Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canim bence soyle onlarin haberi olsun ve torunlarini geldikleri ana sahit olsunlar annem koyde gelemiyor cok uzuluyorum ve kendisi turbe turbe gezdi adaklarla sahip oldugum cocuguma gelemeyecek belli etmeyeye calisiyorum onun esim.kadar yaninda olmasini cok isterim hem babamin hem annemin gelemeyecekler cok istiyorlar imkanlar suanlik olmuyor ne yazikki dogum oncesi sonrasi her animda olmalarini istedigim insanlar

O her yakin arkadasda var cevrede var suanda ben cocuguma bakabilecekmiyim korkusu yasiyorum jnanilmaz her anlamda cook korkuyorum sosyal hayat evlilik bakim yeterlilik anlatamam sana

ama isedigini de anlarsin yaao bezden bizde alalim nere satiyor tedbjr amacli

Bendr aynisini sordum vallahi alalim bendede gelen biseyler var su mu cis anlamiyorum ki
Hele ki grupta suyu gelerek doğum yaptı neredeyse tüm kızlar
İnsan şüpheye düşüyor ic çamaşırı ıslak olunca
Ben arastircam bakalim eczane felan
bulursam sana da yazarım nerelerde satildigini

Kızlar ben doğurdum bebeğim yoğun bakıma gitti su yutmuş zatürre olmuş dediler 1-2 hafta kalacak
Canim benim hayırlı uğurlu olsun bebisin gözün aydın güle güle büyüt inşallah
Bak gruptaki çoğu arkadaşın bebisi küvözde hala inş çabucak toparlar annesi sen üzülme ilk dogumumda benimde oglum 1 hafta yoğun bakımda kaldı senin için zor anlıyorum ama annesin güçlü olmak zorundasın kendine iyi bak bian önce sütün gelsin emin ol şuan en çok buna ihtiyacı var bebeğinin
Sen nasilsin peki canim nasi geçti sezeryan?

Teşekkür ederim canım iyi geçti çok şükür ben bebeğimin derdine düştüm acı bile hissetmiyorum şu an epidural oldu zaten darısı tüm bekleyen annelere inşallah

Teşekkür ederim canım iyi geçti çok şükür ben bebeğimin derdine düştüm acı bile hissetmiyorum şu an epidural oldu zaten darısı tüm bekleyen annelere inşallah
Amin canım seni çok iyi anlıyorum bende sezeryan olmuştum bir de bebeğimi başka şehirde yoğun bakıma sevk etmişlerdi aynı hastanede bile değildik hiç kendi acımı hissedememistim bebeğime üzülmekten
Ama noldu kendime ettim bebegim evine geldi iyilesip benim stresten sütüm kesildi bebeğime faydalı olamadım halbuki güçlü dursaydım hersey daha farklı olurdu
Oyuzden sen kendine iyi bakacaksın ki bebisinde hemen toparlansin annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…