Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım kaç haftalıksın kaçıncı haftadan beri öyle, 28-32 arasında yaşanan karın çevresi gerilikleri plasenta problemlerine işaret eder falan yazıyor internette korktum ben açıkcası
Benimde 2 haftaya yakın gerilik. 26. Haftadan beri böyleyim 32. Haftadayım. Her hafta kontrole gidiyorum. Damarlardan birinde darlık var. Doktor büyücek diyor. Senin damarlarda sıkıntı yoksa hiç korkma.1 haftalık fark hiçbir şey değil.

Kızlar selam bizimde bugün güzel geçti kontrol ben çok şey sordum öncelikle 34+3 uz aynı şekilde bizimki epey önde . 3 kilo olmuşuz . Bebeğin ve diğer suyu rahim plasenta hepsinin ağırlığını hissettiğin için bu kadar fazla ağırlık var baskı var dedi . Doğum sancılarını sordum . Belden karina vurur dedi . Düzenli olacağını ama düzensiz başlayacağını söyledi . Göbek deliğinin o kısma vururmuş . 1 hafta sonraya nst ve kan idrar tahlilleri istedi . 2 haftaya on görüyorum doğumunu dedi bakalım bide boyumuz 49 cm

Kızlar ya ben çok çatlıyorum karnım zaten çok çatladı ve gittikçe daha fazlada çatlıyor. Sürmediğim şey kalmadı lireac da kullanıyorum düzenli olarak ama resmen çatlama seslerini duyuyorum karnımın çıt ediyor. Badem yağı, kakao yağı bio oil yağı, bunun dışında bi öneriniz var mı ?

Oy maşallah kuzuya kocaman olmuş detaylı soru sorman iyi olmuş canım kafada kurmaktan iyidir. Doğumu 2 haftaya öngörmesine şaşırdım 36lı haftalar oluyor yani. Bebek aşağıda mı ya da iri diye mi öyle yorumladı yoksa başka bir durum mu var merak ettim

Suan herseyi normal dedi gelişimi önde çok 3 buçuk gibi olur tahminen dedi ve biraz asagi inmiş onu söyledi . Bende şikayetlerimi anlatınca kasılmaları ağrıları temkinli olalım dddi bide bende 3 hafta erken doğmuşum . Anneden de geçermiş bunları on görerek söyledi canım valla . Doğum kanalında demedi ama 2 hafta öncesine göre asagida uzun olduğu için hala kavurgalarda hissedersin dddi , bide hıçkırıkların artması normal dedi haberiniz olsun

Canım 32. Hafta da 2224 gramdi benim oglusumda. Bugün öğlenden beri vajinada baskı hissediyorum sanki sürekli cisim var gibi. Öyle mi hissediyordun

Canım 32. Hafta da 2224 gramdi benim oglusumda. Bugün öğlenden beri vajinada baskı hissediyorum sanki sürekli cisim var gibi. Öyle mi hissediyordun
Benimde 2400 civarıydı canım o haftada. Vajinada kemiğimin üzerinde çok ciddi baskı hissediyorum gülle varmış gibi yatakta donemiyorum ciddi ağrım oluyor . Eşimden destekle dönüyorum hep . Ve özellikle yataktan ilk kalktigimde kirilicak gibi hissediyorum direk kemikte anlamadım çok garip bi ağrı. Baskidan oluyor dedi doktor da kafası sağ kasigima yakın bide ağır olduğu için hepsi üst üste dedi .

Bilgi için teşekkürler kuzum

Yaz canim yazmamaktan daha iyi icine atma haklisin zor ev surecleri bende yasadim stresli sukur benim esim babam annem herseyimi halletti sonra harika temizlige gelen bir ablam var onunla herseyin ustundrn kalkttik halende kendi isimi gucumu.yapiyorum diye cok mutluyum oglum beni hic uzmedi tasinmada annesine cok destek oldu evi tasitti duzeltirdi odasini yaptirdi alisverisini yaptirdi allah oglumdan binnkez razi olsun .

Neden ilgilenmiyorlar esine saygisizlik yapiyorlar sana degil aslinda evlatlarina verdikleri degeri gosteriyorlar birdr esinin yasadigi uzuntuyi dusun

Cok gecmisnolsun canim.yaz gunundr basladi kisi nasil gececek acaba

Yaaa neguzeller sizinle cok ilgileniyorlar cok guzel.olmus canim

Benimde önde 32. Haftadayken kilosu 2180 çıktı şişko oğlum bakalım gittiğimde umarım daha normal çıkar normal doğuramam diye korkuyorum. Boyuna göre kilosu az demek istemiş bence

Benim bildiğim kiloya bakarken boy referans alınmıyor. Kafa ve karın çevresi referans alınarak kilo hesaplanıyor. Doktorum boyu kilosunu etkilemiyor demişti. Kilosu da güzel aslında maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…