Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yaaay çok tatlı olmuş fikir için teşekkürler peki o kedonun şekerliği nedir

Kızlar bu mevsim geçişi beni de vurdu burun tıkanıklığı halsizlik boğaz ağrısı derken şimdi de sabahtan beri ara ara bel ağrısı hatta giderek şiddetleniyo sanki karnım kasılıyor vs doktor kontrolüm yarın. Yarına kadar bekleyim mi beklemeyim mi bilemedim ama bel ağrım hiç bu kadar olmamıştı. Dua edin en azından tam iyileşmeden doğurmayım ve kendinize dikkat edin hamileyken hastalık çok zor

34 hafta doldu bugün.

teşekkür ederim, inşallah hepimiz için en hayırlısı, en sağlıklısı olsun. umudum var hala 38i görmeye.
34. Hafta hem ciğer gelişimi hem emme refleksi açısından riskin atlatıldığı hafta ben de 34+2 de doğum yaptım. Stres yapmamaya iyiye odaklanmaya çalış canım. Ben 32. Haftamda doğumu durdurduklarında o kadar çok stres yapmıştım ki 2 hafta dayanabildim üzerine. Doğursan bile bişey olmaz Allah'ın izniyle dualarım seninle umarım 38. Haftaları görürsün. Kaç kgdı bebişin?

inşallah çok teşekkürler. kilosunu sormayı unuttum o an stres olunca hemşireye söylediklerini bile duymadım resmen sanki sesler uzaktan geldi. 2 hafta önce 1700 civarıydı ama. sancı yeni değil uzun zamandır çekiyorum ki şu an gayet iyi hissediyorum bilmiyorum alıştığımdan mı? stres olmamaya çalışıyorum dediğin gibi büyük riskleri atlattık çok şükür, güçlü de kızım hissediyorum güzel olacak her şey...

Bu sabah bende karın ağrısı bel ağrısı bulantı halsizlik ne ararsan var olarak kalktım. Karnım belimden göbeğime doğru sancılanıp durdu. O kadar korktum ki.. Dedim bugün değil, bugün değil deli danalar gibi gezdim ordan oraya evin içinde, kendimce geçirmeye çalıştım. İki kaşık yoğurt yedim. Biraz daha hafifledi ama midem hiç iyi değil, değişik bir tat geliyor ağzıma. Dün akşam döner yemiştim galiba hazmedemedim. Dün de tüm gün vajinamın sol tarafı keskin keskin ağrıdı. Hergün bir güncelleme geliyor bu ara hep fena hep fena 32+1 olduk ama benim kız çok durmayacak gibime geliyor.

Valla bende öyle hissediyorum 33+1iz bizde en azında 3 hafta falan daha dayansalar

Kızlar bugün ebeyle doğuma hazırlık seansım vardı. Hangi durumlarda hastaneye gitmem gerektiğini anlattı. Size de özet geçeyim;
  • 37. Haftadan önce günde 15 kere kasılma oluyorsa ağrılı veya ağrısız
  • 1 saat boyunca renksiz sıvı sızıntısı idrarınızı boşalttığınız halde gözlemlerseniz
  • Pembe, kırmızı, yeşil, sarı akıntı gelirse
  • Bebek hareketlerinde normalinize göre azalma veya içgüdüsel olarak azaldığını hissetmeniz durumunda
  • Tansiyon yüksekliği, geçmeyen baş ağrısı, görme-duyma bozukluğu, el yüz ayak fazla şişmesi, mide bulanması, kusma, karın çevresinde fazla ağrı ve size garip gelen herhangi bir iyi hissetmeme halinde
Acile gitmek gerekirmiş.

Çok sevindim canımm işe yaradı desene yaptıklarııınn kaçıncı haftadasın kaç hafta ile uyumlu çıktııı

Ohh cok sukur hepimiz hayirli haberlerle doneriz umarim bu kontrollerden, saglikla kucagimiza alalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…