Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Evet yakınım ama doktoruma da yazdım çalışıyormuş ondan cevap bekliyorum şimdi ama bence bugün çıkmayacak gibi sinir oldum ya
Yaa sen laboratouru aradin mi cikmis direk oraya baglat ben oyl3 hallettim isimi doktora sonra baski yap baski ile oluyor diger turlu bekletiyorlar diyorym sen ugrasmazsan aramiyorlar seni ben her test icin ugrastim

Yaa sen laboratouru aradin mi cikmis direk oraya baglat ben oyl3 hallettim isimi doktora sonra baski yap baski ile oluyor diger turlu bekletiyorlar diyorym sen ugrasmazsan aramiyorlar seni ben her test icin ugrastim
Vallahi canım telefonu bile açmıyor müşteri hizmetleri bugün sistemlerinde değişik bir durum var eskiden çok kısa sürede bağlanırdım ve kolayca işimi hallederdim şimdi yok. Sonuç çıkınca beni arasınlar dedim ne arıyorlar ne uygulamaya bilgi düşüyor.

Bayıldımm :KK68:
Bilge ismini oldum olası çok sevmişimdir, bu ismi alanlar da çok uyumlu, ılımlı oluyorlar bence
Bilge Şiir ise harika bir birleşim olmuş
Sağlıkla gelsin :KK200:
Çok teşekkür ederim.İnşallah kız olduğu kesinleşir de koyabiliriz. Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin♥️

Vallahi canım telefonu bile açmıyor müşteri hizmetleri bugün sistemlerinde değişik bir durum var eskiden çok kısa sürede bağlanırdım ve kolayca işimi hallederdim şimdi yok. Sonuç çıkınca beni arasınlar dedim ne arıyorlar ne uygulamaya bilgi düşüyor.
Ay ben sinir oldum gercekten vallahi ne yani alt ustu sonucunu atacaklar ya

X