Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Ben de en son 8.hafta gördüm. Sürekli aklımda iyi mi diye düşünüyorum:) cuma günü için randevu aldım tam 11 oluyorum. İkili tarama yapar herhalde.
Devletteyse daha sonraya randevu veriyorlar ben devlete gidiyorum normalde 15 nisana gün verdi araya birini soktum baya uğraştım bu güne aldırdım benim düşük riskim var sürekli otobüste hastaneye git gel çok zor oluyor baya çabaladım bu güne aldırmak için özeldeysen hemen yapıyorlar diye biliyorum gördüğünde kocaman olmuş olacak inşallah. 🥰🥰

bende bugn 10+0 da kontrole gittim.2 li test için konustuk doktorumla.ama yastan dolayı isterseniz direk fetal dna yaptırın dedi.ben aynı zamanda devletede gidiyorum. ordan zaten 12. hafta da ikili tarama testi için randevu almıstım ama acaba kadın dogum doktorlarımı yapıyor yoksa perinatolog varmıdır devlette?

Devletteyse daha sonraya randevu veriyorlar ben devlete gidiyorum normalde 15 nisana gün verdi araya birini soktum baya uğraştım bu güne aldırdım benim düşük riskim var sürekli otobüste hastaneye git gel çok zor oluyor baya çabaladım bu güne aldırmak için özeldeysen hemen yapıyorlar diye biliyorum gördüğünde kocaman olmuş olacak inşallah. 🥰🥰
Devlette takip ediliyorum. Randevumu aldım ama ikili tarama için kan alır herhalde. Baya merak ediyorum inş her şey yolundadır. Grupta herkesten güzel haberler geliyor. Ben de her şey yolunda kızlarr diye mesaj yazmak istiyorum 😄😄

bende bugn 10+0 da kontrole gittim.2 li test için konustuk doktorumla.ama yastan dolayı isterseniz direk fetal dna yaptırın dedi.ben aynı zamanda devletede gidiyorum. ordan zaten 12. hafta da ikili tarama testi için randevu almıstım ama acaba kadın dogum doktorlarımı yapıyor yoksa perinatolog varmıdır devlette?
Valla bilmiyorum benim ultrason çekindiğim yerde her türlü insan vardı bebeği yaşlısı hamilesi yani perinatilog olmayabilir

Ay ben birinin heyecanına doyamiyorum sen ikisi için sabrediyorsun 😊 rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 😊
Sorma hem tatlı heyecan hem korku endişe vermedi bu bayram öncesine doktor inat etti😝 bayramın 1. Günü falan fetal dna sonucum gelebilir. Onla avuncam iyiler iyi olacaklar diye 🥹🥹 bayram falan derken geçer vakit♥️

Kızlar ben dün doktora dedim bebek hareketlerini hissediyorum diye çok erken mümkün değil dedi sonra muayene edince muhtemelen hissettiğiniz bebek hareketleri dedi😍 çok hareketli dedi😂
Kaçıncı haftadasınız . Benim ilk gebeliğim acaba anlarmıyım ilk hareketlerini bilmiyorum. Nasıl bir şey acaba

X