Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar ilk kontrole gittim. Kese göründü. Sata göre 5+1. 2 hafta sonra bebek ve kalp atışı için gel dedi.
Bilkent şehir hastanesine gitmiştim. İşten geçtiğim için randevuya geç kaldım sadece 6 dakika trafik vs. istesem kabul etmeme hakkına sahinim diye saçma saçma konuştu doktor. Muayene toplam 3 dk sürmedi. Ama çıkış saatleri yaklaştığı için istese almazlarmış. 15 dk önce gelmeniz gerek dedi evet biliyorum ama işten çıkıp gelebildim diyorum hala ısrarla aynısını söylüyor. 4.30 da bitecek mesai için 4te tamamen uer şey bitsin istiyor sanırım. Gerçekten devlet hastanesi çok sıkıntılı. Özeller çok pahalı..

Sinirle yanlış gruba yazmışım. Hepinize sağlıklı hamilelik ve doğum diliyorum

Sağol canım 22 23 Lere çıkan bir tansiyon kusma baş ağrısı pıhtı atma durumu vardı yarın kontrol var inşallah iyi haberler alırız
Offf cook gecmis olsun nasil hasar oldumu bir yerinde evdemi hastahanede mi simdi? Ben hamile kalmadan once ekimde aynisini annem yasadi tansiyon kaynakli pihti atmasi oldu beynine annemj iyilestirdim ocak ayinda hamilr oldugumu ogrendim

Uzuldum uzmusler seni canimm ozeldede her doktor ayni degil iyi doktora denk dusmek onemli insallah halden anlayan birine dusersin gebelik.donemin az stresli guzel gecer
İnşallah hepimiz. Ama doktorların bu ukala tavrı gerçekten rahatsız edici geliyor bana. Hepimiz insanız ve çalışıyoruz neticede. Zorla doktor yapışmış gibi davranmaya gerek yok

Askoo senin iste doktorun diyecek sana sen ama tabikii surekli laboratuari rahatsjz et ciktimi diye ,sgk si anlasmasi yoksa dusmuyor hic bir kan su bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…