Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
B busenindertleri buseeeee naptın en son kendi doktoruna gidecektin ?
Gittim gittim kemal hoca baktı baya detaylı hem tansiyon takibi hem kan testleri yapıldı, evladım şehir Hastanesi korkusundan teee yukarı çıkmış, en az 15 gün daha kalsın iyice büyüsün dedi. Yine de günde 4 kere tansiyon ölçümü yapıyorum evde. Damardan demir ve B12 de alıyorum doğum öncesi. 17 Eylül'de tekrar gidicem gün verecek inşallah sabırsızlıkla bekliyorum. Sabrım bitti çünkü

Kizlar bu aksam cok fazla güldüm. Guldukce karnimin alt kısmına bicak saplanır tarzda ağrı girip çıkıyor. Kas kasilmasi gibi. Normal mi bu acaba ya

Evet bende de gebelik sekeri var sanırım oda etkiliyor bide baskı olayı var buzamana kadar hep aşağıdaydi şimdi büyüdüğü için yukarıda hissediyorum sanırm diyaframa baski yapıyor minik kızım
Benim de gebelik şekerim çıktı yüksek riskli gebelik kategorisine mi giriyoruz acaba doktor öyle bir şey dedi mi ya da yazdı mi evrak olarak

Sağlıkla zamanında doğsun inşallah şehir hastanesindekileri de Allah bildiği gibi yapsın ya

Gebelik şekerim var ama doktor hiç böyle bişey demedi dikkat edicez takip yapıcaz gibi konuştu hep
Doktor söylemiyor ama sağlık ocağına falan bildiriyor bakanlığa bildiriyorlar beni sürekli arıyorlar nasıl bir tedavi uyguluyorlar nasılsın hangi bölümlere yönlendirdiler diye perinatolojiye Endokrinoloji ye gidiyorum şekerden dolayı diyetisyenden de liste aldım insülin e gerek kalmadan kontrol altına aldık ama yine de sistemlerde riskli gebe olarak geçiyorum

Kimse bana perinatolojiye git demedi

Yani şekerden dolayı göndermedi doktor
Detaylıda bebeğin kalbinde ufak bir parlaklık gördüler ondan yönlendirdi ama kalbinde bir problem yokmus suyu fazla ve karın çevresi önde olunca şekerden suphelendi perinatoloji kontrole başladık gerçekten yediğime dikkat etmezsem yüksek çıkıyor ondan sonra da devam ettik. Bebeğim şuan sağlıklı çok şükür inşallah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi

Bende aynı sol tarafım artık tutmuyor uyuşuk gece cok fazla istemsiz dönüyorum kordon dolanıyor diyorlar ondan da cok korkuyorum umarım bir sey olmadan kucağımıza alırız bebişlerimizi

İnşallah benim doktorumda böyle bir karar alır biraz daha bekler bebişim pazartesi günü tekrar doktora gideceğim dua ediyorum her dk umarım geri kalmaz 1 hafta daha. Ben hamileliğimden bir sey anlayamadan doğum yapacağım sanırım son zamanlarımı inşallah huzurla gecirmek istiyorum 1 tane resmim bile yok hamileyken ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…