Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Evet çok büyük destek ama hemşire bebek doğmak üzere kıyafetleri getirin dedi eşimin bir dakka ayrıldı yanımdan bı üzüldüm anlatamam saanki hiç gelmeyecek gibi sancım fazlaydı doğum anında hiç yanlız bıraksın istemedim o bir dakika bir saat gibiydi😂
Çok mutlu oldum sizin adınıza. Eşim girmezdi normal de olasa. Dayanamam diyor 🤭😂

Kızlar merhabalar bende bugün kontrole gittim 10+1 Suan cinsiyet için tabiki erken dedi çıkıntı gördü fakat net olarak ay sonu kontrolde söyleyebilirim dedi sizlerin tahminini merak ettim anlayan var mıdır ?
Bence erkek 😍 nubu çok net gibi

Eklentiler

• 67aea73c-9762-4a45-9364-5ce894700bda.jpeg
    67aea73c-9762-4a45-9364-5ce894700bda.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 63
Bu ikili taramada ki kan sonucum. Gecen hafta yaptırdığım. Ama rapor olarak elimde hala bir belge yok. Sadece telde doktorum orta riskli yaştan dolayi dedi.

Kızlar merhaba ikili test sonuçları biri olması gerekenden düşük birisi olması gerekenden yüksek çıkmış sonuçları böyle olan var mı ne anlama geliyor perşembe ya da cuma gideceğim kontrole çok stres oldum 27 yaşındayım ilk gebeliğim ultrasonda 1.4 ense çıktı ve burun kemiği gözlemlendi yani ultrason gayet iyi demişti doktorum

Kızlar ben de e nabızda ki sonuçlarımı ekliyorum
Dün çıktı
Doktoru aradığımda asistanı ile görüştüm, O da doktora sordu
Doktor değerler iyi demiş
Bir de bana kan sonucun çıkınca ne zaman geleceğini konuşuruz demişti
25 nisandan sonra gelebilirsin dedi
Erken çağırmadığına göre bir sorun yoktur diye yorumladım ben ama hepimizin değerleri de birbirinden çok farklı
bir de ben 36 yaşındayım hiç bana yaş nedeniyle risk falan bişey diyen olmadı
Rapor varmış, onu da e nabızdan göremiyorum
Aptal gibi oldum:işsiz: napıcazz

Eklentiler

• İkili sonuç.jpg
    İkili sonuç.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 70
Nasıl ya ben 15 gündür yiyorum 🫨 diğer hamileliklerimde de yemiştim Nasıl sakıncası var ki bilmiyorum
Ben daha önce öyle duymuştum ilk gebeligimde doktora sormuştum çok önerdiğimiz bir tatlı değil demişti. Donmus olduğu için içinde bakteri barındırma ihtimali çok yüksek ilk iki trimisterde önermem 3. De bakarız demişti ben yemedim.
Bu hamileligimde sormadım henüz her doktorun tarzı başka belki bu müsaade eder bilemiyorum

Kızlar ben de e nabızda ki sonuçlarımı ekliyorum
Dün çıktı
Doktoru aradığımda asistanı ile görüştüm, O da doktora sordu
Doktor değerler iyi demiş
Bir de bana kan sonucun çıkınca ne zaman geleceğini konuşuruz demişti
25 nisandan sonra gelebilirsin dedi
Erken çağırmadığına göre bir sorun yoktur diye yorumladım ben ama hepimizin değerleri de birbirinden çok farklı
bir de ben 36 yaşındayım hiç bana yaş nedeniyle risk falan bişey diyen olmadı
Rapor varmış, onu da e nabızdan göremiyorum
Aptal gibi oldum:işsiz: napıcazz
Evet e nabızdan o grafikli rapor gözükmüyormuş doktor değerleri girince kendi ekranında gözüküyormuş çok kafama takıldı benim devlet hastanesinde yaptırdım ben telefonla arama şansım yok yarın gidip öğreneceğim inşallah

Evet e nabızdan o grafikli rapor gözükmüyormuş doktor değerleri girince kendi ekranında gözüküyormuş çok kafama takıldı benim devlet hastanesinde yaptırdım ben telefonla arama şansım yok yarın gidip öğreneceğim inşallah
İnşallah hepimizin değerleri olması gereken gibidir canım :dua:
ben de doktora güveniyorum napıyım başka çarem yok
bi şüphesi olsaydı söylerdi herhalde

Dün aynısını bende yaşadım ya. Vajinama böyle elektrk çarpması gibi bişey oldu geçti sonra. Korktum uyur uyanık bişey oldu mu noldu diye. Bu aralar vajinanın orda biraz ağrı var benimde
Evet bende de oluyor vajinanin icindeki kemikte sanki boyle agri gibi acı gibi demekki normal bir durum

Ah ben de 11+3 üm en son 9. Haftada gördüm çok özledim😩😩😩😩 maşallah sizinkine♥️♥️
İkili tarama yaptıracakmısın? Ay valla ikili taramayı sırf bebişi görim diye yaptırdım her gün izlesem sıkılmam 9 da görmüştüm bende o zaman sabitti şimdi kollarını falan oynatabiliyor baya değişik geldi 🥰

İkili tarama yaptıracakmısın? Ay valla ikili taramayı sırf bebişi görim diye yaptırdım her gün izlesem sıkılmam 9 da görmüştüm bende o zaman sabitti şimdi kollarını falan oynatabiliyor baya değişik geldi 🥰
Bende ikizler var🤤 ikizlerde de 2li 3 lü falan hatalı sonuç verdiği için yapmıyorlar. Fetal dna yaptırdım. Randevum da 13. Haftada bayramdan sonra🫠🫠🫠

X