Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok geçmiş olsun size de Allah beterinden korusun teşekkür ederim cevabınız için sizde çok dikkat etin

Bende doktor hiç yasaklamadığı için sorun yok diye düşündüm ama cidden asistanın tavrı beni rahatsız etti.

Ahahahahaha evet ben ve eşim ona çok dikkat ediyoruz zaten oda ağırlık verecek şekilde yapmıyor benden daha dikkatli hatta

Ayy köpeğimi balkonda yıkayayım dedim hava güneşli diye, sonra da balkonu yıkadım eğildiğim için herhalde sağ kaburgama omzumla birlikte asiri bir agri girdi batma gibi aglayacaktim sonra gecti şükür. Bebekle ilgili bir durum degildir demi egilip tets hareket ettiğim için olmustur

Lekelenme durumlarında yasaklıyorlar genelde. Benim de olmuştu ve lekelenme bittikten 3 hafta sonra girebilirsiniz demişti. O süreyi de atlattık ama ben hala giremiyorum. Çevremde ilişkiden dolayı kanaması olan 2 3 kişi duymuştum, o yüzden de biraz korkuyorum açıkçası

Ters hareketten olmustur bi anlik bi sey yuzunden kas sıkısması olmustur muhtemelen

Kızlar ya 10+2deyim ama göbeğim baya çıktı. Aslında kilo almadım ama göbek var. Önceden de göbeği olan biriydim gerçi ama. Şeyi merak ediyorum bu göbeğin büyümesi hamilelik nedeniyle mi yoksa ben mi göbek yaptım10 haftada hamilelik nedeniyle göbek büyür mü yoksa yediklerimizle mi alakalı

Ayni sey bende de var. 10+2yim ben de. 600gr almisim ama gobegim legen gibi. Benim de daha once gobegim vardi ama boyle degildi, bi de sivri bi gobek de degil yayik gibi sinirim bozuluyo

Çok sağ ol canım inşallah

Benim de plasenta aşağıdaymış, rahim ağzına yakın cinsel ilişki yasak dedi inşallah yukarı çıkar zamanla
Benim de aşağıdaymış kanamam var 10 günü geçti iğne ve ilaç tedavisi verdi kendini asla yorma ev işi yapmak yok yarım saatten fazla ayakta kalma dedi 12. Haftadan sonra yukarı çıkar diyor bakalım. Sen kaç haftalıksın

12+2 benim kanamam yok kuzum kanama alanı vardı progestan kullandım şimdi kalmamış sadece ilişki yasak dedi

Merhaba, ben de bugün kontrole gittim. 12+4teyim. Doktor ben sormadan daha, henüz bir şey alma ama bebek kız sanırım, yüksek ihtimalle kız dedi. Yanılma payı yüksek midir acaba?
Genelde ilk tahminler çıkıyor ama sonradan değişen de var tabi. Alışveriş için soruyorsan biraz daha bekle ya da ortak renkler

12+2 benim kanamam yok kuzum kanama alanı vardı progestan kullandım şimdi kalmamış sadece ilişki yasak dedi
Ben de progrstanı fitil olarak kullanıyordum 10 gündür ağızdan al gece yatmadan dedi, bakalım yaklaşık 20gün daha kullanacağım inşallah benim de kanamam geçer plasentalarımız yukarı çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…