Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Acilde de gerekli görüldüğünde kons atıyolar yavrucum ürolojiye. Hiç ürolog yok değil ki servistekiler geliyor. Bilemedim yani dayanabileceksen ev daha iyi tabii ama vardır ürolog gece
Benim doktorum buraya gelme der gibi bir tavır içerisindeydi sanki geceden. Yarın sabah ürolojiye gel çözümün ürolojide dedi. O yüzden Bilkent şehir hastanesine mi gitsem diyorum ben de. Orada gerekli görülürse geceden de müdahale edilmez mi

Benim doktorum buraya gelme der gibi bir tavır içerisindeydi sanki geceden. Yarın sabah ürolojiye gel çözümün ürolojide dedi. O yüzden Bilkent şehir hastanesine mi gitsem diyorum ben de. Orada gerekli görülürse geceden de müdahale edilmez mi
Senin doktorunun hastanesini bilmiyorum da devlet hastanesinde eğer yatış yaparlarsa gece ürolojiden geliyorlar hasta ürolojinin bakacağı bi sebepten yattıysa

Kendi doktoruma sordum gece buranın aciline gelsen de çözümü ürologlarda o yüzden sabah direkt ürolojiye gel dedi. Arkadaşlar da şehir hastanesine git kadın doğum acilde yat bu gece. En azından çok kötü olursan müdahale edilir diyorlar. Özelde müdahale de etmiyorlar ya serum vermek dışında. Bilmiyorum ama bu geceyi nasıl geçiririm onu da bilmiyorum.
Ağrın çoksa devlet hastanesine geçiş yapsan daha iyi olur bence canım

İdrar tahlilim sıkıntılı çıktı kan var idrarda büyük olasılıkla kum döküyorum. Bir parol bir buscopan verdiler. Bana mısın demiyor. Yarın sabah edebilirsem kendi doktorumun olduğu hastanenin ürolojisine gideceğim kateter mi ne takılabiliyormuş ama ben şu anda da acıdan ölüyorum zaten 😭😭😭
Ay geçmiş olsun canım seni en iyi anlayanlardanım ocakta aynı acıyı yaşadım çünkü ben taş düşürüyordum tabi ameliyatla almışlardı ameliyattan sonra stent takmışlardı böbrek için 15 gün kalmıştı öyle umarım çabucak iyileşirsin tek şey şuan ağrı kesiciler ve bol su başka kesmez o ağrıyı

Hastane için hazırladığınız çantayı yıkayacak mısınız kıyafetleri yıkayıp ütüleyip yani yıkanmamış çantaya koyarsam nasıl olur bilemedim çantayı yıkasam makine de çanta neye döner bilemedim kararsızım 😅
Bence makine çok sıktırma yapmadan kısa programda yıkanabilir yada elde yıkanabilir asıl ben şey düşündüm çekmece için organizer almıştım onların içi kartonmuş satıcı yıkanmaz demiş ben onu nasıl steril edicem silince iyi olur mu ki

Bence makine çok sıktırma yapmadan kısa programda yıkanabilir yada elde yıkanabilir asıl ben şey düşündüm çekmece için organizer almıştım onların içi kartonmuş satıcı yıkanmaz demiş ben onu nasıl steril edicem silince iyi olur mu ki
Dezenfektan spreyler vardı korona döneminde, hala satılıyorsa onlar da iş görür bence

Bildiğim kadarıyla onlara tabana karton koyuyorlar ve çıkan birşey o taban onu çıkarıp kendisini yıka tabanı silersin

Kızlar uzun hamile taytı alam memnun kalan var mı? İspanyol paça da olur. Giyecek hiçbir şeyim yok yav ya elbise ya kısa tayt. Leyla’yla Oysho’ya baktık kumaş falan çok iyiydi ama selülitlere kadar acayip belli ediyordu, bir de bacak kısımları falan pot durdu bende eledim o yüzden.

Kızlar uzun hamile taytı alam memnun kalan var mı? İspanyol paça da olur. Giyecek hiçbir şeyim yok yav ya elbise ya kısa tayt. Leyla’yla Oysho’ya baktık kumaş falan çok iyiydi ama selülitlere kadar acayip belli ediyordu, bir de bacak kısımları falan pot durdu bende eledim o yüzden.
Ben Artış'tan aldım İspanyol paça olanı ama gelmedi daha, yarın gelir herhalde bi giyip fotileri

Lcw den aldım evde giyerim diye ama yapısı çok hoşuma gitti dışarıda da giyiyorum şimdi. Nike in penye kumaş taytlarına benzettim ben. Sağlam mı bilemiyorum kısa süredir kullanıyorum da son iki üç ayı rahat çıkarır o da yeter zaten çok uygun fiyatı. İstersen link atarım.

Lcw den aldım evde giyerim diye ama yapısı çok hoşuma gitti dışarıda da giyiyorum şimdi. Nike in penye kumaş taytlarına benzettim ben. Sağlam mı bilemiyorum kısa süredir kullanıyorum da son iki üç ayı rahat çıkarır o da yeter zaten çok uygun fiyatı. İstersen link atarım.
Link atarsan çok iyi olur 😘

Link atarsan çok iyi olur 😘

Ben xl aldım rahat olsun diye doğuma kadar çok rahat giyerim beli geniş çünkü bacaklarım da ödemli sıksın istemedim.

X