Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bebek beşiği için park yatak demişler arkadaşa . ben aldım bi kere bile kullanamadık sevmedi benim için de hiç rahat olmadı. park yataklar çok aşağıda kalıyor bi kere o yönden hiç tavsiye etmem. çünkü bebek küçükken onu rahatlıkla yatağa koyabilmelisiniz. öyle aşağıya eğilip koymak çok zor olur. o yüzden bence en güzeli anne yanı beşikler. mesela chicconun next2me modeli gibi.Next2Me Anne Yanı Beşik
Park yatakların da kademesi değişenleri var diye anldım ben Yanlış mı anldım acaba

Hangi ülkedesiniz acaba bende yurtdısındayım ama hepsi var hatta ücretsiz şekilde yapıyorlar. Fetal dna yaptırdım. 13. Haftada baktılar birde 20. Haftada detaylı ultrason olacak.
Canım ben Rusya dayım. 14. Hafta yaptıkları screening ense kalınlığı ve burun kemiğine bakmakmış ☺️. Sonrakisi de aynı sizdeki gibi 20. Haftada olacak

Android mi kullanıyorsun?
Evet sanırım Google yazıp indirmiştim eskiden play store vardı sonradan kalktı çünkü kadınlar klubu indir de büyük ihtimal uygulama İncek 🙏

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-16-22-45-30-556_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-16-22-45-30-556_com.android.chrome.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar idrar tahlilinde protein ve şeker kaçağı olan var mı? Varsa oranınız kaç? Sıkıntılı bir durum ne zaman söz konusu oluyor?

Kızlar buldum uygulamayı🥳
Normal Google sayfasında internet üzerinde açıkken sağ üstteki üç noktadan ana ekrana ekle diyorsun. Oradan da iki seçenek çıkıyor biri uygulamayı yükle seçeneği. Oradan yükleniyor. Android bu şekilde ıos üzerinden de yine sayfa açıkken sayfa ayarlarını açabildiğiniz bir ok işareti var sanıyorum oradan aynı adımlarla yükleniyor. maya91 maya91 canım sen mi sormuştun🥰

Normal Google sayfasında internet üzerinde açıkken sağ üstteki üç noktadan ana ekrana ekle diyorsun. Oradan da iki seçenek çıkıyor biri uygulamayı yükle seçeneği. Oradan yükleniyor. Android bu şekilde ıos üzerinden de yine sayfa açıkken sayfa ayarlarını açabildiğiniz bir ok işareti var sanıyorum oradan aynı adımlarla yükleniyor. maya91 maya91 canım sen mi sormuştun🥰
🙋🏻‍♀️ iOS ta Xenforo community diye bir uygulamaya yönlendiriyor 🤷🏻‍♀️

Evet sanırım Google yazıp indirmiştim eskiden play store vardı sonradan kalktı çünkü kadınlar klubu indir de büyük ihtimal uygulama İncek 🙏
Oldu oldu. Ama sadece ana ekrana ekleyebildim. Uygulama deyince daha bir kullanışlı olacağını düşündüm. Tek fark sadece tekrar paylaşım konusunu yazmak yerine direkt sayfa çıkıyor ☺️

Benim android normal uygulama yükleme seçeneği çıktı ıos farklı mı acaba bilemedim🤔
Canım, buldum. Sadece ana ekrana ekletiyor. Uygulama olunca daha kullanışlı olur diye düşündüm ama tek fark hem bildirim geliyor hem de konuyu tekrar yazmana gerek yok. Ben tarayıcıdan girerken sekmeyi kapatınca tekrar 2025 Mart anneleri diye yazmam gerekiyordu. Burada lap açılıyor 😅

Doktorum bir süre vermedi açıkcası. Kanama alanım var evet. Sancım bugün başladı kramp gibi böyle bir anda gelip gidiyordu. Şuan iyiyim çok şükür🙏🏻 doktoruma yazdım ama henüz dönmedi. Yarın devam ederse gitmeyi düşünüyorum bende. Bence de daha sık çağırmaları lazım burda öyle değil maalesef
kuzu, bak ne bulduuuummm ☺️. Ben 13+1 deyim. Happy mom uygulama kullanıyorum. Her gün yeni yorumlar yazıyor. Senin tarif ettiğin aynısını yazmışlar.

Eklentiler

• IMG_0294.png
    IMG_0294.png
    202,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_0293.png
    IMG_0293.png
    207,4 KB · Görüntüleme: 46
Park yatakların da kademesi değişenleri var diye anldım ben Yanlış mı anldım acaba
Ya ben de öyle biliyordum
Canım, şimdi tekrar okudum da meğer bunların screening dediği burun kemiği ve ense kalınlığını ölçmekmiş 🤦🏻‍♀️. Daha detaylı 20. Haftada bakacaklar
Hee onu çarşamba yaptırdım canım bir de kan veriyoruz burada
Fitil olayı ne? Ben kaçırdım sanırım
Ben 6-7. Haftalarda kahve lekelenme yaşadım. Bir sorun yoktu ama doktor her ihtimale karşı progestan fitil vermişti. Ama doktorumu değiştircem. Korkuma hala fitili kullanıyorum lekelenme olmasın diye. Onu artık bırakayım mı diye sorcaktım doktora
Ben sormamıştım canım 🥹 teşekkür ederiiimm gene de💞🫶🏻

kuzu, bak ne bulduuuummm ☺️. Ben 13+1 deyim. Happy mom uygulama kullanıyorum. Her gün yeni yorumlar yazıyor. Senin tarif ettiğin aynısını yazmışlar.
Ya canım harikasın gerçekten içimi rahatlattın ♥️ doktorum döndü normal dedi kırmızı kanama olursa gelirsin dedi Allah korusun bir daha olmasın inşallah 🙏🏻🙏🏻 çok çok teşekkürler 🥰

X