Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar gelen sıvının su olduğunu nasıl anlarız? Gece 12-1den beri 15i geçti wcye gittiğim. Sanki sıkışmışım gibi gidiyorum. 1-2 damla akıyor 5 dk sonra bi daha sonra bi daha.. normalde suyu çok içsem bile hemen wcye giden biri değilim çamaşırım çok aman aman olmasada ıslanıyor yinede anlamadım ben valla

Geçmiş olsun canıım, günler ikinize de şifa olsun Hammhamlasın heepsini ve sağlıkla büyüsün Ali Barlas

Kızlar selam, hepiniz yazmışsınız teşekkür ederim
Dün sabah 6 dan akşama kadar düzenli sancılarım oldu. Baya 4-5 dk da bir 120 130 ları gördüm. Magnezyum ve başka serumlarla hafiflettiler. Akşam uyudum gece de sabaha kadar düzensiz kasılmalar başladı. Bazen 10 bazen 20 bazen saaat başı gelen. Suyum da ilk geldiğimde daha da sızdı ama bebeklerin kalp atışı vs her şey iyi. Doktor ne kadar dursa o kadar iyi dedi diye dayanabildiğim kadar dayancam. Dayanamadığın yerde söyle alırız dedi. Bebekler 1575 ti ilk geldiğimizde. Bugün tekrar bakılacak. İkisinin de başı aşağı indi zaten artık. Bakalım direniyoruz

Sizin için en güzeli en sağlıklısı neyse o olsun Dualarımız sizinle

Ah, durabildikleri kadar dursun sonra sağlııkla gelsiiin bebiktolar Güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım senin durumunu yeni okudum Allahım sabır ve bebişlere de güç versin biraz daha dayanırlar umarım. Ama şöyle söyleyeyim benim gece 4te suyum gelmişti uyurken yatağa boşaldı sonra tuvalete. Yola çıktık araba koltuğuna boşaldı, tekerlekli sandalyeye asansöre hepsi de nerdeyse birer tencere su kadardı. En son dedim artık bitmiştir bu ne böyle diye yatışa aldıklarında hasta bezine öyle bir geldi ki 3 defa komple ıslandı yine altım. Yani o su öyle sıza sıza bitecek gibi bişey değilmiş onu anladım. Bir kazan su gelmiştir toplamda. Ben doğuma girdiğimde hiç suyum kalmamıştı artık. Komple boşalsa bile ilk gebelikte 16 saat 2. Ve fazlası gebeliklerde 24 saat kadar daha tutabiliyorlarmış. Ufak ufak sızıntılar varsa engelleyebilirler diye düşünüyorum kuzum. Öpüyorum çok çok

Teşekkür ederim canım evet sudan sorunumuz yok sancılar fena idi. Günüm dolmuş olsa doğuma alınırmışım öyle söyleyeyim. Yine aynı seviyede düzenli olursa gireceğiz sezaryene

Senin için de çok üzüldüm, nasıl sebebini bulamıyorlar ya da çözümü olmuyor
Geçmiş olsun canm reflor iyi gelir probiyotik. Bol su iç şekerin yoksa haşlama patates ve pirinç lapasi tüket. Her wc sonrası su ic ki kayıp yerini doldursun
Teşekkür ederim dediğin gibi reflor iyi geldi antibiyotik de başladım bugün gözlerimi açabildim. Patates ve yoğurt dışında bir şey tüketemiyorum

Suyu tutamazsınız, çiş gibi ama kendi kendine dökülür çamaşırınız baya ıslanır, bacaklardan süzülür. Kokusuz berrak bir sudur.

Teşekkür ederim canım evet sudan sorunumuz yok sancılar fena idi. Günüm dolmuş olsa doğuma alınırmışım öyle söyleyeyim. Yine aynı seviyede düzenli olursa gireceğiz sezaryene
İnşallah bı kaç gün bebişler dayanır o sırada güzel kilo da alırlar. 2024 bebeleri çok sabırsız hep erkenciler . Sağlıkla kucağına gelirler inşallah sana da geçmiş olsun canım güzel haberler bekliyoruz

Tebrik ederim canım çıkmanıza çok sevindim darısı berfuto ya Sana da bebeğe de çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsınız. Sağlıklı kilolar alsın minnoş yüzüne tükürene kadar ne demek bu acemi anne bilmiyor umarım iyi bı şeydir

Hahahah yag aldirma estetik ci girmesi lazim demi biri bana dedi acilmisken onu hallet dedi bu dediginnhangisi senin peki

Esime sordum ben girmem dedi ama fotografci tuttum benn doktorlq konusmadim spinal epidural farkinnedir?

Ay spinal ile epidural farki nedir

Canimm benim Allah evladinla seni ayirmasin insallah en kisa hersey toparlanir insallah sana ds cok bol bol sifa diliyorum hizli iyilesme bebisimide Allah saglikli uzun omurler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…