Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Hay maşallah yaaa sizi o kibritle kilosuyla sezeryana almayıp normali destekleyen doktora ve bu cesareti alan size kocaman bir helal olsun demek istiyorum peki nasıl geçti açılma oldu mu o verdikleri fitil be işe yarıyor dikiş oldu mu doğum nasıl gerçekleşti ilk doğumunuz mu

Kızlar benim doğumum da bu cumaya çekildi normalde 14 ekimdi ama suyu azalmış biraz dedi cuma sezaryenle alalım dedi heyecan+ korku bekliyorum bakalım dua edin
HAdi hayirlisi 14 ekime yalniz kaldim :) bende cumaya istemistim..1 e giden kizim.var . Okuldan uzak kalmasin diye... ama ameliyathanede yer.yok diye planli degisiklik yapilmadi..

Merhabalar ben de daha doğurmadım. 38+5 im bebeğimin karın çevresi ise 36 biraz ufak bir bebek diye sezaryen yapacaktı ama ilk doğumum vajinal diye bekliyoruz bakalım. Doktorum gerçekten ciddi bir sabırla takipe etti. Başka arkadaşlar da vardı bebeği ufak olan onlar nasıl yaptı acaba?

Maşallah canım gözün aydın. Sağlık sıhhat mutluluk diliyorum ömür boyu ilk doğum muydu senin?

Benim 2,5 hafta geride 37+5 teyim 39 u bekliyor 39 da alacak inşallah doktorum haftalık kontrole gidiyorum 2,5 haftalık fark devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…