Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Nasıl gidiyor canım bebişkonla aynen aktif değilsin
Valla perişanım. Emzirme sorunları yaşıyoruz ayağında çarpıklık çıktı bı yandan ona canım sıkkın benim de topallamam azaldı çok şükür uykusuzluk vs derken günler geçiyor. Siz de iyisinizdir inşallah biraz toparlayınca döneceğim buralar bana iyi geliyor

Ablamın bebeğinin kalp atışları bozulduğu için açlık falan bakmadan direkt sezeryana almışlardı bi problem de olmamıştı.Bana doktorum kişiden kişiye çok değişiyor demişti bazısı 4.5 kiloyu hiç zorlanmadan doğuruyor bazisinda da 2.5 kiloyu vakumla çekiyoruz demişti daha önce normal doğumunuz varsa daha kolay oluyormuş

Gözünüz aydın, sağlıkla büyütün bebeğinizi benim de ilk gebeliğim emzirme tecrübem yok ama ebem sütü artıracak tek şey iyi uyku, annenin dinlenmesi, ten tene temas ve bol su içmek demişti. Bunun dışındaki her şey sadece yardımcı olabilirmiş. Bir de sütüm yok, yetmeyecek diye stres olmayın bu da olumsuz etkiliyormuş. Hiç unutmayın bebeğiniz sizi seçti siz onun mükemmel annesisiniz ve onun için en güzel ve en doğrusunu siz zaten yapıyorsunuz

Hakkında hayırlısı olsun canim, inşaallah herşey çok güzel olur

Hayırlıı olsun canımm süt için uyku su ama onun dışında dereotu çiğ ye ve buğday bizde yarma derler salcalı etli yada tavuklu keşkek yemeği şeklinde.. kayısı kompostosu iç rezene düzenli iç kvlidem yapmıştı ben bilmeden 2 tabak üstünede kimyon döküp ekmekle yemiştim yarım saat sonra gögüsler taş olmuştu yaparsan eğer dikkatli ye

Evett kuzum ben aç gitmiştim yani öyle sayılırdı ama yine de altı saat bekletip ameliyat a aldılar mamsteel çay almıştım ebebekten eve çıkınca onuda icicem bakalım

Aynen öyle kuzum dikkat etmeye çalışıyorum günden güne daha da çoğalacak inşallah

Yaa sağol canım deneyeceğim

Ayakkabılar falan varmış canım doktorlar yönlendirir hallolur o içini sıkma kuzum

Felaket bel ağrısı yaşıyorum, aşağıda baskı zaten efsane düzene girse bari doğum derim daha düzenim de yok canım sıkıldıkça ne yaptınız diye girip bakıyorum buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…