Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    208
Günaydın kızlar kaç gündür giremedim sayfaya küçük kızım hastaydı hala hastane de yatıyoruz bugün de randevum var bakalım onu da kucağımıza alıp inelim Dr yanına diyoruz aynı hastanede zaten cinsiyet ogrenenleri tebrik ederim bakalım bizde bugün 12+3uz belki bı tahminde bulunur ❤️
Canım geçmiş olsun Rabbım yavruna şifa versin

Beli ağrıyan anneler; böyle tam ortada tek bir noktanın (oturamama, kalkamama, yatamamaya neden olan) aşırı derece ağrıması mıydı yoksa bel bölgesinde genel yayılmış bir ağrınız mı oldu? Benim boynumun ağrısı geçmeden belim başladı. Fizik tedaviye gitsem mi hamilelikte normal mi anlamıyorum. Parol fayda etmiyor. Ağlıcam nerseyse sinirim bozuldu. Vücut dökülüyor gibi :KK43:
Benim belime yayılan bir ağrı canım ve yoruldugumda dahada artıyor kitleniyorum resmen, yatakta yanlışlıkla sirt üstü yatarsam belim kopuyor sanıyorum kalkarken 🙄

Benim belime yayılan bir ağrı canım ve yoruldugumda dahada artıyor kitleniyorum resmen, yatakta yanlışlıkla sirt üstü yatarsam belim kopuyor sanıyorum kalkarken 🙄
Benim tam omuriligimin ustunde belimin tam ortasinda bi yer siddetli agriyor, dedigin gibi yatakta sirt ustu yatamiyorum, yan yatinca da boynum ve omzum agriyor. Kilitlenmis gibiyim hareket edemiyorum hic. Hamileliktendir insallah, insallah daha ciddi bi sey yoktur. 🙏🏻

Günaydın kızlar kaç gündür giremedim sayfaya küçük kızım hastaydı hala hastane de yatıyoruz bugün de randevum var bakalım onu da kucağımıza alıp inelim Dr yanına diyoruz aynı hastanede zaten cinsiyet ogrenenleri tebrik ederim bakalım bizde bugün 12+3uz belki bı tahminde bulunur ❤️
Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen atlatır 🙏🏼 bakalım sizde cinsiyet ne çıkacak

Benim tam omuriligimin ustunde belimin tam ortasinda bi yer siddetli agriyor, dedigin gibi yatakta sirt ustu yatamiyorum, yan yatinca da boynum ve omzum agriyor. Kilitlenmis gibiyim hareket edemiyorum hic. Hamileliktendir insallah, insallah daha ciddi bi sey yoktur. 🙏🏻
Amin canım inşallah hamileliktendir ve geçer 🤲💗 benim bu 3. Hamileligim ikiside spinal sezaryen oldu ama 2. Doğumumdan sonra belimi toparlayamadım azcık iş yapsam hep ağrıdı sanırım etki bıraktı bu sefer nolcak bilmiyorum 😐

Kızlar merhaba ikili test sonuçları biri olması gerekenden düşük birisi olması gerekenden yüksek çıkmış sonuçları böyle olan var mı ne anlama geliyor perşembe ya da cuma gideceğim kontrole çok stres oldum 27 yaşındayım ilk gebeliğim ultrasonda 1.4 ense çıktı ve burun kemiği gözlemlendi yani ultrason gayet iyi demişti doktorum

Eklentiler

• IMG_20240403_104822.jpg
    IMG_20240403_104822.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 43
X