Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hayırlısıyla sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inşallah benimde cumartesi günü

H Hugul canım benim inşallah hayırlısıyla kucağına alacaksın haberlerini bekliyoruz
B busenindertleri nasılsın canım benim dünden beri soracağım doğum gerceklrsti mi inşallah herkesin bebeği de kendisi de iyidir güzel haberlerinizi bekliyoruz

Günaydın kızlar dualarinizi esirgemeyin sabah 6 30 da suyum geldi hastanedeyim yatış yapıldı doğum olacak
Ayy hayırlı haberler ile gel canım.. Belki de şu an bebeğin kucağındadır. Ne kadar güzel
Sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun inşallah

Ayy inşallah ben de buraya 'kızlaar doğuma gidiyorum "ya da" merhaba kızlar ben de doğurdum" yazarım yaa. Hem hevesleniyorum hem korkuyorum. Dün aile hekimi nerede doğum düşünüyorsun dedi. Hem özel hem devlet takipliyim. Normal olursa devlet sezaryen olursa özel istiyorum dedim. O da bence tam tersi olmalı. Normal doğum için özel hastanede epidural var ama devlette olmaz. Sezaryen zaten ameliyat her yerde aynı dedi. Oysa ben de sezaryen sonuçta bir ameliyat, daha iyi işinin ehli doktor yaptırsın normal olursa her halükarda ben doğuracağım diye düşünmüştüm. .Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…