Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
2 erkek annesi olarak evet gerçekten üstümüze sağa sola işiyolar biz 4 kız kardeşiz, ilk oğlum da aaa bunun baya pipisi var diye tuhaf oluyoduk
Bizde 3 kız kardeşiz bana da çok çok tuhaf gelmişti erkek olacağını duyduğum da bebek diyince aklıma kız geliyor benim direk şimdi ise etrafa işeyecek bir oğlum olacak

İyiyim canım eve çıktık çok şükür biraz sarılığımız devam ediyor o da geçerse daha iyi olacağız
Aaa çok sevindim canım gözün aydın demek geldi bebisin evinize çok şükür
Bizde de yoğun bakım sonrasi sarılık olmuştu baya zayıflamıştı kuzum
Sarılık olan bebekler çok fazla uyuyorlar ona dikkat et canım hani beslenmek için uyanmıyor bile sen saatlerine dikkat ederek sık sık uyandırıp besle bebisi bian önce geçer o da inş

2 erkek annesi olarak evet gerçekten üstümüze sağa sola işiyolar biz 4 kız kardeşiz, ilk oğlum da aaa bunun baya pipisi var diye tuhaf oluyoduk

Bizde 3 kız kardeşiz bana da çok çok tuhaf gelmişti erkek olacağını duyduğum da bebek diyince aklıma kız geliyor benim direk şimdi ise etrafa işeyecek bir oğlum olacak
Kesinlikleee biz de 3 kız kardeşiz o kadar tuhafıma gidiyor ki erkek annesi olacak olmak Biz hem minnoş minnoş takıldık. Şimdi gözüm korkmuyor değil özellikle tuvalet eğitimi ve okul çağı geriyor şimdiden

Gene listeyle uğraşacam belli oldu uzun zaman olmuştu buralara güncelleme yapın kızlar yazmayalı ugrastirmayin beni doğuran doğurdum desin ( şaka şaka önce bebekle sizler iyi olun )
Senin ne zaman görünüyor canım? Sen bizden önce doğurursan biz sona kalırız gibi duruyor

Aynı gün doğuralım

Kizlar yine hastanedeyim tansiyonum yuksek idrarda protein kacagi cikti ntsede sancim cikti rahim agzi daha acilmamis ama bu sanciyla acilabilir gibi tansiyon ilaci basladilar bu gece hastanede kalacagim kan testi sonuclarim hoslarina gitmezse sezeryani one cekecekler dualariniza talibim..

24 lukte protein ne çıktı canım. Dualarimiz seninle

İnşallah atlatırsın canım kaç haftalıksın vaktinde gelir inşallah

Dualarımız seninle canım hayırlı haberlerle gel inşallah

Ama kötü şeyleri düşünmesen mi? Daha önünde kaç hafta var 42 de doğan var en olmadı sezeryan var. Önemli olan senin ve bebeğin sağlığın bir tek normale odaklanıp öbürünü kötü düşünürsen çağırirsin. Öncekilerim 2 normal doğumda bu sefer de isterim normal ama hiç demedim Sezeryan olursa ben ne yaparım ah vah diye olursa onu da atlatirim bebeğimi kucağıma alıyım sağlıkla diye duan ediyorum. Doktorun mu bunlari sana anlattı ölümler vs ??

İyi yolculuklar şimdiden bende hamile haberimi alır almaz bilet aldım hangi eyalette doğumunuz?

Emin ellerde sürecin devam ediyor, duam seninle güzel haberler ile bizlere dön canım. Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza aldırsin bebeğinizi

Ya o his çok güzel değil mi ? Bazen ben de yandan elimi ayağımı bilmediğim küçük yumru hissediyorum o kadar güzel ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…