Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Günaydıın kızlar , bugün 2li test yaptırdım moralim bozuldu ense kalınlığı üst sınıra biraz yakın dedi kan sonuçları çıkınca daha net konuşulur dedi ama benim moral tabiki diplerde şuan…

Canım üzülme hemen. Kaçıncı haftadasın. Yanlış ölçüm yapabiliyor doktorlar

Günaydın kızlar

Hamişlik nasıl gidiyor bu süreçte eşinizden destek görüyor musunuz ?
Günaydın, evet gerçekten en büyük sığınağım. Meyvemi yıkar getirir canım tost çeker yapar sabah uyandırmamak için sessizce işe gider evi süpürür filan valla izleyip duygulanıyorum bazen. Hamilelik öncesinde de böyleydi gerçi ama o zaman ben daha aktiftim yemekleri daha çok ben yapardım işler %50 %50 gibiydi. Şimdi sanki %85 onda

canım benim hiç üzülme sende benim gibi tüp bebektin galiba , hiç bişey yok bu 2 li test insanın imtihanı gibi gerçekten çok saçma veriler veriyor ama sonu hep boş sen hiç kafana takma değer kaç çıkmış bu arada

Yaptırdığıma pişman oldum ya kan sonucu da 5 gün sonra çıkıcakmış ama bilmiyorum yani üzüldüm baya

Yaptırdığıma pişman oldum ya kan sonucu da 5 gün sonra çıkıcakmış ama bilmiyorum yani üzüldüm baya
Hayırlı güzel sonuçların olsun inşallah.. Sonu güzel olacak canım sen şu 5 günü kendine zehir ettiğinle kalacaksın.. inanki bu forumda bile kaç kişinin yazısını okudum. Ense kalınlığı ile ilgili olumsuz şeyler duyup dna testleri tertemiz çıkan.. lütfen kendine bayramı zehir etme. Kan sonuçları çıkana kadar dua edip bekle.. Bol bol dua edelim bizde sana ve bebişine

Anladım canım inşallah hiçbir problem yoktur başka bir doktor görüşü al istersen
Şimdi kendi doktoruma attım raporu cevap vermedi henüz. Eşimde çok rahat yani hiç belli etmiyor Allahın izniyle hiç bir şey olmaz sorun etme diyor ama ben kafaya takıyorum tabi ki. Kan sonucunda bir sıkıntı çıkmaz inşallah

Çok sağol canım. En son kontrolümde kendi doktorum ense kalınlığı güzel demişti ona tutunuyorum biraz kan sonucunu bekliyorum olmadı fetal Dna yaptırın demişti onu yaptırırım

Evet canım tüp bebek, NT 2,45 diyor sınır 3müş
Aynen benim ablamın 3 çıkmıştı gen testi verdi sonuç çıkana kadar kendinide yavrusunuda üzdü sonuç tertemiz , doktor aa babasınında ensesi kalınmış genetik demekkiona çekmiş dedi bizde sağol ya demekle kaldık tabiki . Bu testler hep ihtimal üstelik senin ki çok yüksek değil kendinide yavrunuda rahat bırak biz bu çocuklara zor kavuştuk üzmeyelim

Yaaaa ruyalarda gorduklerimiz cikiyor cok sevindim insallah gonlunden kiz mi geciyordu saglikli olsun en onemlisi

12 haftada benimkini demisti doktorum seninkide erkek bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…