Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok geçmiş olsun canım, haberdar et bizi

Kızlar bu sleepy bezde bi extra birde bio natural var arasında ki fark ne canlar hangisi daha iyi bebek için daha doğal içerikli falan

Geçmiş olsuun Doktorlar olasılıkları söylüyor ama biz pozitif enerjiyle tüm kötü olasılıkları bir şekilde atlatıyoruz gibime geliyor bu grupta
Bizim de gelişim riskimiz var ama şu haftaya kadar hâla bir şey olmadı çok şükür. Moralini boozma hiç Artık güzel haftalardayız üstelik

çok teşekkürler. her fırsatta söylüyorum, iyi ki bu forum var, iyi ki varsınız gerçekten özellikle Ekim annelerinin bu kadar bilinçli, pozitif ve dost canlısı olmasını çok seviyorum. sizin için de en güzeli olsun inşallah.

Kaçıncı haftadaydin kilosu nasıl şuan korkma inşallah biraz daha bekler bebis

Kızlar benimde dünden beri kasılmalarım vardı bir de dün akşam ve bugün sütüm geldi biraz ikisi birden olunca korktum doktoruma yazdım normal dedi doktor normal dedikten sonra kasılmalarım biraz azaldı geçen hafta gittiğimde erken doğum riskin yok demişti şimdi de çağırmadı önemli değil dedi 2 hafta sonra kontrolüm var umarım bir şey olmaz, bir de süt gelmemesi için sıkı sütyen tak dedi bilginiz olsun

Canım şimdi çıktım çok şükür bir sıkıntı yok yalancı sancıymış nstde 25lere falan çıktı en fazla ama takip et kasılmalarını vs dedi her şey olması gerektiği gibiymiş
Sevindim canım. Daha çok takip edilecek, bol bol dinlen çok yormada kendini. Vaktiyle sağlıkla kucağımiza alalim

O sırada sütyen takamayan ben sütüm gelmiyor fakat ağrım olduğu için bir de sıcak takamıyorum. Doktorun korkma dediyse endişelenme canım stres iyi değil. Ben yaklaşık 2 haftadır kasılma ve sancı çekiyorum. Nst de bile cikti ama düzensiz yalancı sancılar. Pilates topu hareketleri yap, ılık duş al. Masaj yaptir beline, çömelme ve nefes egzersizleri hafifletiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…