağaza alışverişine gidemiyorum ben. internetten alıyorum, hem daha keyifli oluyor bana göre :KK70: bugün bir akrabam neredeyse hiç kullanmadığı bebek yatağını verdi bir de bebek arabası, onları doğumdan sonraya bırakacaktım ama böyle olunca erkenden olmuş oldu :KK70: bir tane ufak anne yanı portatiflerden alırım doğuma yakın. müslin 3 tane tek kat aldım, 4 ve 2 katlılardan da alacağım aklımda onlar. kıyafet pek almak istemiyorum çünkü kardeşim inanılmaz hevesli ve eminim sürekli alacak her beğendiğini :KK70: süt sağma makinesi konusunda çok kararsızım, dediğiniz elle tutmayı gerektirmeyenlerden memnun olan da çok, olmayan da. onu da sonraya bıraktım. valla güzel indirimlere denk gelirseniz ve paylaşırsanız çok çok mutlu olurum. her şeyin en iyisini almak istiyorum ama bir yandan şirket kurduk ve işler oturmadı henüz dolayısıyla maddi olarak da çok dikkat etmemiz dönemler. pek rahat davranamıyorum.

Farkindamisiniz herkes yok daha erken bişe alma bişe olur aglarsin fazla alma gerek yok ne gerek var bende bunsozleri duymaktan bıktım herkes yapmış yapacağını almış şimdi herseye laf ediyolar 2ay önce e bebekten aldığım takim 200du bugün gittim 450 hem alincak okadar şey varki yavaş yavaş almak en iyi si hele ilk çocuğu olacaklar benim evimde etrafımda kimsede yok herşeyi 0dan almak kolay olmuyor
aynen bizde de öyle, yakın akrabaların en küçüğü üniversiteden mezun oldu :KK70::KK70: ilk bebek olacak, dolayısıyla ihtiyaç çok. aynı ben de aldıklarımdan hiç pişman değilim aslında. dış kapı mandalları laf ettiğinde he deyip geçiyorum da işte kendi anne-babam olunca zor oluyor. herkesin bir fikri al maşallah çocuğu olan olmayan her ağızdan bir ses.

E emiratam @blackcat07 Umarım olmuştur. Çok araştırdım en pratik bu diyorlar. İlk geldiğinde 2500 falandı yeni düştü fiyatı. Yurtdışı faturasız alırsanız daha da uyguna geliyor hepsiburada'da var ❣️
Teşekkürler 🥰

Valla bende bugün bi çok şeyi tamamladım kızlar büyük parçalarda . Ankarada olan varsa aranızda bebek adası diye yer var bu şubesi yeni açılmış fiyatlar çok uygun ana kucağı ve mama sandalyesini burdan aldım bugün . Park yatagin içine yatak reflü yatağı ve bi çok kıyafet aldım kıyafetleri de babymall den aldım oldukça indirim var bakmanızı tavsiye ederim . Elektronik bi kaç şey de aldım ordan yine indirimde buhar temizleyici burundan çekilen buhar makinesi göğüs ucu kremi emzik ve biberon strelizasyonu gibi yaklaşık 500-100 tl arası indirimli geldi bazıları tavsiye ederim 🙏☺️

Detaylı ultrasondan çıktım kızlar. Her şey yolunda şükür. Doktorun yanından 1 saatte çıktım ama ultrason totalde 30-35 dk sürmüştür, bebeğin hareketlerine ve duruşuna göre süre daha uzun ve daha kısa olabiliyormuş. Küçük bir çene yapısına takıldı ama fetal DNA yaptırmışız iyi ki, onu da görünce sorun olmadığını söyledi. İçimiz rahatladı çok şükür.

Valla bende bugün bi çok şeyi tamamladım kızlar büyük parçalarda . Ankarada olan varsa aranızda bebek adası diye yer var bu şubesi yeni açılmış fiyatlar çok uygun ana kucağı ve mama sandalyesini burdan aldım bugün . Park yatagin içine yatak reflü yatağı ve bi çok kıyafet aldım kıyafetleri de babymall den aldım oldukça indirim var bakmanızı tavsiye ederim . Elektronik bi kaç şey de aldım ordan yine indirimde buhar temizleyici burundan çekilen buhar makinesi göğüs ucu kremi emzik ve biberon strelizasyonu gibi yaklaşık 500-100 tl arası indirimli geldi bazıları tavsiye ederim 🙏☺️
Burun aspiratörü için ben de link alabilir miyim 🙈

E emiratam @blackcat07 Umarım olmuştur. Çok araştırdım en pratik bu diyorlar. İlk geldiğinde 2500 falandı yeni düştü fiyatı. Yurtdışı faturasız alırsanız daha da uyguna geliyor hepsiburada'da var ❣️
Teşekkürler ben Yunanistan dan alacağım arabayı yarı fiyatına geliyor süt sağma makinesi öneriniz icin teşekkür ederim

Rica ederim canim. Benim kalçamin tam üstünde ağrı oluyor bazen. Doktora sordum dediki magnezyum daha çok kramplar için etkili, ağrıya çok faydası olmaz. Ağrılar için egzersiz yapman lazım. Beni fizyoterapiye yönlendirdi, ama henüz gitmedim. Seninde aklında bulunsun.
Bende romatizma var canım magnezyum kemik ağrılarıma iyi geliyor biraz dozu artirsam yeter 250 mg olacak şekilde ..

Farkindamisiniz herkes yok daha erken bişe alma bişe olur aglarsin fazla alma gerek yok ne gerek var bende bunsozleri duymaktan bıktım herkes yapmış yapacağını almış şimdi herseye laf ediyolar 2ay önce e bebekten aldığım takim 200du bugün gittim 450 hem alincak okadar şey varki yavaş yavaş almak en iyi si hele ilk çocuğu olacaklar benim evimde etrafımda kimsede yok herşeyi 0dan almak kolay olmuyor
Bende arabasından odasına kadar nerdeyse herşeyini aldım bir haftada mobilyalara zam geldi . İyi ki de almışım. Şuan ufak tefek şeyler kaldı. Havalar ısınmaya başladı bende yorulmaya başladım artık :) Son aylara bırakırsam o halimle koşturamam diye düşündüm. Hem de herşeye zam geliyor gerçekten. Öyle az zamlar da değil. O yüzden kimseyi takmamak lazım 🙂‍↔😬

Bende arabasından odasına kadar nerdeyse herşeyini aldım bir haftada mobilyalara zam geldi . İyi ki de almışım. Şuan ufak tefek şeyler kaldı. Havalar ısınmaya başladı bende yorulmaya başladım artık :) Son aylara bırakırsam o halimle koşturamam diye düşündüm. Hem de herşeye zam geliyor gerçekten. Öyle az zamlar da değil. O yüzden kimseyi takmamak lazım 🙂‍↔😬
Kesinlikle haklısınız ben 4 aylıkken bile yorulmuştum. Şimdi de 22. hafta gene mağaza gezerken yoruluyorum. Son aylar daha da yorucu olur eminim büyük kalemleri bırakmamak lazım o zamana

X